www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+3 TOP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KruqCK
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Sty 2013

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 10:55 pm    Temat postu: +3 TOP Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj uwaznie wszystko zanim sie ze mna skontaktujesz.

Szukamy: Rifler/AWP/IGL


Sprawa jest dosyc prosta. Szukamy 3 graczy na wysokim poziomie z DOSWIADCZENIEM. Jestesmy Team'em ktory nie rozpadnie sie po kilku tygodniach tylko taki co bedzie istniaj przez lata.

Glowny nacisk kladziemy na umiejetnosc komunikowania sie, i nie chodzi tutaj o dawanie info po tym jak padniesz tylko o to jak sie komunikujesz z cala druzyna, opisujesz kazdy swoj ruch, kiedy wychylasz, kiedy rzucasz granat itd, itd.


Pozostale rzeczy ktorych oczekuje od gracza:

- Punktualnosc, szukam ludzi ktorzy umieja zazadac swoim czasem. Jezeli jestes tym typem czlowieka ktory po godzine spozniena wchodzi na trenning i mowi "mam zycie" to nawet do mnie nie pisz. Kazdy ma zycie, aczkolwiek trzeba umiec zarzadzac swoim czasem.

- 3K godzin na jednym koncie , osoby ktore beda mnie dodawac i nie beda mialy 3k godzin na koncie beda BLOKOWANE. Bez wyjatkow. Nie obchodza mnie jakiekolwiek inne konta.

- 18 lat minimum, chce ludzi rozwaznych ktorzy umieja sie zachowac i maja dystans do siebie. Ludzie ktorzy maja mniej, nie maja po co mnie dodawac, predzej czy pozniej i tak to wyjdze na jaw.

- Mozliwosc wyjazdu na lany w polsce jak i za granice, wiadomo nie bedzie to za kilka tygoni ale za kilka, moze kilkanascie miesiecy. Takze szukam ludzi ktorzy finansowo by byli na to gotowi.

- Dobry sprzet jak i tez internet, czyli: Monitor 144hz, stale 300fps, dobre sluchawki.

- Mozliwosc zakupu premium/subskrycji na takich platformach jak na przyklad faceit.

- Ambitnych ludzi, nie chce ludzi ktorzy graja jak to sie mowi "for fun" i maja wyjebane. Tak wiadomo gra sie dla przyjemnosci, bo sie to lubi. Aczkolwiek poszukuje ludzi ktorzy chca cos osiagnac w e-sporcie, cokolwiek.

- Ludzi ktorzy chca sie rozwijac.

- Poswiecenia, minimum 4-7 godzin trenningu/grania dziennie. Jezeli nie jestes w stanie tyle czasu poswiecic to nie pisz. Gramy w godzinach 17-24 aktualnie, mozna bedzie lekko dostosowac jezeli zajdzie taka potrzeba. Aczkolwiek ogolem gramy w godzinach wieczornych.

- Umiejetnosci komunikowania sie - tak jak pisalem na poczatku tego posta.


Po skontaktuwaniu sie ze mna bedzie to wygladac nastepujaca:
- Luzna rozmowa na ts’ie lub steamie, w ktorej wymieniamy sie pytaniami by wiecej sie o sobie dowiedziec.
- Po czym osoba która bedzie spelniala nasze warunki, a my jej, to bedzie grac z nami przez kilka dni po czym zadecydujemy czy to wogóle ma sens, bo po kilku meczach mozna juz zobaczyc czy cos z tego bedzie, jezeli nie, to po co to kontynuowac ?, jezeli ta osoba przypasuje kazdemu przy pierwszych meczach ma szanse by zostac na wiecej.


Kontakt: http://steamcommunity.com/id/Gymato/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 10:55 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury