www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Tickrate 100?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niebanalny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2008

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 10:50 am    Temat postu: Tickrate 100? Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z tym Tickrat'em?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 10:50 am    Temat postu:

Powrót do góry
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tickrate
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blublub
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Sty 2003

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DziQ WiecznY Łowca napisał:
Tickrate


jesli jest tak jak to w podanym linku gosciu pisał to jak to sie ma do tego iz tickrate jest wprost proporcjonalny do cmdrate i updaterate ktore to wartosci sa iloscią wysyłanych przez gracza/serwer pakietów na sekunde

wnioskujac po wypowiedzi dalej mozna by uznac ze serwery z tickrate 33 sa lepsze od tych z 100 gdy wieksosc graczy ma ping zblizony do 33 poneiwaz daje rzeczywiste rowne szanse graczom gdyz opoznia to pakiety wszystkim o tę samą wartość

a kazdy dobrze wie ze mimo iz mamy niski ping lepiej jest grac na serwerach z 100 tickrate niz 33 (przez sam fakt iz wiecej informacji od serwera dostajemy oraz wiecej wysylamy przez co gra jest bardziej plynna szczegolnie to widac gdy wylaczymy interpolacje)

jest tez pytanie dlaczego serwery z wyzszym tickrate musza miec wiecej fps np z 100 TR mają 600 fps i wyzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem autorem wypowiedzi napisanej pod tym linkiem. Wpisałem w googlach tickrate, i takie coś mi wyskoczyło...

blublub napisał:
jest tez pytanie dlaczego serwery z wyzszym tickrate musza miec wiecej fps np z 100 TR mają 600 fps i wyzej


Sam to wymyśliłeś? Od kiedy to konfiguracja serwera ma wpływ na osiągi maszyny, na której w danej chwili gramy?
No chyba, że źle zrozumiałem Twoją wypowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blublub
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Sty 2003

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DziQ WiecznY Łowca napisał:
Nie jestem autorem wypowiedzi napisanej pod tym linkiem. Wpisałem w googlach tickrate, i takie coś mi wyskoczyło...

blublub napisał:
jest tez pytanie dlaczego serwery z wyzszym tickrate musza miec wiecej fps np z 100 TR mają 600 fps i wyzej


Sam to wymyśliłeś? Od kiedy to konfiguracja serwera ma wpływ na osiągi maszyny, na której w danej chwili gramy?
No chyba, że źle zrozumiałem Twoją wypowiedź.


chodzi mi o fps servera

a tego sam nie wymyslilem bo goscie z valve pisali jakie ustawienia maja byc na 100 TR i pisali ze serwer musi chodzic na minimum 600 fps
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury