www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Niewidoczne IP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BoHaRoX
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Cze 2007
Klan: The Freeway

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:19 pm    Temat postu: Niewidoczne IP Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zwracam się do was z prośbą, a mianowicie.
Mam neostrade i zakładam serwer zombiemod abyśmy mogli sobie pograć z kolegami. Niestety, jak podaje im IP to oni nie widzą mojego serwera.
Wiem że jest opcja hamachi - lecz chciałbym znaleźć inne rozwiązanie.

Słyszałem że jest jakaś metoda -master, -nomaster. Próbowałem. Nie da rady.
Pozdrawiam :).
_________________
Pozdro xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ktosiu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze sie myle, ale pewnie (znowu!) chodzi o to ze masz wewnetrzne/prywatne IP. jezeli tak jest to musisz pogadac z dostawca internetu, innej rady raczej nie ma (no chyba ze bedziecie grac przez hamaka, albo po lanie ;) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zakładasz serwer przez Source Dedicated Server i IP do niego wygląda mniej więcej tak: 192.168.1.10:27015 to należy wejść na przykład na twojeip.wp.pl skopiować swój adres IP i podstawić w miejsce 192.168.1.10.

Jeśli nadal inni nie widzą twojego serwera/nie mogą się z nim połączyć sprawdź czy:
a) Masz odblokowany program w Zaporze Systemu Windows
b) Masz odblokowane porty, z których korzystasz w Zaporze Systemu Windows
c) Jeśli masz Livebox'a sprawdź czy masz odblokowane porty w Livebox'ie (Wpisujesz 192.168.1.1 w adresie przeglądarki -> Serwery Lan i dodajesz, jak poszukaj, bo było to poruszane już)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BoHaRoX
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Cze 2007
Klan: The Freeway

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sharkk - dupa nie dziala.

ktosiu - WIEM! Juz dawno bym sie poddal gdyby nie jeden fakt. Ciagle jacys ludzie wbijaja na moj server. Raz na dedicated testowalem mape to wszedlo z 6 ludzi w tym 1 Polak. To czemu moi koledzy nie widza serva jak im IP daje? No do cholery ...
_________________
Pozdro xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ktosiu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to faktycznie dosc dziwny przypadek, w sumie to pierwszy raz slysze cos takiego, ale nadal jest tu cos mi nie dziala... skoro probowales sposob sharkk'a to swiadczylo by ze masz ip prywatne, ale wtedy raczej nikt by nie mogl sie podlaczyc. przyczyna moze tez byc firewall albo router, ale wtedy serv powinien byc niedostepny dla wszystkich. podaj jeszcze IP tego servera, wtedy wszystko powinno sie wyjasnic ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BoHaRoX
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Cze 2007
Klan: The Freeway

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tak. Mam neostrade więc moje IP jest zmienne. IP serwera to:
192.168.0.233:27015
Dziwne ktosiu nie :D? Nie wiem czemu sie tak dzieje no ale wchadza jak wchadza...
_________________
Pozdro xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ktosiu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak by nie patrzec 192.168.0.233:27015 to ip wewnetrzne... takze nie mam pojecia w jaki sposob ktos moze sie dolaczyc, choc skoro mowisz ze ktos sie jednak laczy to jakis sposob widac jest, ale napewno nie poprzez laczenie bezposrednio z tym IPkiem, bo ten jest niewidoczny z sieci. jak chce ci sie jeszcze bawic to wklep status w konsole, moze w jakis dziwny sposob wyskoczy ci inne IP niz to ktore podales (najlepiej jakby to zrobil ktos kto sie do ciebie dolaczy ;) )

a jezeli masz neostrade i masz taki IP to przez przypadek nie dzielisz lacza przez router? w ustawieniach powinienec prawdopodobnie cos dorzucic zeby wszystko dzialalo (ale co i jak tego nie wiem bo od kiedy sam mam dwa kompy i ruterek to nie stawialem serva)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BoHaRoX
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Cze 2007
Klan: The Freeway

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Ktosiu, już działa! :lol:
_________________
Pozdro xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury