www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PL] P O L I G O N [Steam||FFA||FastDL]
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seviucha
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Lut 2010

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem, że trzeba być groszkiem, żeby zobaczyć czity u kolesia na monitorze stojąc za jego plecami :) jesteś asem :)))

Nie wiem co mnie mogło zdradzić skoro ja tak na każdej mapie gram. Z jakiej mapki byś mi nie zrobił demka zawsze coś znajdziesz czego w życiu nie zrozumiesz bo to dla ciebie będzie czit skoro ty tak nie potrafisz.

I nie walczę o powrót na serwer, nie póki Ty tam jesteś. Zależy mi na tym by drugorzędny admin nie obsmarowywał mnie swoimi domysłami bo sam nie potrafi grać i nie rozumie CSS'a.

Wracaj na serwer i doszukuj się WH u bogu ducha winnych graczy, bo myszką krzywo jeżdżą po monitorze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 6:48 pm    Temat postu:

Powrót do góry
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszedł nowy plugin, który pozwala zbierać amunicję od trupów, póki co, nie znajdziecie tego nigdzie indziej ;]

Doszły także nowe funkcje do Rankingu:

tophs (rank według HeadShotów)
topacc (rank według Celności strzałów)
toptime (rank według Czasu gry na serwerze).

Dodatkowo każdy gracz otrzymuje 2 punkty za zdobycie Gwiazdki.

Zapraszamy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2015 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając ten wątek po latach, aż sam jestem zdziwiony i równocześnie stwierdzam, że nie zmieniłbym, ani jednej litery z moich wypowiedzi.

Szczególnie interesujący jest poniższy cytat (kto normalny robi sobie kropkę na monitorze, żeby być lepszym i fajniejszym w CS'a?):

seviucha napisał:
Chłopie co z tego, że grałeś na lanach i w ESL-u od wersji 1.5. Ja też tam grałem, krótko, ale grałem. Używałem Aequitas. Jakoś niczego nie wykazał. I również gram od dawna, w CSS 5 lat będzie, a przedtem 1.6.

Również mam 28 lat i cenię sobie w tej grze uczciwość. Ty za to banujesz ludzi jeśli wykazują się lepszymi umiejętnościami i nie podzielają twojego zdania. Wmawiasz mi, że mam coś takiego jak x22. Do momentu oskarżenia o czity przez Ciebie nawet nie wiedziałem co to jest (za to Ty lepiej wiesz co mam zainstalowane na własnym kompie). Dla Twojej informacji, jedyny czit jaki mam to czarna kropka na środku monitora, a żeby Ci było bardziej głupio to powiem, że używam kursorów do grania.

Jeszcze odnośnie moich czitów. Nie wiem czy wiesz, ale moją grę obserwował jeden z adminów z SM zza moich pleców, bo był u mnie w mieszkaniu (Asakura, możesz się jego zapytać).

Po za tym groszek powiedz mi jedno. Naskakiwałeś na mnie przez 2 mapy, że mam czity, że mam jakiś x22, a mimo to zostałem na serwerze i dałem się nagrać, (całą mapę używając rzekomych czitów) mimo iż siedziałeś na spekcie i nagrywałeś?

Pomyśl, to nie boli.


Obecnie w ogóle już nie tworzę serwerów i praktycznie nie gram w gry FPS online, bo polityka VALVe za bardzo nastawiona jest na profit, przez co nie tylko nie dba o graczy, ale i wyjątkowo skutecznie im przeszkadza w rozwijaniu serwerów oraz modów. Do tego oszustwo się szerzy, bo większość serwerów używa sv_pure 0, lub sa one przerobione na akceptowanie graczy bez Steam'a, co daje jeszcze większe pole do popisu oszustom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serwer został potajemnie sprzedany przez współwłaściciela :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazio666
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Sie 2019

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, no i dlaczego taka fajna przestrzeń jest niszczona. :((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury