www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
IGL i SNIPER - Szukam teamu. lub ludzi do jego założenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajesticShadow
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lis 2014

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 10:40 pm    Temat postu: IGL i SNIPER - Szukam teamu. lub ludzi do jego założenia Odpowiedz z cytatem

Witam

Szukam 4 osób które grają ze sobą jakiś czas, jestem snajperem oraz IGL'em.

CZAS

Pierwsza i najważniejsza rzecz to czas na grę, indywidualnie gram, tyle ile uważam za stosowne +/- wychodzi około 2 godziny na dobę, czasem więcej czasem mniej. Drużynowo chciałbym grać od pon - pt w godzinach od 18/19 do 23/24 , w weekendy od 17/18 do 22/23 ( Jednak jest to kwestia do ustalenia ). JEŚLI NIE MASZ TYLE CZASU NIE PISZ ! Raz na jakiś czas dzień wolny jednak nie częściej niż raz w tygodniu, jeśli kiedyś, raz komuś coś wypadnie, poinformuje wcześniej to nie ma problemu ( każdy jest człowiekiem ).

TEAMPLAY

Druga rzecz to zdolności gry w drużynie, nie nieważne ile robisz fragów na pcw/officialu tylko to jak się komunikujesz, i współpracujesz z drużyną.

DOŚWIADCZENIE

Jeśli do tej pory graliście tylko mm'y,faceity nie pisz. Szukam osób które mają obycie w grze drużynowej i wiedzą jak wygląda gra na wysokim poziomie ( komunikacja, gra dla wygranej zespołu a nie na fragi. 0 toxicu i płaczu )

SKILL

Kolejną rzeczą jest indywidualny skill, jeżeli nie strzelacie po nogach z ak, nie przeciągacie full-auto po ścianach to nie ma problemu. Skilla po pewnym czasie można wytrenować, to żaden problem.

GODZINY

Nie interesują mnie drugie konta,trzecie, konta kolegów,braci... Jeśli nie macie minimum 2k godzin NIE PISZ ! Jeśli macie 15/30 godzin w 2 tygodnie NIE PISZ !

WARUNKI

SPRZĘT I KRZYCZĄCE MATKI / PŁACZĄCE DZIECI / WŁĄCZONE TELEWIZORY Jeśli nie macie dobrych warunków do gry, oraz sprzętu który Was ogranicza to nie pisz. Nikt nie chce słuchać szumiącego mikrofonu, czy jakichś seriali z telewizora włączonych za ścianą.

NASTAWIENIE

Szukam osób z ambicjami. CO TO ZNACZY ?

Nie chcę skończyć kariery na wygrywaniu turniejów online czy polskich lanów, (interesuje mnie gra na scenie Eu i światowej). Po systematycznych treningach i ilości poświęconego czasu jestem pewny, że będziemy mogli osiągnąć topkę i grać na dużych turniejach.Jestem świadomy że nic od razu nie przychodzi. Minie trochę czasu zanim staniemy się zgraną i dopracowaną drużyną. Jeśli jesteś osobą która denerwuje się w czasie meczu ( i wpływa to negatywnie na resztę drużyny to nie pisz ) . Interesuje mnie osoba która wie, że CS to gra błędów i to o nich się rozmawia, dyskutuje i to je się poprawia. Rozmowa o czyimś błędzie czy złym stylu gry jest codziennością więc jeśli macie ego które nie pozwala na to i od razu wyprowadza kontrę w nerki - NIE PISZ.

SZUKAM OSÓB KTÓRA WIEDZĄ CZEGO CHCĄ, MAJĄ CZAS NA GRĘ, WIEDZĄ NA CZYM POLEGA GRA NA WYSOKIM ,NAJWYŻSZYM POZIOMIE ORAZ SĄ GOTOWE NA WYRZECZENIA I POŚWIĘCENIE SIĘ CS'OWI.

Jeśli nie macie czasu czy "ochoty" na przeczytanie tego to nie marnuj mojego, i swojego czasu.\

Oczywiście to czego oczekuje jest wszystkim tym co sam oferuje. Na początek możemy porozmawiać na ts'ie, zanim zaczniemy gre.

Kontakt Steam :

http://steamcommunity.com/id/MajesticShadow/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 10:40 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury