www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+2 do sklej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rogal120
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Mar 2012

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:09 pm    Temat postu: +2 do sklej Odpowiedz z cytatem

Czesc, jesli jestes zainteresowany to przeczytaj do końca :).

Szukam 2 graczy do nowej drużyny, tak zwanej "sklejki" . Szukam tylko shoter'ów, czyli Rifles oraz graczy którzy umieją wygrywać jak i przegrywać.
Jesli chodzi o rangę w grze to nie ma ona dla mnie większej wagi, każdy ma szanse pokazać na co go stać, gracz który ma na początku niską rangę podniesie swoje umiejętności po przez dobry team play i uwagi innych .
Pamiętajmy o tym im więcej gier zespołowych tym lepsze zrozumienie się na wzajem oraz lepsze wyniki niż gry 1/2/3 osobowe :). Jeśli jest jakieś duo mogę połączyć. Wszystkie pytania oraz komentarze na steam:
Więcej mogę powiedzieć na TS3 jak to widzę :).

http://steamcommunity.com/id/ArekAR/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury