www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[FPS] Kupiłem zasilacz i nadal to samo...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 10:14 pm    Temat postu: [FPS] Kupiłem zasilacz i nadal to samo... Odpowiedz z cytatem

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=97888
...Mam teraz zasilacz modecom 400W, ale dalej to samo...nagłe spadki itp... temperatura karty 49* nie jest super wielka... Może to sprawa tego monitora 17' CTX co pozwala na odświeżanie max 60Hz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 10:14 pm    Temat postu:

Powrót do góry
KECZMER
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi kolego na karcie grafiki za duża temp o 6 stopni powinna być 41 - 43 jak to rozwiązać zrób małe odkurzanie pc + prawy przycisk myszy EXPERT Toll/Fan cotrol i ustaw ten wiatraczek na szybsze obroty


taka o demie uwaga nie słuchaj tych pro elo znawców do twojego pc zasilacz 400 W za mały ^^^^ ja mam 400 i wielkie większe wymagania od twojego sprzętu i mi się jakoś nic nie psuje ^^^^ nikt nie wie o co chodzi to ci piszą żebyś wymienił zasilacz każdy spojrzy o fajny sprzęcik i sobie myślą na takim sprzęcie nie wyciąga 100 fps hmm to musi być wina zasilacza kup nowy ^^^ jak to czytam to mi ręce opadają

jak to nie zadziała napisz może coś jeszcze wymyśle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoLa^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2007

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi ile W , tylko jaka marka .Tracer to najgorsze co może być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym fan controlem troche jaśniej możesz? Bo nie zrozumiałem, nie wiem gdzie ta opcja jest... Podobno jak sie podkręci obroty wiatraka, to sie traci gwarancje.. Jeżeli chodzi Ci o program EXPERT fan control, to wszystkie inne firmy go mają tylko nie ZOTAC... Z kolei speedfan ma takową opcję, ale nie wiem na ile % :P Czekam na twoją odpowiedź, zaczynam od tego punktu:
http://img518.imageshack.us/my.php?image=speedfanpo8.jpg

KoLa^^ napisał:
Tu nie chodzi ile W , tylko jaka marka .Tracer to najgorsze co może być.


Chłopie myśl! Napisałem, że zmieniłem na modecoma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KECZMER
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem




tak to u mnie wygląda w tym programie co masz się nie obsługiwałem ale jeśli ten program jest specjalnie do tej karty to myślę ze takie kręcenie nic jej nie zrobi pokombinuj trochę a jeszcze jedno nie masz pasywnego chłodzenia ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KeslaW napisał:
KoLa^^ napisał:
Tu nie chodzi ile W , tylko jaka marka .Tracer to najgorsze co może być.


Chłopie myśl! Napisałem, że zmieniłem na modecoma...
Ale zmieniles z tracera. chlopie mysl ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KECZMER napisał:



tak to u mnie wygląda w tym programie co masz się nie obsługiwałem ale jeśli ten program jest specjalnie do tej karty to myślę ze takie kręcenie nic jej nie zrobi pokombinuj trochę a jeszcze jedno nie masz pasywnego chłodzenia ??


Expertool z tego co wyczytałem jest do kart z serii gainward, a do zotaca? A co do chłodzenia jest to chłodzenie referencyjne, nie ma pasywnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KECZMER
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no ja mam tak tyle co wiem ze jak mailem 49 stopni to mi się CS przecinał moze jak masz blisko tego sklepu co zakupiłeś to kartę ic tam i powiec ze karta ci sie grzeje do 50 stopni i przez to nie mozesz grac oni powinni pomuc ale zrob jescze jeden test wyłącz pc na 1h włącz i obrazu włącz cs i zobacz czy spadki fps są obrazu czy po jakimś czasie grania i jak możesz podaj jeszcze inne temp w pc tego przyczyna może również być ze twój pc stoi gdzieś zabunkrowany i nie ma dostępu do powietrza spróbuj również grac przy otwartym 1 boku pc może ci się tak nie będzie grzać
musiałby się wypowiedzieć gracz posadawiający taką sama kartę co ty może poszukaj gdzieś na forach jakiś postów o twojej karcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W riva tuner jest możliwość zwięszenia szybkości wiatraka, w tej chwili wyświetla że mam 45% używania i takie pytanie do ilu moge to zwiększyć? Mam otwartą obudowę, a karte kupiłem w benchmarku, więc bym musiał odsyłać itp.
Screen z riva tuner:
http://img209.imageshack.us/my.php?image=lollolololyj0.jpg

Tak myśle żeby dać te 60-70% i chyba sie nic nie stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KECZMER
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2008

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz dać 100 i nic się nie stanie ^^^^ było trzeba tak od razu xd ja mam 80 % ale w sumie dodawaj sobie po 10% i zobacz kiedy ustana problemy i tyle xd mam nadzieje ze trochę pomogłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, teraz to już nie wiem czego to jest wina, niby jest poprawa, ale to mnie nie satysfakcjonuje. Temperatura karty wynosi w tej chwili 42-43 stopnie, ale ja podam taki przykład. Mój kolega ma tą samą karte wyciąga w menu stałe 1000 fps, a w grze stałe 500 fps ( z dużą ilością osób 300-400 ). Ja w menu wyciągam 600 fps, w grze ~300, ale nie jest to stałe i spada, nie potrafie osiągnąć tyle co mój kolega, a mam tą samą karte. Jak chce mieć stałe 100 fps, to i tak mi spada do 97, a u kolegi jest w kółko 99.9-100 i tak stoi. Kolega ma zasilacz 500W modecom-a i jakiś tam core2duo, ale uważam, że ta gra ma już swoje lata i nie powinna sprawiać żadnego problemu mojemu sprzętowi... Karta sie już nie grzeje, więc w czym problem... zasilacz jeszcze raz napisze, to modecom 400W, a więc wystarczający. W czym jest do za przeproszeniem cholery problem? Taka sama karta, a zobaczcie jaka różnica, a reszta sprzętu prawie taka sama (zasilacz tu chyba nie gra roli)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dZx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2007

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze człowieku, jak już Ci napisali 400 W to za mało na twój sprzęt. Poszczególne urządzenia nie otrzymują tyle mocy ile potrzebują i nie działają na maksymalnych obrotach. Ty teraz piszesz, że kupiłeś nowy zasilacz, też 400 W. To czego ty nie rozumiesz ?
_________________
Dostałem komputer na komunię :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytałem w sklepie, podałem specyfikacje sprzętu, powiedzieli mi, że będzie wszystko chulać... Miałem tracera 400W, teraz modecom, który jest w stanie pracować też na większych obrotach, wg sklepu wystarczający i aż ponad mój sprzęt... Sklep mnie wrobił czy jak? No to jaki zasilacz polecacie, może tak zapytam?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KECZMER
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2008

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sprzęt
4 Gb ramu w 4 kościach
Intel Core 2 Duo E7200 2,5
Geforce 9600 Gt
Dysk Twardy 250 gb 32 mb
dvd
karta sieciowa
itp itd
i mam jakiś tam 400 W zasilacz i jakoś nie widzę żadnych problemów jak zasilacz może dawać za mało mocy na podzespoły jakby dawał za mało to by nie działały a jakby chciały brać więcej to by się sfajczył mówisz ze dołożyłeś sobie to kartę a może twoja płyta jest zasłabła do tej karty
jakby pobierał 400 W to by ci matka dawno już go ograniczyła ^^^^

coś na pewno jest nie tak żebyś mieszkał obok mnie to bym ci zrobił a tak mogę ci dalej kazać sprawdzać rożne rzeczy może masz jakiegoś ogranietego kolegę co się zna na pc i który ci nie będzie kazał ponownie wymieniać zasilacza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteś? Płyta główna może rzeczywiście zryta, tj. Asus MG419U-c...

Niepokoi mnie to: http://img258.imageshack.us/img258/5756/mozetoqu6.jpg

Na innych forach sprzętowych mówią, że pomiędzy Tracerem 400W a tym Modecomem nie ma żadnej różnicy praktycznie... "Zamienił stryjek siekierke na kijek..." Co za jełopy w tym sklepie, podałem mu specyfikacje sprzętu, a ten pewnie nawet nie zwrócił na to uwagi i doradził mi jakiś trefny zasilacz...


Ostatnio zmieniony przez KeslaW dnia Czw Sie 28, 2008 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury