www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
TYLKO POWAZNE PROPOZYCJE!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katakurwix
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Lip 2012

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 7:21 pm    Temat postu: TYLKO POWAZNE PROPOZYCJE! Odpowiedz z cytatem

Witam mam na imie Adam mam 22 lata moj nick w grze to dEZY, gram juz kupę lat w countera dokladnie od 2008r zaczynajac od cs 1.6 :) , szukam teamu który chce cos osiagnąc na scenie esportu szukam powaznych ludzi ktorzy powaznie podchadza do gry, mam mnustwo czasu na gre pracuje od poniedzailjku do piatku od godz 7 do 13 i reszte pol dnia mam dla siebie max 23 moge siedzieć bo po tem musze iść sie wsypać , podstawowe smoke znam wszystkie nie tylko w łapie mam aima ale mam i mozg ktory czesto mi pomaga ugywac rundy gdy jestem sam na czterech nie bede sie rozpisywał dalej wszystkie ligi on szukam naprawde dobrego skladu ktory przygarnie mnie pod swoje skrzydło moze to akurat mnie szukacie wiecej info na priv http://steamcommunity.com/profiles/76561198161330066/ MOJA RANGA TO LEM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 7:21 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury