www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Polska scena Sourca w CB żal 4 litery ściska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chetnie bym zakoniczyl ten temat ale wypowiedzi sa co raz badziej smieszne
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 6:02 pm    Temat postu:

Powrót do góry
SiriuzZapomnialHaslo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: OCR

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stelloZZa napisał:
po 1 : NMP odwiedz czasem www.sjp.pwn.pl
po 2 : nigdy w zyciu nie zagram przeciwko Wam bo to = same problemy

problemy dla tych ktorzy maja cos do ukrycia, dla innych co najwyzej zwloka w otrzymaniu zasluzonych punktow.
stelloZZa napisał:
Tworzcie sobie scene w taki sposob gdzie indziej , tu Was nikt nie chce

i wam zycze 50 ludzi na HLTV (i kolejnych 50 probojacych sie wbic) ktorzy was nie chca na scenie...
stelloZZa napisał:
Stary to nie tylko ja nie chce z Wami grac , na palcach jednej reki zliczysz tych ktorzy chca z wami grac.

5 sposrod 22 klanow grajacych w cb, to prawie 1/4... uwazam ze to i tak dobry wynik jesli wziasc pod uwage pozycje w tabeli.
stelloZZa napisał:
Jesli łapiecie czitera przy wygranym meczu to poprostu dajecie demko na boarda, steambans ,a link do demka w "report cheating" itp itd.
I jakie madrosci jeszcze powiesz? Chesz wiedziec jak to sie skonczy? Otoz, po miesiacu oczekiwania osoba odpowiedzialna za rozwiazywanie konfliktow da znak ze zajmuje sie konfliktem a po kojenych dwoch tygodniach uniewazni konflikt z powodu nie moznosci obejrzenia demka, przyznajac tym samym punkty druzynie czitow... i nawet nie bedzie dyskutowac nad innymi metodami weryfikacji demek.
terropokemon napisał:
sam fakt ze instalujecie czity juz jest podejrzany
To powiedz mi teraz w jaki sposob mamy sprawdzac demka a potem jak przekonac kogos do tego co widzielismy? Jak mamy nagrywac takie filmiki? http://cs.siriuz.net/ocrdemo/Zalman_czit/zalman_skrzynie1.avi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
VoltoSan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chryste jesli takie demko a w zasadzie avik ma sugerowac czita to gratuluje :D:D:D zakladam ze to wy nalozyliscie to wszystko na demko zalmana bo nie sadze zeby to bylo widoczne na demku w CB udostepnionym a w taki sposob jak jest ten avik zrobiony to kazdemu z OCR jestem w stanie udowodnic wszystko... poprostu smieszne to demko jest rozbawilo mnie do lez... koles pilnuje kumplowi zeby go z gory nie zdjeli i juz czit LOL normalnie lol i wy mowicie ze Admini CB nie wsadzili go na BL hahahaha no jesli takimi demkami chcieliscie go tam wsadzic to gratuluje :D:D:D:D:D:D z niecierpliwoscia czekam jak pieknie urzyjecie swoiej "potegi" czarów do demka Amika i Scorupa ubawicie mnie setnie :D

wycofam oczywisie moje slowa jesli te wszystkie nakladki sa na orginalnym demku.... zalmana bo jesli nie ma to tylko wskazuje ze wy macie czity do robienia demek a w takim razie moze i zapominacie ich faktycznie wylaczac na meczach.... shit heppend jak to mawiaja na dzikim zachodzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Taipan
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Lut 2004
Klan: ffa komando

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VoltoSan napisał:
chryste jesli takie demko a w zasadzie avik ma sugerowac czita to gratuluje :D:D:D zakladam ze to wy nalozyliscie to wszystko na demko zalmana bo nie sadze zeby to bylo widoczne na demku w CB udostepnionym a w taki sposob jak jest ten avik zrobiony to kazdemu z OCR jestem w stanie udowodnic wszystko... poprostu smieszne to demko jest rozbawilo mnie do lez... koles pilnuje kumplowi zeby go z gory nie zdjeli i juz czit LOL normalnie lol i wy mowicie ze Admini CB nie wsadzili go na BL hahahaha no jesli takimi demkami chcieliscie go tam wsadzic to gratuluje :D:D:D:D:D:D z niecierpliwoscia czekam jak pieknie urzyjecie swoiej "potegi" czarów do demka Amika i Scorupa ubawicie mnie setnie :D

wycofam oczywisie moje slowa jesli te wszystkie nakladki sa na orginalnym demku.... zalmana bo jesli nie ma to tylko wskazuje ze wy macie czity do robienia demek a w takim razie moze i zapominacie ich faktycznie wylaczac na meczach.... shit heppend jak to mawiaja na dzikim zachodzie.



_________________
DFI NF2 Ultra Infinity | AXP-M 2500+ @ 2520MHz 9.5x265 2-2-2-11 | Hercules 8500LE | 2x256 BH-6 |
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DaVZz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2003
Klan: Plebania: Złotopolscy: M jak Miłość:

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezli ktos ma problem, uwaza ze zle postapilem (ludzka rzecz sie mylic) to wystarczy do mnie napisac. Ja rozwaze kazdego maila, tutaj zajrzalem tylko przez przypadek, a na wszystkie maile odpowiadam.

A co do pana VOLTOSAN to nikt nie kontaktowal sie ze mna w zwiazku z tym meczem. Mysle ze przeciwnik z ktorym masz konflikt to nie jest wiarygodne zrodlo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
|OCR|NMP
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Cze 2005

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 7:37 pm    Temat postu: DAVZZZzzzzzzzz Odpowiedz z cytatem

Witam pana andmina, przecierz przecinik pisał pare postów wyżej że nie kontaktował się a ten fakt jest wymysłem ZROMU! Co do konfliktu OCR vs RBB ładnie nas urządziłeś! Nie wmawiaj głupot ludziom że odpisujesz na każdego maila , bo wysłałem do ciebie ze 3 w tej sprawie, efekt to cisza ......... a wystarczyloi otowirzyć demko Zalmana notepadem i poszukac komend z HLH......n/c ZZzzzZZzzzzzzzz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VoltoSan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest moj wymysł tylko tekst ktory napisal NMP do mnie na gg co jest do zobaczenia... nic dodac nic ujac ja tylko cytowalem that's all


a dodatkowo troche poszperalem na CB i oto rezultaty dla wszystkich dostepne a oto i one apropo's gg

to znajduje sie na stronce CB FAC:
Chętnie gramy CB 5on5 , jeśli chcesz z nami zagrać skontakuj się poprzez IRC #FAC.pl lub gg 7112018



nO-morE-paiN HL/CS SteamID: ****:4720046 OCR
fRozen HL/CS SteamID: ****:4720046 FAC

Czy nadal sie bedziesz wypieral naszej rozmowy na GG poprostu smieszne to jest NMP co wypisujesz slow mi brakuje na to co wypisujesz....
oraz probka mozliwosci stylistycznych i kultury osobistej niejakiego fRozen alias NMP z komentarzy pod naszym konfliktem:

"Słuchaj no pseudo graczu, bo powtarzał sie nie będe ty sobie możesz zamieszczać swoje smieszne wypowiedzi ale na koscielnej tablicy ogłoszen, ty i twoj cały klan to banda osłów, a kultura to by sie wam przydała bo taki konflikt to zupełny brak kultury."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cantor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Sie 2004

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Volto - Demek nie dostaniecie, nie umiecie o nie prosic to zapomnijcie o demkach, jak jesteś ciekawy jak gramy to sciganij sobie demka z meczu z Rebelia, bo chyba nie sądzisz ze na mecz z nimi nie czitowalismy a z wami tak?

Tylko szkoda ze demka deen`a nie dostalismy do dzis, mimo ze poprosilismy o nie odrazu po meczu :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DanTe
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2005
Klan: sOe. State Of Equilibrium

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swierszczu napisał:
chetnie bym zakoniczyl ten temat ale wypowiedzi sa co raz badziej smieszne


Dokładnie jesli chce sie posmiac wpadam na Boarda i otwieram ten temacik :lol: :lol: naprawde ludzie sa doskonali :D:D
_________________
"....Niszcze jak atak epilepsji....."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PreZeS_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: gameByte

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to NMP to jakis zakompleksiony szczyl, siedzący 24h przed ekranem monitora.
Jak gralismy z nimi spara to po 3 HS juz były texty o BL itp. N/C

Jak dla mnie to niech oni haxów szukają grając w terisa bo jak tak dalej pojdzie to OCR rozegra moze 1 mecz rocznie w CB i będzie to niedozwolony mecz z FAC :P

I NMP nie pi##### mi tutaj że jak ktoś z wami przegrał to psy na was wiesza. Jakoś jak inne klany przegrywają z dB czy rebelią to nie ma żadnych spięć bo mecze są zajebiste i w zajefajnej atmosferze grane. Tylko z wami zawsze problemy. CO do ZROMU to moim zdaniem jeden z pożądniejszych (na poziomie) klanów na scenie CSSa

NMP ---> Zwijaj zabawki i najlepiej kończ karierę w CSS zapominalski cziterze :P BUhahahahahahahahhahaha (z WH na serwa przez przypadek) hahahahahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DanTe
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2005
Klan: sOe. State Of Equilibrium

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto jeden z przykładow nic dodac nic ujac oby tak dalej bo naprawde HUMOREK na skale swiatowa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
"....Niszcze jak atak epilepsji....."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SiriuzZapomnialHaslo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: OCR

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"OMG co za n00b! Wchodzi na server i wyzywa od czitow. A ten koles po prostu dobrze gra!"

Franek lat 15, gracz CS:S od 2 miesiecy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
paranojaH
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Lip 2005

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 9:11 am    Temat postu: lol Odpowiedz z cytatem

No właśnie NMP piszesz ze "zlookajcie sobie demka z meczu z Rebelia..." a demka Deena do dzisiaj nie dostaliśmy ale looz :D olalismybo nie szukamy klopotow przy kazdym meczu jak "kto inny" :)...a najwiekszym paradoksem jest to ze wy mowicie "boicie sie stracic punktow,lamy, itp" a teraz to chyba troche inna sytuacja :D...nawet do bledu sie nie umiesz przyznac...pozdr0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
taq
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8) Witam
Widzę , iż większość tutaj piszących to dzieci przed monitorami dla których css to całe życie ... , wyluzujcie trochę bo na razie zamaist pisać o konkretach to skaczecier sobie do gardeł kto kogo lepiej pojedzie na bordzie a nie o to chyba chodzi ? co do meczy rozegranych przez OCR to podczas meczy atmosfera zawsze jest bardzo dobra , lecz po meczu , zaczyna się walka na słowa ? mało wam było rywalizacji w css-a ? to teraz dogrywka na słowa ? jak mało to rewanż , chłopaki po co tak zaśmiecać borda , no chyba że nie którzy po prostu lubią powyzywać przed monitorem bo normalnie gdyby wyszedł przed blok i komuś naublizał to by dostał plaskacza w pysk i poszedł z płaczem do domu .
Reasumując grajmy jak najwiecej , całą agresję wyładujcie w grze css , bo chyba wszystkim o to chodzi by dobrze pograc , zrelaksowac sie a nie siedziec przed monitorem i pisac wyzwiska na innych na bordzie , mysle iz najwiecej to wypisuja ci co z gra w css-a maja jeszcze troche problemy i tutaj probuja pokazac swojego skill-a
Pozdrawiam wszystkich graczy

iNFECTED !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lothar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: #vNd

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajni jestescie :x
_________________
-.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury