www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Mixy/PCW itp itd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 2:05 pm    Temat postu: Mixy/PCW itp itd Odpowiedz z cytatem

Cześć, w związku, z tym że mirc praktycznie upadł i nie ma nikogo na #mixy.pl itp., stąd moje pytanie kojarzy ktoś z was lub gra/grał ktoś z was na https://cs.fastcup.net/ ? ? ? ? ? Radziecki portal, jedyne co mnie martwi to żeby zagrać trzeba przez strone do steam się logować co mi podpada, ma ktoś z was jakieś doświadczenia????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 2:05 pm    Temat postu:

Powrót do góry
graczu_-
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2005

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie to logowanie jest?, jeżeli logujesz się przez Stronę STEAMPOWERED a nie przekazujesz danych na w/w stronie to jest to bezpieczne, Steam udostępnia tylko profil do tworzenia konta. Jednak jeżeli LOGIN/HASŁO uzupełniasz na w/w stronie to nie rób tego.

Steam posiada API dla logowania się za ich pośrednictwem. (Jak Google/FB przykładowo)
_________________
graczugraczugraczu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
graczu_-
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2005

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:59 am    Temat postu: Re: Mixy/PCW itp itd Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
Cześć, w związku, z tym że mirc praktycznie upadł i nie ma nikogo na #mixy.pl itp., stąd moje pytanie kojarzy ktoś z was lub gra/grał ktoś z was na https://cs.fastcup.net/ ? ? ? ? ? Radziecki portal, jedyne co mnie martwi to żeby zagrać trzeba przez strone do steam się logować co mi podpada, ma ktoś z was jakieś doświadczenia????


Z tego co widzę logowanie leci przez steampowered ( steamcommunity ), pomaga to im w blokowaniu fake kont i banowania cziterów.
_________________
graczugraczugraczu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:00 pm    Temat postu: Re: Mixy/PCW itp itd Odpowiedz z cytatem

graczu_- napisał:
WrObEl1.6 napisał:
Cześć, w związku, z tym że mirc praktycznie upadł i nie ma nikogo na #mixy.pl itp., stąd moje pytanie kojarzy ktoś z was lub gra/grał ktoś z was na https://cs.fastcup.net/ ? ? ? ? ? Radziecki portal, jedyne co mnie martwi to żeby zagrać trzeba przez strone do steam się logować co mi podpada, ma ktoś z was jakieś doświadczenia????


Z tego co widzę logowanie leci przez steampowered ( steamcommunity ), pomaga to im w blokowaniu fake kont i banowania cziterów.
Wiem, że to mogłoby się wydawać banalne ale od wielu lat pamiętam, nie loguj się na strony loginem i hasłem ze steam nawet jak wygladaja jak strona steam. 30 na karku, a jednak obawa bo STEAM mam 2005 rok :D to mój gamingowy dorobek hahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury