www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA/INTERNET]konfiguracja problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:28 pm    Temat postu: [GRA/INTERNET]konfiguracja problem Odpowiedz z cytatem

Siemka

Powili dostaje szału ponieważ nie wiem jak skonfigurować cs’a. Nie wiem czy jestem tak głupi czy tak tępy ale no aż trudno mi napisać o co mi chodzi bo powoli się w tym gubię.
Czytałem parę poradników jak to wszystko poustawiać ale w każdym pisze inaczej w jednym pisze cl_rate na 20000 w drugim na 9999 w innym rate 25000 jedni mówi żeby dać 20000.
Wiem to wszystko zależy od mojego netu ale może ktoś z was wyliczyć mi to albo najlepiej podać dobry sposób na to bo naprawdę nie wiem już jak, jedni mówią wylicz sam, inni mówią hltoolzem a inni że hltoolz to gówno wiec jak w końcu z tym jest bo każdy z tych sposobów daje mi inne wartości ? Sorki ze tak chaotycznie pisze ale naprawdę aż sam się w tym gubię i z góry jestem wdzięczny za pomoc . Mój net to neostrada 1mb (1065 267)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:28 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Miki2222
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2007

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ex_interp "0.01"
cl_cmdrate "101"
cl_updaterate "101"
rate "25000"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nektaryn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia z ustawianiem 101 na nowym protokole
_________________
Counter Strike


Ostatnio zmieniony przez nektaryn dnia Pią Paź 07, 2011 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak będzie dobrze? czy mógłbyś podać sposób jakim to zrobiłeś bo według jednego poradnika na forum powinienem mieć rate 20000 a według hltollza nie pamiętam cł_updarate chyba na 45.. btw no tak tak na 100 nie 101
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mich4L
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omfg max jest teraz 102 a nie 100 :) wiec spokojnie ustwa 101 ;) i ma smigac na tych ratach co ci kolega dal. btw. dal on ci takie rejty bo sa one najlepsze pod neo :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedzcie mi jeszcze jedno czy ma znaczenie ustawienie połączenia w ustawieniach steama?co chwile zmienia mi się na 10m i dostałem info że to przez to ze mam rejty 25k to prawda czy inny jest tego powód i czy w ogóle ma to znaczenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mich4L
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam ustwaione 10m i nigdy mi sie nie zminily rejty z 20 na 25k . wpisz w configu rate 20000 i daj config do oczytu i niema prawa sie zmienic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh to w końcu jak pod neo 1 mb mam dać rejty 25 czy 20?a pytanie moje było czy w tych opcjach połączenie ma znacznie i nie rejty mi się zmieniają same tylko zmienia mi się połączenie w opcjach i na forum napisali mi ze to przez za duże rejty ale czy to ustawianie połączenie w opcjach steama ma znaczenie?jeżeli tak to jak wyeliminować to samoczynne przestawianie się zmiana rejtow na 20k nie wyeliminowała tego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli w opcjach zmienisz na 2M to rate Ci się zmieni na 20000 ale jezeli w cfg masz rate 25000 to i tak przy następnym uruchomieniu gry zmieni Ci się na 10M :)
Co do ustawień, mam neo 512 i gram 101 101 0.01 25000 i nie mam ścinek a choke 0 ;]
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a takie no dal was śmieszne pytanie ale tak jak czytam piszą że recoil zależy od fps'ow i od netu ale od netu w sensie pingu czy tez ustawień bo często zdarza mi się tak że ziomek w biegu puszcza serie i trafia mi banie przy czym mi kule lecą w niebo i żeby jakkolwiek trafić muszę stanąć w miejscu i nie jest to kwestia tego że nie umiem wycelować ale kule lecą w niebo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia FPS i internetu. Wiadomo na Pingu 80 jest inny recoil a niżeli na 20-30 tak samo wygląda inaczej na 50 fps a inaczej na 100
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jak dam takie ustawienia jak podali koledzy a neo nie będzie sama z siebie świrowała to powinno być ok w każdym razie ustawiony cs będzie dobrze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. A jak coś będzie nie tak to na 99.9 % TPSA świruje...
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MIstu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok wielki dzienx dal wszystkich z was naparwde bardzo wam dziekuje :) btw albo moje umiejętności tak? kure a na dm'ach choke skacze do 40 tez tak macie?dt na 20 osob
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vgh111
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIstu napisał:
ok wielki dzienx dal wszystkich z was naparwde bardzo wam dziekuje :) btw albo moje umiejętności tak? kure a na dm'ach choke skacze do 40 tez tak macie?dt na 20 osob


Na dm zawsze tak jest bo jest bardzo duży przesył danych i łącze nie wyrabia. Też tak mam, może nie 40, ale 10-15.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury