www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Myszka IE 3.0 i zrywanie połączenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 4:39 pm    Temat postu: Myszka IE 3.0 i zrywanie połączenia Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam następujący problem, dziś podczas używania myszki IE 3.0, USB traci połączenie z myszką, mamy laptop firmy HYPERBOOK, i problem wygląda tak, że co jakiś czas przytnie mi myszkę, początkowo jeden z portów USB całkowicie odłączało, więc przełożyłem ją do drugiego portu i tam to samo. Wykonałem wszystkie kroki, które są na stronie microsoftu ( odinstalowanie portów itp. ), włącznie z pobraniem odpowiednich sterowników.

Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze można zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 4:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprawdzić na innym komputerze, pewnie będzie ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury