www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
zboty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lancer
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 9:36 pm    Temat postu: zboty Odpowiedz z cytatem

mam problem a mianowicie zainstalowalem zboty i gdy klikam new game wybieram sobie mape itd klikam start nic sie nie dzieje a gdy robie to samo ponownie gra sie zawiesza i trzeba ja wylaczac ctrl+alt+del.Nie wiem co sie dzieje.Bez zainstalowanych zbotow idzie noemalnie a z nimi wlasnie tak dziwnie wiecie cos na ten temat??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 9:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczekaj z parę minut, cierpliwości, waypointy się tworzą.
najlepiej jeszcze stwórz katalog maps o ile go jeszcze nie masz w folderze counter-strike'a
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lancer
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie nie to nic nie daje bo sciagnalem sobie waypointy i wrzucilem do maps a kiedy odpalam gre dzieje sie to samo.Jak mwoilem klikam ctrl alt del i pokazuje ze cs jest brak odpowiedzi nie wiem o co kurde chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj wywalić te waypointy z tego folderu. po załadowaniu mapy poczekaj chwilę, ewentualnie spróbuj użyć komendy: bot_add_t i sprawdzić efekt, gra może się przywieszać przez moment a boty same wtedy wygenerują waypointy. możliwe, że te waypointy co ściągnąłeś nie są dokładnie do tej mapy, albo do tej wersji bota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury