www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
co sie ***** dzieje ?!?!?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sty 2003

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 8:12 am    Temat postu: co sie ***** dzieje ?!?!? Odpowiedz z cytatem

pewnego pięknego dnia odpalam sobie steam'a by pograć sobie w CS:S a tu parze.... q**** nie mam go !! CS:S ścąga mi sie w monitorze, mam dopiero 62 % !! i to chyba n'ty raz z kolei tak mi sie dzieje. wie ktoś możę co to sie dzieje ? jak tego uniknąc na przyszłość ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 8:12 am    Temat postu:

Powrót do góry
MindShifter
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 13 Paź 2002

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawy klik na css (w menu play games) i opcja backup game files - to nie rozwiazanie ale nei bedziesz musial sciagac tylko odzyskasz z kopii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nuar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sty 2003

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leprze to niż nic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Resor
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2005

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 2:00 pm    Temat postu: Re: co sie ***** dzieje ?!?!? Odpowiedz z cytatem

nuar napisał:
pewnego pięknego dnia odpalam sobie steam'a by pograć sobie w CS:S a tu parze.... q**** nie mam go !! CS:S ścąga mi sie w monitorze, mam dopiero 62 % !! i to chyba n'ty raz z kolei tak mi sie dzieje. wie ktoś możę co to sie dzieje ? jak tego uniknąc na przyszłość ?


Mialem ten sam problem. Denerwowalo mnie ze co jakis czas steam ciagnie caly update od nowa (jakies 500mb :F to nawet przy dsl 1024 trwalo ponad dwie godziny) wiec napisalem do pomocy technicznej CD Projektu. Odpisali mi ze to pewnie przez FireWalla lub program antywirusowy i poradzili abym na czas grania wylaczal obydwa :F usmialem sie serdecznie i podziekawalem za takie wsparcie techniczne. Co do tego backupu to faktycznie nie sprawdzalem tej opcji moze faktycznie pomaga w takim wypadku. Trzeba sprawdzic przy nastepnym razie
_________________
Noize Elektro rulon - wro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nuar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sty 2003

PostWysłany: Sob Lip 23, 2005 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałem tutaj ostrzec wszystkich którzy zmagają sie z problemami steam'a przed chwilą napisał do mnie gostek mówiący że miał ten sam problem ale zainstalował pewien plik i wszystko było ok. w tym wypadku plik sie zwał 'steambugfix.exe' prawdopodobnie był to trojan wysyłające właścicielowi dane o koncie naiwniaka który to zainstalował, jego login, hasło itp, samo valve niedawno przestrzegało o takich 'pomocnych plikach' rozzsułanych w mailach itp dlatego uważać i nie instalować rzadnego podejrzanego syfu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury