www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS:S PUSTKA!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luk!x
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2005

PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 9:58 pm    Temat postu: CS:S PUSTKA! Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie CS:S to jest zrabana gra duzo bugow przedewszystkim malo grywlna super wymagania zeby miec 100 fps . CS 1.6 rzadzi i nikt z niego nie zejde wyprodukuje cs1.7:D
_________________
ARKA GDYNIA! ! !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 9:58 pm    Temat postu:

Powrót do góry
whiteLION
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2004

PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak dla mnie to jest kolejny głupi topic na ten temat... musiałes założyć jeszcze jeden ? malo to ich ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fastly
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Klan: co to ?

PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wyjć"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lothar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: #vNd

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 12:38 am    Temat postu: Re: CS:S PUSTKA! Odpowiedz z cytatem

luk!x napisał:
Jak dla mnie CS:S to jest zrabana gra duzo bugow przedewszystkim malo grywlna super wymagania zeby miec 100 fps . CS 1.6 rzadzi i nikt z niego nie zejde wyprodukuje cs1.7:D


wez najpierw napraw bugi u siebie , proponuje nie opuszczac lekcji polskiego i poczytac troche slownik. :x
_________________
-.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lunatix
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.6 ma więcej bugów niż wszystkie gry razem wzięte. Po drugie po to wchodzą updaty żeby m.in. likwidować takowe bugi. Zastanów się co ty gadasz.
_________________
Sygnaturka na urlopie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
h1jack3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Maj 2005
Klan: Hunters - group

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo było z 1.6 nikt nie chciał się na niego przeżucać, bo miał większe wymagania, tak samo będzie z source, tak btw to nie po to kupuje sprzęt za pare kafli żeby grać w 1.6.
_________________
www.esl-europe.net/pl/css/player/1254987
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FantasMic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 12:12 pm    Temat postu: Ludzie nie grajcie w to! Odpowiedz z cytatem

Z przyjemnością dopiszę się tutaj. Właśnie definitywnie wróciłem do CS 1.6. CS:S jest totalną niedoróbą psującą skilla.
Gram w CS:S od lutego. Ostatnio pogrywam w 1.6 bo szykuję się z moim składem do 2-giej tury WCG. I wiecie co zaobserwowałem? Celuję obok modeli. Wyskakuje mi gość na średnią odległość istaje, a ja celuję obok niego! Dlaczego? Bo CS:S ma zrąbane hitboxy i już się do tego przyzwyczailem. Walę obok modeli i o zgrozo trafiam. Ale w 1.6 to już nie jest możliwe.
Valve odstawiło fuszerkę z CS:S. Hitboxy błędne, pov nad głową, zepsute recoile. Grafika super, a grywalność denna. Gra jest zrobiona pod pubilkę. Typowa komercha. Już nie skill sie liczy a fart. W CS:S lecisz full auto w biegu z kałacha, zamykasz oczy i kosisz wszystko. Po prostu żenada. Celuje w banię a tu nic. Celuję obok bani a tu headshot.
Wszystko postawili na grafikę. A i tak im to kiepsko wyszło, bo fpsy są potwornie niestabilne. Na cs_assault przy 16 graczach mam spadki do 20fps. A mam pogorszone ustwienia. Mam Athlona 2800+, 1GB ramu, GF 5700. Parodia.
Valve zrobiło CS:S tak jakby przy okazji HL2 i niestety mają w dupie graczy w CS:Sa. A tymczasem ja kupiłem HL2 dla CS:Sa i sie przejechałem. Mam w czterech literach Gordona Freemana i jego debilne przygody. HL2 nawet nie przeszedłem całego bo jest nudny jak flaki z olejem.
Podobnie zepsuli CZ. W CZ totalnie niewyważone bronie. Opłaca się tylko rifle kupować. I ta autokampa terro z prawie zerowym recoilem. N/C
Także podsumowując, tylko CS 1.6 nadaje się do porządnego grania. CZ i CS:S to fuszerka.
_________________
jabber/email: fantasmic [AT] jabster [dot] pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ice M@n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 1:38 pm    Temat postu: Re: Ludzie nie grajcie w to! Odpowiedz z cytatem

FantasMic napisał:
Z przyjemnością dopiszę się tutaj. Właśnie definitywnie wróciłem do CS 1.6. CS:S jest totalną niedoróbą psującą skilla.
Gram w CS:S od lutego. Ostatnio pogrywam w 1.6 bo szykuję się z moim składem do 2-giej tury WCG. I wiecie co zaobserwowałem? Celuję obok modeli. Wyskakuje mi gość na średnią odległość istaje, a ja celuję obok niego! Dlaczego? Bo CS:S ma zrąbane hitboxy i już się do tego przyzwyczailem. Walę obok modeli i o zgrozo trafiam. Ale w 1.6 to już nie jest możliwe.
Valve odstawiło fuszerkę z CS:S. Hitboxy błędne, pov nad głową, zepsute recoile. Grafika super, a grywalność denna. Gra jest zrobiona pod pubilkę. Typowa komercha. Już nie skill sie liczy a fart. W CS:S lecisz full auto w biegu z kałacha, zamykasz oczy i kosisz wszystko. Po prostu żenada. Celuje w banię a tu nic. Celuję obok bani a tu headshot.
Wszystko postawili na grafikę. A i tak im to kiepsko wyszło, bo fpsy są potwornie niestabilne. Na cs_assault przy 16 graczach mam spadki do 20fps. A mam pogorszone ustwienia. Mam Athlona 2800+, 1GB ramu, GF 5700. Parodia.
Valve zrobiło CS:S tak jakby przy okazji HL2 i niestety mają w dupie graczy w CS:Sa. A tymczasem ja kupiłem HL2 dla CS:Sa i sie przejechałem. Mam w czterech literach Gordona Freemana i jego debilne przygody. HL2 nawet nie przeszedłem całego bo jest nudny jak flaki z olejem.
Podobnie zepsuli CZ. W CZ totalnie niewyważone bronie. Opłaca się tylko rifle kupować. I ta autokampa terro z prawie zerowym recoilem. N/C
Także podsumowując, tylko CS 1.6 nadaje się do porządnego grania. CZ i CS:S to fuszerka.


Ta mówisz prawde trzeba miec farta ;] w SOURCE i w CZERO tylko 1.6 jest najlepsze i mysle ze jak zwykliduja 1.6 to wszyscy przejda na source nie ktorzy nie maja na to kasy zeby kupci se sprzet na source i wszscy pójda grac W3 albo QUake 4 :] cała hisotria oczywiscie jak zmienijsza wszytsko
_________________

W razie pomocy spamuj mi na gg :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stelloZZa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2004
Klan: alea.iacta.est

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 1:59 pm    Temat postu: Re: Ludzie nie grajcie w to! Odpowiedz z cytatem

FantasMic napisał:
1.W CS:S lecisz full auto w biegu z kałacha, zamykasz oczy i kosisz wszystko.
2. 20fps. A mam GF 5700. Parodia.
3.Mam w czterech literach Gordona Freemana i jego debilne przygody. HL2 nawet nie przeszedłem całego bo jest nudny jak flaki z olejem.


1. BULLSHIT
2. A co to niby ten 5700? czego bys sie spodziewał? silnik source jest swoją drogą zje**ny ale na tej karcie to nie powinnes wiele wymagac.
3. BULLSHIT

Ogolnie nie chce zawziecie bronic CSS , bo zdaje sobie sprawe ze ma duzo bug'ow ale takie gadanie glupot w Twoim stylu jest "zenujace".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FantasMic
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 2:07 pm    Temat postu: Re: Ludzie nie grajcie w to! Odpowiedz z cytatem

stelloZZa napisał:
FantasMic napisał:
1.W CS:S lecisz full auto w biegu z kałacha, zamykasz oczy i kosisz wszystko.
2. 20fps. A mam GF 5700. Parodia.
3.Mam w czterech literach Gordona Freemana i jego debilne przygody. HL2 nawet nie przeszedłem całego bo jest nudny jak flaki z olejem.


1. BULLSHIT
2. A co to niby ten 5700? czego bys sie spodziewał? silnik source jest swoją drogą zje**ny ale na tej karcie to nie powinnes wiele wymagac.
3. BULLSHIT

Ogolnie nie chce zawziecie bronic CSS , bo zdaje sobie sprawe ze ma duzo bug'ow ale takie gadanie glupot w Twoim stylu jest "zenujace".


Rzeczywiście pisałem ten post w afekcie.
1. To sie nazywa przenośnia, wyolbrzymienie
2. Tu nie chodzi tylko o kartę graficzną ale bardziej o procka. Jak sam chodze po mapie mam dobre fpsy. Nawet na inferno czy assaulcie.
3. Dla mnie singlowe gry na razie są bez sensu. Może kiedyś jak rozwinie się technika programowania sztucznej inteligencji i będą o wiele szybsze maszyny to coś z tego będzie. A na razie singlowe gry są dobre dla dzieci. Takie jest moje zdanie.

Dlatego jeszcze raz apeluję. Nie grajcie w CS:S!! Nie róbcie przyjemności Valve. CS:S to jest śmierdząca komercha. Tylko jak valve zobaczy, że nikt w to nie gra, to zrobią porządnie. Zresztą jak dla mnie silnik hl1 jest wystarczający. Lepiej zrobić od nowa CZ tak, żeby bronie były lepiej wyważone.

Ice M@n napisał:

Ta mówisz prawde trzeba miec farta ;] w SOURCE i w CZERO tylko 1.6 jest najlepsze i mysle ze jak zwykliduja 1.6 to wszyscy przejda na source nie ktorzy nie maja na to kasy zeby kupci se sprzet na source i wszscy pójda grac W3 albo QUake 4 :] cała hisotria oczywiscie jak zmienijsza wszytsko


Jeśli Source będzie cały czas takim złomem, to CS 1.6 nie zlikwidują nigdy, bo zawsze ci najlepsi gracze będą grali w 1.6.
Ja gram w CSa intensywnie online on kwietnia 2004. W miesiącach
kwiecien - czerwiec grałem w 1.6
czerwiec-luty 2005 CZ
luty - czerwiec CZ i CS:S
Dopiero teraz widzę jakie CZ i CS:S to kaszany i wróciłem definitywnie do 1.6. Żałuję potwornie, że kupiłem CZ i HL2. Valve jest żałosne.
_________________
jabber/email: fantasmic [AT] jabster [dot] pl


Ostatnio zmieniony przez FantasMic dnia Sob Lip 16, 2005 2:33 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 2:09 pm    Temat postu: Re: Ludzie nie grajcie w to! Odpowiedz z cytatem

[quote="Ice M@n]pójda grac W3 albo QUake 4 :] [/quote]

tak ziom a Q4 2 razy bardziej wymagajaca gra niz hl2
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zdzichu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2005
Klan: Red EyeZ

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FantasMic ales dojebal ;/
Ze niby Hl2 jest nudny i wogule do dupy ?? Czlowieku Hl2 to obecnie najlepsza gra wszechczasow na pc!

Cytat:
Tylko jak valve zobaczy, że nikt w to nie gra, to zrobią porządnie.


Dziwne bo teraz wiekszosc ludzi przerzuca sie na Css... pozatym zrobienie dobrej gry w 2005r to jakies 3-4 lata roboty.

Cytat:
Zresztą jak dla mnie silnik hl1 jest wystarczający.



A to dobre, a wdziales np. Dooma 3 na max detalach?? I dla ciebie silnik Hl1 jest wystarczajacy :lol: , gratuluje

Cytat:
A na razie singlowe gry są dobre dla dzieci. Takie jest moje zdanie.


O k.urwa ale loooool xDxDxD

ps. A te cale hitboxy to chyba ci sie przysnily....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lothar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: #vNd

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koles jak grasz na ffa w css to sie nie dziwie ze tak szalenczo krzyczysz. pograj sobi e na serverach CW ze 100tickratem i z dobrym cfg , wtedy nie ma roznic takich wielkich miedzy 1.6 a css. a btw. mowisz ze "recoil jest zjebany" .... omg kolego to sa dwie rozne gry ,,, ponarzekaj na bf2 albo na ET bo tam jest recoil z dupy .. .. zalosne
_________________
-.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Ice M@n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 10:02 pm    Temat postu: Re: Ludzie nie grajcie w to! Odpowiedz z cytatem

Swierszczu napisał:
[quote="Ice M@n]pójda grac W3 albo QUake 4 :]


tak ziom a Q4 2 razy bardziej wymagajaca gra niz hl2[/quote]


ok sorry ale mnie nie bij :( bo to bardzo złe
_________________

W razie pomocy spamuj mi na gg :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ice M@n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Sob Lip 16, 2005 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lothar napisał:
koles jak grasz na ffa w css to sie nie dziwie ze tak szalenczo krzyczysz. pograj sobi e na serverach CW ze 100tickratem i z dobrym cfg , wtedy nie ma roznic takich wielkich miedzy 1.6 a css. a btw. mowisz ze "recoil jest zjebany" .... omg kolego to sa dwie rozne gry ,,, ponarzekaj na bf2 albo na ET bo tam jest recoil z dupy .. .. zalosne



W Source nie da sie grac cw bym se to nie wyobrazał :] np na Aztecu Prodigy .. jakies dzwienki nie mozna sie skupic bez sensu tylko dobra w grafice a trzeba tysiace wydawac,


Swierszczu


Ale jak bedzie miała 2 x wymagania wiekrze i bedzie 2x lepsze od source wszystko bedzie lepiej gralo w quake4 to niektorzy beda se kupowali chyba kompy na ta gre i ulpeszali :] :}


Panowie no to co robimy przechodzimy na kurnika ?? chyba to bylo oczywiste ze te najnowsze gry nie sa takie dobre nie? poczekajmy troszke jeszcze parenascie miechów i wszytsko bedzie dobre ...
_________________

W razie pomocy spamuj mi na gg :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury