www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
POSZUKIWANIA LUDZI DO POWAŻNEGO I PROFESJONALNEGO TEAMU!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magik1234
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Sty 2016

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 7:01 pm    Temat postu: POSZUKIWANIA LUDZI DO POWAŻNEGO I PROFESJONALNEGO TEAMU! Odpowiedz z cytatem

Poszukujemy ambitnych graczy którzy chcą grać na najwyższym poziomie eSportu i zarabiać na życie dzięki temu.
Jeżeli poszukujesz teamu 4fun lub tylko na jakiś czas, proszę wyjdź i zapomnij o tym temacie.

Informacje o mnie:

Nick: R4T
Imię: Maciej
Wiek: 16
Doświadczenie: ponad 4tys godzin. duze doswiadczenie teamowe ponad 6 teamow
3 lata gry


Wymagam:
-Posiadania FB i messenger
-Komunikatywność
-Totalne zero rage, toxic, chamstwa itp. Uwierz mi takie rzeczy wychodzą na wierzch jako pierwsze. Więc nie udawaj że jesteś aniołek co nigdy nie przeklina. Wiadomo, nikt nie jest idealny i nawet ja wkurzę się gdy po raz 50 wyleci mi koleś z p90 na rashu.
-Dużo czasu do grania i treningu. Najlepiej żebyś nie miał żadnej siostry brata którzy będą nam przeszkadzać kiedy mamy trenować/grać.
-MINIMUM 16 lat (OGARNIĘCIE WYMAGANE 10000%!!!)
-Wyrozumiałość
-Umiejętność grania
-Ranga DMG-LEM lub 8 poziom faceit
-Poważne podejście do sprawy
-Wytrwałość
-Grania z tagiem grupy
-Regularnego pojawiania się na treningi/mecze
-Ciągłego dążeniaenia do stania się esportowcem. Nasz cel nr. 1
-Humor (innym słowy przyjacielskie stosunki z resztą ekipy, brak stalowego pręta w dupie, oczywiście nie mówię tu o typowym gimbusiarstwie)
-Dobry mikrofon

Oferuję:

-Miłą atmosferę
-Wiele wygranych meczy
-Dojście do profesjonalnego poziomu CS:GO
-Ogarnięty team
- E-Sport w przyszłości


DODATKOWE INFORMACJE (CZYTAJ TOOOO)

Nasz team ma być jak rodzina gdzie każdy ma do każdego zaufanie. Nie ma to być (cenzura) drewno sklejka byle jakich ludzi. Wiadomo jeżeli ktoś wie że ma mocne plecy to i też dawać będzie z siebie wszystko bo wie że ma super ziomka za sobą który go nie zawiedzie nawet gdy padnie ponieważ postara się dać jak najlepsze info. Jeżeli chcesz dobrze wypaść na rekrutacji musisz podjeść do tego poważnie a nie zapraszasz mnie i potem nic nie piszesz. Pamiętaj to tobie zależy a nie mi żebyś dostał się do teamu. Czyli nie ma być tak że mnie zapraszasz i mi mówisz siema elo jestem krzychu jutro zagramy MM, tylko masz mi się pięknie przedstawić powiedzieć wszelkie informacje o sobie swojej grze i zapytać czy aktualne.Team ma być poważny, ambitny i profesjonalny. Każdy dostanie swoją rolę: Lurker Wsparcie Snajper Entry Fragger IGL. Wybiorę najlepszych 4 z wszystkich którzy się do mnie zgłoszą.

MÓJ STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198451542130/

Jak zakceptuję cię na steam to masz mi to wysłać lub wstawić w komentarzu pod profilem:

(uzupełnij, dopisz jeżeli coś potrzebujesz)
Imię:
Nick:
Wiek:
Czy spełniam WSZYSTKIE wymagania?:
Czy chcę zostać esportowcem?:
Moje ulubione mapy:
Rola w team:
Doświadczenie:
Inne:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 7:01 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury