www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+3 faceit 6lvl+team

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hajor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Kwi 2014

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 6:22 pm    Temat postu: +3 faceit 6lvl+team Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuje 3 zawodników na katowanie faceitów aby wbić 10 lvl oraz branie udziałów w turniejach! Wraz z kolegą ja (7) kolega (8) szukamy 3 kozaków!

Oczekuje od Ciebie kilku prostych rzeczy :
1. Komunikacja na poziomie większym niż 1 tu 2 tu a tam słyszałem 'coś'
2. Niezawodnego sprzętu, brak problemów z fpsami, pingiem, odłączającym Ci prąd tatą czy coś
3. Sam osobiście skacze między 6/7 lvl kolega ma 8 także nie mniejszy lvl jak 6
4. Znajomość podstawowych smołków na mapach turniejowych! abyś znał smołki na bsy oraz zajęcia, + umiejętność rzucania granatów z głową!
5. wiek tak od 17+ ( sam mam 22 )
6. Czas na gre to chyba najważniejsze od około 17-18 do ustalenia, nie toleruje spóźniania się także masz z tym problem to nie pisz, bo nie pograsz dłużej jak 1 dzien Chciałbym nadmienić, że tą ekipą mam zamiar dłużej grać ponieważ jeśli złozym na prawde dobry team to dlaczego by nie brać udziały w innych turniejach?
7. i chyba najistotniejsza rzecz w która,to gra w której jest sporo emocji lecz nie będę tolerował toxycznego zachowania wobec zespołu oraz innych graczy, szanowanie swoich oraz przeciwnych graczy to nie ujma a kultura osobista.

Jak widzicie wymagania to nie kosmos, absolutne podstawy do złożenia zespołu który nie będzie się kompromitował, a będzie na fali do wygrywania pomniejszych turnieji na faceit czy pokonywania wiekszości przeciwników!

Zainteresowanych zapraszam na PW : http://steamcommunity.com/id/entrySzwagier/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 6:22 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury