www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jakas fajna gierka cRPG/RPG/MMORPG
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jochan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Paź 2002
Klan: na razie brak

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:07 pm    Temat postu: Jakas fajna gierka cRPG/RPG/MMORPG Odpowiedz z cytatem

Zna ktos/moze polecic, jakas fajna gierke cRPG dobrze by bylo w 3D. Gralem w gothic 1,2, noc kruka i tylko te znam i wlasnie cos w tym stylu poszukuje. Od razu mowie ze sprawdzilem juz icewinddale 1,2 , baldurs gate i mi te gry nie pasuja. Nie jest to czego szukam :]
Przyklejony topic "Pograjta se" juz przejrzalem, sciagnalem i uruchomilem kilka (m.i. planetshift, knight online,), jednak nie znalazlem czegos dla mnie, chociaz knight online nie byl taki zly, ale ma kiepskie questy i jakos ogolnie mi nie przypadl do gustu.
Generalnie szukam cos podobnego do Gothica wlasnie, a nie gralem za duzo w tego typu gry. Ktos mi pomoze ? :)
_________________
Moj podpis chyba lamal jakis punkt regulaminu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
theli
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lut 2002

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bard's Tale.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedne z ciekawszych dla mnie gier tego typu to chyba:

MU i RYL
:x a tak to jest tego pełno wystarczy troche poszukać :D
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
4ec`kzk
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 20 Gru 2004
Klan: Maciuś pije, Bożenka ćpa, Grażynka zdradza Rysia... toż to skandal

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://rpg.gery.pl/

tutaj są recenzje dobrych cRPG, RPG !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
snup
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Neverwinter Nights + dodatki przypadnie Ci do gustu;

upd;

Przypomniało mi się jedno fajne rpg; jakiś czas temu wyszło, mianowicie chodzi mi o Sacred i Sacred: Underworld - to drugie to dodatek. Obadaj, może Ci się spodoba.
_________________

Widzew Łódź


Ostatnio zmieniony przez snup dnia Sro Lip 06, 2005 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RuS^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2004

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam pykam w muOnline www.muonline.com
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
STeawen1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2005

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=5998 tutaj chyba znajdziesh odpowiedz nie ? lol..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
snup
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STeawen1 napisał:
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=5998 tutaj chyba znajdziesh odpowiedz nie ? lol..


Pisał, że już ten topic przejrzał nie?
Czytać misq czytać..
_________________

Widzew Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
STeawen1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2005

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh faktycznie :P umknelo mi to.. sry :P , dla mnie RYL, Knigt Online , Gothic to jedno i to samo gowno i na tym samym polega :P levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeromancer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2004

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STeawen1 napisał:
eh faktycznie :P umknelo mi to.. sry :P , dla mnie RYL, Knigt Online , Gothic to jedno i to samo gowno i na tym samym polega :P levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac levelowac


Dziekujemy ze podzieliles sie z nami swoja jakze obszerna wiedza.

http://lineage2.gamers-online.org/
Prywatny server l2.
_________________
yyy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mOrSiK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: Ready to battle

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony? w wiekszosc gier chodzi o szpan itemami i lvlami a wiec przedstawiam gre dragon raja w ktorej chodzi o co innego level sie nabija na treningu ma sie wlasnego JOBA (prace) np
Archer < lucznik > JOB : Drwal wyrabianie lukow nasycanie magicznymi mocami trening celnosci doskonalosci w luku nie wiem jak w tej wersji ale od jakiegos levelu mozna wybrac 2 JOB'a np zelazo mozna produkowac zbroje itd.
sa do wyboru 3 krainy juz nie pamietam jakie ... :P cos tam na Y wszyscy graja naprawde spoko gra mozna poznac ludzi itd na treningach cwiczenie lukow itd jest bardzo przydatne mozna isc sciac drzewo przerobic je na luk nasycic roznymi rzeczami itd jeslio gra jest lub bedzie free napewno za rok bedzie allegro przepelnione sprzedarzami :|

mialem 88 lvl na beta tescie pol roku jakies :P gildia Team Poland
duele 1 on 1 naprawde fajne
wojny gildi super sprawa niezla rzeznia i na tym sie nabiera level itd cczyli nie bezsensowne bicie stworkow :|
turnieje swego czasu wpisowe od druzyny kasa solowki lub inne zawody tez spox sprawa niezle jaja odchodzily :)

Moja ocena
grafa - diablo 2 HB cos w tym stylu
FABUŁA - 10/10


to jedyna gra jaka moge polecic jkezcze dodam screeny strone z kad mozna sciahnac i dowiem sie co i jak :P
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FiK
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 26 Cze 2003

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MMORPG = World of WarCraft !! ONLY !!


Osobiscie gram na serwerze "Pandora"

rejestracja: http://wow.sll.ru:8080/
realm:
Kod:
set realmlist wow.sll.ru

patch: 1.5.0 / 1.5.1
Exp. rate: tak jak na platnych serwerach ...


polecam, jest spora garstka polakow, gra sie bardzo milo, bdb ping i questy
_________________


Ostatnio zmieniony przez FiK dnia Czw Lip 07, 2005 2:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
STeawen1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2005

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o lineage'a to polecam serwerem www.lineage13.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rrrrrrrrrr
Gość




PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FiK napisał:
MMORPG = World of WarCraft !! ONLY !!


Osobiscie gram na serwerze "Pandora"

rejestracja: http://wow.sll.ru:8080/
realm:
Kod:
set realmlist wow.sll.ru

patch: 1.5.0 / 1.5.1
Exp. rate: tak jak na platnych serwerach ...


polecam, jest spora garstka polakow, gra sie bardzo milo, bdb ping i questy

Phi... sorry ale IMO nie powinieneś się chwalić że grasz w WoW'a na pirackim serwerze , nawet nie wiesz ile brakuje twoim serverom do serwerów oryginalnych... ale w jednym przyznam ci rację :
MMORPG = World of WarCraft !! ONLY !!


BTW>To RYL działa ??
Grałem kiedyś w jakąś bete , super gierka ;)
Ja chce grrrraaaaaaac ;)
Mówcie co i jak
Kłeszczyn no. 2
Jak to jest z prywatnymi serverami lineage i RYL-a ?
Też są tak bardzo zacofane jak servery wowa ?
Czy może mają najnowsze patche itp. ? :>
Powrót do góry
Xtrim
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 4:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.guildwars.com

Jak kogoś już nudzi nabijanie 20000 lv, i robienie z postaci wieszaka na unikaty, to ta gra napewno mu spasuje. To jest diablo killer, zrobiony prze kolesi od battlenetu, robili troche wow'a, stara i warcrafty. Ogólnie we wszystkich serwisach zbiera same superlatywy, przebija wow'a chociaz to 2 różne gry. Zero ABOMAMENTU. Zero LAGÓW. Updaty są nabieżąco przesyłąne do klianta, zadnych patchy i nie powoduje to lagów. Świetna fabuła, ciekawe questy (szczególnie zaganianie świń do zagrody :lol: ). Miażdząca grafika, a na moim gf2 ti chodzi na max detalach z aax4 nawet nieźle . Ogólnie gra jest boska do pvp, gvg etc. Tutaj nie chodzi o nabicie lv, zebranie uber master ekwipunku, w tej grze liczą się umiejętności i dobre wykorzystanie skilli (na jedną postać przypada 150!!!!, przy czym używać można 8max w danej chwili,a zmieniać tylko w miastach). Współpraca w grze liczy się jeszcze bardziej niż w Cs, mówię to poważnie.
http://www.directsong.com/direct_song_main.htm
Tutaj macie kilka utworków do przesł€chania, takie są w grze :]
http://www.gamepress.pl/?l=18&id=75
Tutaj polska recka. Dodam, że GW jest w ESL.
_________________
Skończ waść, wstydu oszczędź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury