www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Steam problem...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gracz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Wrz 2004
Klan: brak klanu

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 7:36 pm    Temat postu: Steam problem... Odpowiedz z cytatem

Kupiłem sobie oryginał HL i mam tam CD-KEY więc ściągnąłem steam-a z www.steampowered.com i rejstruję nowe konto.Gdy juz miałem kończyć rejstrację pokazał sie następujący komunikat "Could not connect to Steam network.This could be due to a problem with your internet connection,or with the Steam network.Please visit www.steampowered.com for more info" daje ok i zaraz sie pojawiają informacje o moim koncie tzn.nick,hasło,e-mail.Daje ok a potem zeby się połączyć z moim kontem i znowu ten sam komunikat !! Mam neostrade + 512/kb zadnego fire wall jedynie włączony anty wir NOD32.Czy mozecie mi pomoc ?? Bo mam oryginalny CD-KEY i chciałbym sobie pograc !! Ja sie nie znam wiec jak to jakis prosty błąd to prosze o wyrozumiałość :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 7:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury