www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
NO LIFE'y TRENINGI 6-7h SZUKAM 4 HAJTÓW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izolda
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Maj 2011

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 11:58 am    Temat postu: NO LIFE'y TRENINGI 6-7h SZUKAM 4 HAJTÓW Odpowiedz z cytatem

1. Szukam ludzi którzy mają dużo czasu na gre, chodzi mi o około 6-7 godzin dziennie, dlatego napisałem w tytule posta NO LIFE
2. Treningi będą się odbywały codziennie od około 16-17 do 22-23
3. Zależy mi na tym żeby osoby które się do mnie zgłoszą były totalnie skupione na grze, zero napinek, krzyku po zabiciu itd.
4. Chciałbym coś osiągnąć w tej grze dlatego zależy mi na lanach głównie
5. ESL etc. gramy wszystko

Coś o sobie:

Jestem starym wyjadaczem cs'a 1.6, grałem 4-5 lat, mam przegranych prawie 2500 godzin z czego widać to na moim profilu w cs. Mam prawie 26 lat i chciałbym do trzydziestki zaliczyć kilka lanów i turniejów.

Konto steam na którym gram było moje do czasu aż wyszedł cs go. Teraz gra na nim mój brat. Dlatego jest tak mało przegranych godzin w GO (414h).


Skończyłem właśnie prace, nie ucze się i mam mase czasu na gre więc jeśli szukasz kogoś kto poświęca swój czas na taktyki, na gre, na demka i na czas spędzony z drużyną to bardzo dobrze trafiłeś

Oczekiwania:

1. staż w cs go minimum 1200-1300h (mile widziana osoba która grała w cs'a 1.6 i ma przegrane kilkaset godzin [tak jak ja :p])
2. ogarnięcia, info i koniec gadki, zero płaczu po przeegranej rundzie albo bo zabiciu
3. TS 3, mile widziana osoba która ma serwer (zbierzemy stałą 5 to się kupi serwer w polsce jak i zagraniczny
4. Czas na gre - od 16-17 do 22-23 (wliczam w to 6-7h treningu) (treningi odbywają się od niedzieli do czwartku, piątek i sobota wolna)


Oczekuje bardzo poważnych graczy (ofert)

KONTAKT: heyah_91
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 11:58 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury