www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czyszczenie qck+

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xoxoqt
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Kwi 2012

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 7:02 pm    Temat postu: Czyszczenie qck+ Odpowiedz z cytatem

Witam co ile najlepiej (czy zalezy to jak bardzo jest brudna) czyscic podkladke i czym ?
QCK+ NAVI edition

glownie to w jaki sposob zeby nic sie nie stalo z nia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 7:02 pm    Temat postu:

Powrót do góry
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że mokra szmatka na lajcie może być, byli tu też tacy co swoje pady ładowali do pralek i też mówili, że nic się nie dzieje ale dla Ciebie dla pewności polecam wilgotną szmatkę i zetrzyj brud i tyle ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam qck tyloo, czyli to samo, polewam ją ciepłą wodą, później nalewam na nią płyn do naczyń (dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju brudem) i szoruję ją gąbką, tą twardszą stroną. Później dobrze ją wypłucz, powieś do wysuszenia i gotowe.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
qRaK css
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja swoje qck heavy czyszczę prawie tak samo jak kolega wyżej. Pakuje go do wanny (nie do umywalki ze względu na rozmiar). Następnie włączam strumień letniej wody. Później rozprowadzam na jej powierzchni płyn do mycia jaki mam pod ręką (najczęściej jest do żel pod prysznic ;]). Łapię gąbkę i myję ją delikatnie, ale miękką stroną przez około 2 min. Następnie spłukuję całość bardzo dokładnie letnią wodą, wycieram bardzo delikatnie ręcznikiem i kładę na letnim grzejniku do suszenia. Dodam, że mój qck ma już 4 lata i nadaj trzyma się i "działa" jak nowy :)

Pozdrawiam, Kurak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kazio666
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Sie 2019

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Na pewno je wykorzystam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury