www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
sklejka +3 plazma top min lvl 8 faceit

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nagato03
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Mar 2014

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 11:59 pm    Temat postu: sklejka +3 plazma top min lvl 8 faceit Odpowiedz z cytatem

Witam postanowiliśmy złożyć stałą 5 z którą będziemy jeździć minimum raz w miesiącu na lany oczywiście po ogarnięciu i zgraniu się.
role gracza dla mnie nie ważne zawsze możemy później to ustawić jeżeli nie znajdzie się żaden igl wtedy ja będę prowadził grę tak samo ze sniperem (np virtusi nie maja typowego snipera jak navi)
Wymagamy:
-możliwość siedzenia do późnych godzin treningi (od 20 do północy albo 1 np)
- level 8 na faceit(jedynie że naprawde nie grasz faceitow wtedy dodaj musi być przynajmniej screen z globalem)
- myślenia (bobixy co za fragiem latają - out)
- umiejętności rzucania sobie pop flashy i innych gówien (smokow zawsze sie nauczymy przetrenujemy)
- dojrzałości
- punktualności (nie będzie Cię - daj info smsem steam facebook itp)
- Konta bez banow
- PC, na którym płynnie pogracie
- info i trzmaj buźkę krótko (nie pierdol, że Ci wykurwił ose albo jest odpalony)
- +18
- możliwości wyjazdy na lany, bootcampy (jeżeli myślisz, że po dwóch tygodniach grania razem gdzies pojedziemy - nie dodawaj nas) (mysle ze pierwszy lan na jaki byśmy się przygotowywali to częstochowa)
- bez spiny, luźno

O nas:
incrux
- ~5k godzin w source(stare konto sprzedałem), ~3k godzin w csgo
- global
-level 9 faceit
- dobry PC i monitor
- 23 wiosen
- wszystko co zawarte w "Wymagamy"


ch0dor
- ~3,5k csgo
- global
- level 10 faceit
- dobry PC
- 21 wiosen
- wszystko co zawarte w "Wymagamy"
KOntakt: http://steamcommunity.com/id/incrux
P.S Mamy doświadczenie lanowe, na wstępie jak dodam i np bym nie napisał napisz mi jakieś info o sobie (wiek pozycja itp) najlepiej jakby to byli gracze z małopolski ale jak nie ma problemu z dojazdami to ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 11:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury