www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Co z Kubenem?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inverso
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2008

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 9:49 pm    Temat postu: Co z Kubenem? Odpowiedz z cytatem

Jak wszystkim wiadomo Kuben został wyrzucony z MYMu. Dla jednych to dobrze, dla innych nie, mniejsza o to... Wiecie także, że z kolegami założył lajtowy klan Tim Toruń, którym grają z powodzeniem w ESL mr12 będąc chyba obecnie z tego co pamiętam na 11 miejscu z bilansem 27-2-2. Kuben widocznie nie stracił nic ze swojej formy grając teraz pod nowym nickiem - Kzezw -> http://www.esl.eu/pl/cs/5on5/mr12/ladder/mmp/show/12010852/32003758/
Tylko do dalej? Dołączy do jakiegoś gamingu i będzie nadal profesjonalnie grał, zakończy/zawiesi karierę grając tylko z kolegami z [tt]? Ja bym go chętnie widział w jakimś dobrym klanie, bo mimo tego, że w MYMie dużo akcji partolił (oczywiście miał przebłyski, np. fantastyczny mecz z Mousesports na ESWC 08 w jego wykonaniu), to jednak takiego polskiego talentu stracić wg mnie nie można :> Co Wy o nim sądzicie? Zasługuje jeszcze na grę profesjonalną w Polsce czy powinien dać sobie spokój gdyż samego wstydu narobił Polsce i MYMowi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 9:49 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omg, za dużo się u Radzia na eSpmani naczytałeś. Czy to że on gra z jakimiś ulowami to znaczy ze jest pro elo fajny? To dział na poważne dyskusje, a nie o jakimś teamie który w Polsce nic nie osiągnie, a w eslu gra z jakimiś zerami.

Dziwie się bardziej ze nie powstał tu temat o nowej dywizji PGS'u bo oni są w Polskiej czołówce i jest to jakaś ciekawa zmiana na polskiej scenie, a to że Gurczyński za fragował z jakimiś chłopakami z t9 o których nikt nie słyszał to nic ciekawego.

btw. ile ty masz lat? To w jaki sposób napisałeś ostatnie zdania, jakie pytania w nich zawarłeś to robisz sobie samemu WSTYD
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
inverso
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2008

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie co ciekawe, post na espmani przeczytałem przed chwilą o tym ;) Natomiast temat założyłem tuż po obejrzeniu jego pova z traina i tekstu kubena 40! i tekstów na sayu... Może i te t9 to są nonejmy, ale zobacz sobie demko od kubena z d2 to zobaczysz jaki był opór z ich strony, gdzie na bsa tt nie mogli wbić...

Chce opinii od was, dla jednego kuben to zero, dla jednego najlepszy gracz w Polsce, dlatego tak z tym wstydem wyjechałem ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, trudno żeby gracz, który w ciągu ostatnich 3 lat wygrał najważniejsze turnieje na świecie nie potrafił skarać jakiś nonejmów.

moje zdanie znasz, dobranoc, Ty tez idź spać, bo człowiek nie samym boardem żyje ;)
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
the Game.
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toruń ponad wszystko! FTW tim toruń! :D

Powiem wam, że Radziu dobrze się czuje, dla niego lepiej w tym lajtowym timie bo cały rozgłos związany z nim i MYMem był duży i napięcie, że musi grać każdy mecz na 2318923789238%, a teraz? Na lajcie z koleżkami pyka i nikt od niego nic nie wymaga ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Moris
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2006
Klan: miejsce na twoja reklame

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcialbym zeby wrocil do gry w jakims dobrym polskim klanie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nihuyah
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2007

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the Game. napisał:
Powiem wam, że Radziu dobrze się czuje, dla niego lepiej w tym lajtowym timie bo cały rozgłos związany z nim i MYMem był duży i napięcie
Radzio to FOMFNY a nie kuben ahahahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury