www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Coraz częstsza pozycja
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PROSTO77
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2008

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 5:33 pm    Temat postu: Coraz częstsza pozycja Odpowiedz z cytatem

Witam. Zauważyłem , że coraz częściej w MultiGaminach pojawia się osoba pozycję menagera , co jeszcze jakiś czas teamu było rzadkością , w związku z tym mam do was pytanie , jak uważacie , co taki menager ma za zadanie w Mg i czym powinien się zajmować


ps. Zgłosiła się właśnie taka osoba i dlatego pytam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 5:33 pm    Temat postu:

Powrót do góry
pizag
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2006

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dość dawna, o ile nie bardzo dawna menagerowie są częścią drużyny czy multigamingu.
Szczerze powiedziawszy o zarządzaniu zawodową drużyną nie mam zielonego pojęcia, ale...jakby to powiedzieć, roboty dla menadżera jest od cholery.
Jest jeszcze coś takiego jak menager dywizji ( np. menager dywizji CS ), którego zadaniem jest między innymi załatwianie noclegów na lanach, zadbanie o stoiska klanowe, obcykanie dojazdu. Można powiedzieć, że taki menadżer dywizji jest łącznikiem pomiędzy drużyną/dywizją (graczami), a zarządem. Choć wiem, że może być takim "piątym kołem u wozu", czyli gościem który dostaje plakietkę VIP/Gracz/Menager i ma wstep do strefy graczy :D ( Pozdro tam hahah )
Niech dalej wypowiedzą się fachowcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek to popraw błędy interpunkcyjne.

Zgadzam się z kolegą wyżej.

A odemnie: menagerowie zaczęli się pokazywać stosunkowo nie dawno w klanach z niskim poziomem.
Oni byli zawsze tylko od nie dawna menagera można spotkać w każdym klanie grającym w ligach forumowych. Na tym poziomie menager nic Wam raczej nie pomoże. Ale gdy już macie jakiś poziom-->hlc-->dobre pozycje-->esl topowo--> to może Wam sponsorów załatwiać to co kolega napisał itd.

Często te typy są po to organizatorami żeby siebie samego wypromować, żeby zwiększyć liczbę znajomości z ludźmi którzy coś mu mogą załatwić/zasponsorować, a poźniej kolo Was oleje i wykorzysta to co zyskał do własnych celów.

Spowodu Twojej nie wiedzy na temat czym się może organizator zajmować wnioskuje że Wasz poziom nie jest zbyt wysoki i nie macie jakiś tam osiągnięć. Więc raczej nie potrzebujecie menagera ;]
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PROSTO77
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2008

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ocenienia czy taka osoba jest nam potrzebna czy nie to ja jestem nie Ty , ale dzięki za swoje zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, oglądając Twojego posta w dziale ze stronami to moge Ci już góry powiedzieć, że nie potrzebujecie bo ten kolo to jakiś gamoń nie posiadający żadnej wiedzy na ten temat, skoro chce pracować w takim klanie ;x
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
haosek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2008

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROSTO77 napisał:
Od ocenienia czy taka osoba jest nam potrzebna czy nie to ja jestem nie Ty , ale dzięki za swoje zdanie.


Mh, co za unoszenie sie honorem, a ja mysle ze takim zespoła jak wam na poczatku potrzebne jest zrozumienie gry i granie, a nie pchanie sie z łapami do czegos czego nie powinniscie.

Dlaczego?

KSW CLAN!!!

Średnia wieku 15 lat!
Klan w którym wyniki z sparingów wpisuję sie na strone!
(przy czym w opisach np. tłumaczenie ze lagi był :D)
Jestescie na poziomie, zaczynanie w CS i waszym pierwszym zadaniem powinna byc gra!

I tak naprwade, coraz wiecej jest MG, tylko po to zeby był to MG, gdzie robi się dywizje CS BETA, CS APLHA, CS YOUNG itp. tylko po to, zeby byly - bez jakiegos okreslonego celu. Widzicie, kiedys w klanach bylo po 10 osob, CW bylo bardzo prestizowe, klany o takiej samej nazwie graly przeciwko sobie o to 'kto sie tak bedzie nazywac', wazna rzecza byl 'regulamin klanu'. Ludzie spinali sie na CW.
Patrzac na to co teraz sie dzieje, coraz bardziej cofamy sie do tamtych czasów.

Człowieku siadzcie, grajcie, grajcie, grajcie same ligi, czwiczcie a wtedy dobry mg sie zglosi po was i oni sie zajma wszystkim.

Jezeli gracie jakies cw only i jeszcze sie spinacie, macie po 15/14 lat to nie widze sensu zalatwiania wam menagera. Po co? Zeby pisał wam niepoprawnie do firm o 'sponsoring' - i tak nic z tego nie wyjdzie?

Nie potrzeba wam taka osoba:)
Ale i tak zrobisz jak chcesz, bo nie MY jestesmy od tego, ale to smutne ze zasilicie grupe klanow, ktorzy beda grali bez celu i sie rozpadna po pewnym czasie nie zostawiajac zadnych wyników swojej gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PROSTO77
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2008

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem , ale spokojnie , nie masz tu mówić o tym clanie kws ( zespół znajomego) , także nikt nie powiedział że ktoś szuka menagera akurat do tej drużyny. Dzięki za wypowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haosek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2008

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, tu bardziej irytuje mnie napływ klanów co chca cos robić a nie powinni, a nie twoja osoba.

Tez byłem młody, miałem swoją wizje, ale ludzie teraz chcą coś osiagnać w cs, chcą sie rozwijać, a tak naprawde uciekają przed tym. Robią klany, tak zeby na pozór dobrze wyglądały.

Czasami, trzeba odrzucic opcje typu manager, mg, sponsorzy itp. Bo tak naprawde, trzeba duzo grać, bez gry, dobrej gry, osiągów w ligach, lanów [gdzie zbiera sie znajomośći - a to jest bezcenne], nie ma sensu robic jakiś MG na zwór profesjonalnego klanu.

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widze, gdy klanik bez osiagniec szuka menadzera lub sponsora, to nawet smiac mi sie nie chce bo to nie jest smieszne a zalosne. Co nieby taki menadzer mialby zrobic dla tzw nonejmow? Zalatwic sponsora? No jasne, jakies znizki na koszulki czy serwerek zalatwi i to maks mozliwosci.
Nie dlatego ze "menadzer" jest slaby, choz w 99,9% to taki sam nastolatek jak owy klanik i nic w zasadzie nie moze, ale dlatego ze ten klanik nic soba nie reprezentuje.
Cale to tworzenie MG, menadzerowie, dywizje, szukanie grafikow i newsmanow, jest zupelnie bezcelowe. Klanik bez osiagniec zlozony z dzieciakow, ktore na sile chca fajnie sie poczuc, bo sa MG, maja menadzera i zarzad, wiec sa prawie jak mym, to tylko mlodziencze marzenia. Kto bedzie czytal newsy na stronce nonejm.pl, jak ma kilka serwisow i stron porzadnych klanow? Kogo powaznego zainteresuje sponsorowanie takiego tworu? Raczej nikogo, no ale Zarzad, sponsor "logomedia 10% znizek" i partnerzy ESL, bo sie zapisali fajnie wygladaja na webspolowym, darmowym szablonie.

Reasumujac, stworzyc cos da sie tylko przez osiagniacia w grze a nie super stronke, piardu piardu zarzad, manadzerow i spam o sponsoring. Bo to sukces w esporcie buduje marke i jak taka marka bedzie i sami gracze nie dadza sobie rady, to dopiero wtedy moga poprosic kogos o pomoc. Pomoc - nie o bycie menadzerem, bo to zawod i ma sens dopiero gdy sa naprawde profesjonalistami, maja dzialalnosc, sponsora i kontrakty, w pozostalych przypadkach to jest po prostu zalosne.

Czesto czytam maile od "menadzerow", ktorzy prosza o jakis sponsoring i nieraz mam pokuse odpisac: "a kto o was slyszal i po jaka cholere mialby marnowac kase na wasza zalosna egzystencje?". bynajmniej nie dlatego, ze sam fakt mnie wkurza, ale pisze koles lat 15, podaje link do sajtu i okazuje sie, ze klan ma miesiac, juz mial 10 zmian kadrowych i nikt o nim nieslyszal. Halo - naiwnych szukal?

Troche sie rozpisalem i troche chaosu w tym poscie, mysl przewodnia dla tych co nie chce im sie czytac - liczy sie gra i sukcesy w grze, zarzady menadzerowie i tym podobne to dla profesjonalistow i klanow z sukcesami nie dla was (99,9% csowych tworow).
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stork
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
Kto bedzie czytal newsy na stronce nonejm.pl

Szczególnie, że w większości przypadków newsy kopiowane są z cs.pl bądź innych serwisów e-sportowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie administratorze, zgadzam się z panem;]

Ale ja też pisze niusy na stronie klanu gdzie od tygodnia nie ma żadnej dywizji ;D
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to racja tylko, że takie klany są nieświadomego tego, że oni nie są znani, ani, że tak naprawdę nic nie znaczą na polskiej scenie cs'a. Myślenie 15 latka po tym jak odniesie "sukces", bo dostanie się do MG z domeną .pl, gdzie są 2 serwery (oba prywatne z hasłem umieszczonym w nazwie serwera...) i 'dywizją young", (bo przecież wszystkie najlepsze MG mają dywizje young) zmienia się drastycznie i w tej małej, pustej i nieświadomej główce narasta samouwielbienie, które doskonale widać po zachowaniu na serkach czy vt.
Nic nie zrobimy dyskutując o tym, bo:
a) 90% "ludzi" o których dyskutujemy i tak nie przeczyta tego co tutaj jest napisane.
b) pozostałe 10% nie zrozumie tego co przeczytało.

Jestem pod wpływem środków psychoaktywnych, więc powyższy tekst może niektórym wydać się niezrozumiały. Dziękuję.
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haosek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2008

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mówie, ja z załościa patrzeb na klany w których robi się 1sklad,2sklad,young i coś tam jeszcze. A tak naprwade nie ma wa tym sensu. Sory, ale po co 2 sklad? W klanie powinny byc 5/6 osob i finito. Po co young? A co to pilka nozna, ze wyszukujemy mlode talenty i ogrywamy?

Pisałem wyżej - cofamy się. Do czasów gdzie były 3 serwery na styk, wszyscy się znali. I nie wiem czy ktoś z was pamięta (nawet news na cs.pl był) CW między klanami [GROM] i chyba -=GROM=- już nie pamiętam. Ale było cw o to kto będzie miał tą nazwe. Wtedy były inne czasy, inne wartości w grze się liczyły, a tak naprwade gra była w 100% zabawą - i chociaz tęsknie za tymi czasami. To mam wrażenie ze niektórzy się do nich cofaja. (oczywiscie traktujmy tego dosłownie, bo wiadomo ze kilku serwerów z pingiem 150< juz nie będzie:D)

Mh, czasami zastanwaiam sie co takimi ludzmi co wchodza do klanów jako menadzerowie kieruje. Bo o ile jeszcze idiotyzm w stylu, musimy mneic menadzera zrozumiem, ale ludzi co się piszą za takie osoby?

Chociaż ten smutne jest, że duzo osob nie ma własnego rozumu i slepo lecą za czymś innym [często nieświadomo].

Zobaczymy np. ktoś z MYMu na jakimś meczu wpisze sobie jakiś 'bajer' w nicku, a potem połowa graczy ma taki.

Tylko nei wiem dlaczego dopiero jak np. Neo zrobi se jakis bochomaz, to ten nic nieznaczacy bezsensowny znaczek nabiera symbol presizowego znaku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haosek napisał:
Tylko nei wiem dlaczego dopiero jak np. Neo zrobi se jakis bochomaz, to ten nic nieznaczacy bezsensowny znaczek nabiera symbol presizowego znaku.

bo Neo i jego nick ustalają trendy :D
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Zimkowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2007

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delano. napisał:
haosek napisał:
Tylko nei wiem dlaczego dopiero jak np. Neo zrobi se jakis bochomaz, to ten nic nieznaczacy bezsensowny znaczek nabiera symbol presizowego znaku.

bo Neo i jego nick ustalają trendy :D


Dla początkujących i kolegów z gimnazjum.
_________________
Listonosz napisał:
gdybym nie był tak głupi, bądź był nieco zdolniejszy, ambitniejszy lub mniej leniwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury