www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dziś po godz. 00:00 19 urodziny Counter-Strike.PL :D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 8:27 pm    Temat postu: Dziś po godz. 00:00 19 urodziny Counter-Strike.PL :D Odpowiedz z cytatem

Po godz. 24:00 CS.PL będzie miało 19 lat!

W związku, z tym mały nostalgiczny post:

Pierwsza styczność z Counter-Strike to 2002r. wersja 1.5 ;) Potem powrót na dobre od momentu posiadania internetu w domu 2005r.

Byłem na kilku pewnie mniej znanych imprezach typu LAN party poza, tym lokalnie organizowaliśmy sobie imprezy LAN wraz ze znajomymi imprezy typu BYOC.

Grane Ligi CB, ESL, HLC - jak jeszcze organizowali ligę ;), GB, Allplay itp. itd.
Oczywiście niezliczona ilość rozegranych mixów #mixy.pl(tak kiedyś był taki kanał na #IRC - teraz nie ma tam nawet bota.

Dużo poznanych ludzi, emocji i wspomnień

https://imgupload.pl/zdjecie/6cMpH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 8:27 pm    Temat postu:

Powrót do góry
graczu_-
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2005

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie pamiętam w którym roku trafiłem na cs.pl mimo że już grywałem w kafejkach. Ja tam najbardziej pamiętam clanbase z painta :-) i grywanie meczów na pingu 100 :-).

Mi najbardziej szkoda że mój syn nie zazna takiego czegoś jak LanParty :-)
Ale może chociaż własne lany zazna, zwoziliśmy kompy do znajomego co miał jednorodzinny a jego rodzice byli bardzo wyrozumiali i siedzieliśmy tam miesiąc w wakacje :p, teraz jest łatwiej są laptopy hehe

https://www.youtube.com/watch?v=Xb8ssGBs338
_________________
graczugraczugraczu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mister NIKI
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Mar 2014

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już z innych czasów pochodzę :P Moja nostalgia to bieganie po klasycznych mapach, ale też po np. westwoodzie na battlefield 2 mod razem ze znajomymi na sieci serwerów botownia :P . Później trochę się grało mixów na ircu, ale tego było mało i to były okolice 2011-12 roku, więc to inne czasy :P. Ale udało się spotkać LuQ'a i zagrać z nim kilka mixów, więc jest co wspominać :D .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazio666
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Sie 2019

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, niech te czasy wrócą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mantis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2001
Klan: [SUN]

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze nie wroca swiat jest inny ... odrobine sie zmienil przez ostatnie 20 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury