www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Entry-Fragger/SNIPER szuka drużyny. Najlepiej stała 4 z IGL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makowsky1995
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2013

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 6:23 am    Temat postu: Entry-Fragger/SNIPER szuka drużyny. Najlepiej stała 4 z IGL Odpowiedz z cytatem

Siema.
Bez zbędnego gadania czego to oczekuje i co oferuje powiem krótko.

Oczekuje:
Drużyny najlepiej już zgranej, czyli stała 4-ka z IGL-em. Z nastawieniem na częste trenowanie i granie turniejów typu gfinity, FEC, faceit i wiele wiele więcej. Jest tego na prawdę teraz tyle że grać można coś praktycznie codziennie! Nie szukam ludzi którzy chcą pograć 4 fun. Chce żeby ludzie byli ambitni. Potrafili przysiedzieć żeby być lepszym. Ludzie mają być zaangażowani więc nie tylko wchodzisz na trening odbębniasz te 5-6 godzin. Fajnie jak każdy gra też poza treningami żeby szlifować się indywidualnie. Oczywiście bez spiny i najlepiej +20 bo to już jest taki wiek że ludzie są dojrzali emocjonalnie, wiedzą czego chcą w życiu, bo nie chce żeby zapraszały mnie drużyny gdzie co 2 tygodnie są rotacje w składzie. DOBRA KOMUNIKACJA PRZEDE WSZYSTKIM. +2000h godzin każdy i nie obchodzi mnie że masz to na innym koncie albo koncie brata, kuzyna, babci, dziadka etc. Twoje konto to twoja wizytówka. Albo jesteś poważny albo coś ukrywasz jeśli zmieniasz co chwila konta.

Oferuje:
Jestem entry-fraggerem - SNIPEREM. Wychylam zabijam bądź nie ale taka moja rola.
21 lat, +2500h, doświadczenie lanowe było ale już dawno nie byłem na żadnym konkretnym więc wypadałoby to odświeżyć. Szukam drużyny, z którą można zajść daleko i zaistnieć na scene chociaż w jakimś stopniu.

Trochę się rozpisałem a dużo jeszcze bym najchętniej dodał...
Jeśli jesteś w miarę ogarnięty i ogarniasz to o co mi chodzi w tym poście, i ty wraz ze swoją drużyną spełniacie moje warunki i szukacie kogoś takiego jak ja, ZAPROŚ:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198068985768/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 6:23 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury