www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Windows 7 x86 / x64 - użytkowanie, etc.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MAJSTER`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem sobie winde 7 ale mam problem po wyjściu z cs'a nie chcą mi sie maksymalizować okna czy to komputera, mozilli czy innych aplikacji zminimalizowancyh do paska czy też nowo otwartych, wszystko sie normalnie uruchamia tylko po kliknięciu na daną aplikacje niby sie maksymalizuje ale na monitorze sie nic nie pojawia, prosiłbym o pomoc.
http://img5.imagebanana.com/view/06qn6jl7/Beztytu322u.png
tutaj sie zmaksymalizowało okno ale "uciekło" jakoś poza monitor i dopiero je widac na screenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 7:21 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Moon
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 22 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednej rzeczy nie rozumiem....
Wszyscy tu piszacy oszczedzaja na sprzecie, ale prawie wszyscy sa w stanie wydac 1000zł na soft..
PARADOKS
_________________
Uwazajcie !!!! Na tym forum moga byc pedofile !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skąd wiesz że wszyscy mówią tutaj o orginalnej wersji nowej windy ?:D
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eskari
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Wrz 2009

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupowanie podkładek, myszek, słuchawek do cs... nie nazwał bym tego oszczędzaniem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kac_zoR
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Lis 2001
Klan: +PLUS+ (honorowo ;))

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mam problem.
Dzisiaj zakupiłem sobie nowy sprzęcik, a na nim postawiłem Win7 PRO x64. No i większość rzeczy jest ok, ale jednak nie wszystkie. Mam trzy problemy:
1. Problem najmniejszy - mam wrażenie, że myszka w CSie jakby "pływa". Mianowicie jak zrobię ruch i zatrzymuję myszkę w miejscu, to celownik porusza się jeszcze o kilka pixeli w bok. Nie muszę chyba mówić czym to skutkuje. Nie wiem tylko jednej rzeczy: czy to wina windy, czy może skutek tego, że wcześniej miałem raczej kiepski sprzęt, a teraz jednak jest to porządna maszyna i mam tylko takie odczucie. Mimo wszystko może ktoś coś zasugeruje.
2. Problem również mały - cały czas mam 85 FPS. Oczywiście jest to zgodne z moim odświeżaniem ekranu (85 Hz), ale nawet po wyłączeniu synchronizacji pionowej nic się nie zmienia. Zasadniczo w niczym mi to nie przeszkadza, ale z ciekawości poznam jakieś rozwiązanie tej zagadki.
3. Duży problem - od zawsze grałem na głośnikach (Logitech X-530) i jechałem na karcie Audigy 2 ZS, toteż do nowego kompa nie kupowałem innej karty, a na integrę nawet nie popatrzyłem, tylko przełożyłem starą kartę i git. Zainstalowałem sterowniki (o dziwo nawet oryginalne z Creative się znalazły pod Win7) i przy odsłuchu w systemie wszystkie głośniki mi chodzą, podobnie w filmach z dźwiękiem zakodowanym w AC3, ale nie chodzą tylne głośniki przy MP3, ale co gorsza - nie chodzą w CSie! W CSie cały czas mam tryb dwóch głośników, czyli dźwięk który jest za mną, słyszę z przednich satelit. Dodam tylko, że na XP wszystko chodziło jak trzeba i nie miałem żadnych problemów. Teraz niestety się skaszaniło i nie mam pojęcia jak to naprawić. Są jakieś ustawienia w CSie co do rodzaju głośników? Ja czegoś takiego nie widzę. Może jakaś komenda? Albo parametry uruchomienia? Nie wiem, pomóżcie. Pozdro.
_________________
Pomóż dzieciakom www.pajacyk.pl wystarczą dwa kliknięcia :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Prawdopodobnie wynika takze z drugiego. Zainstaluj stery od myszy i wrzuc mouse fixa. Do tego zainstaluj jakies dobre stery do grafy i powinno byc dobrze. Oczywiscie graj na 100fps

3. Tu musisz sam kombinowac z ustawieniach dzwiekowki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kac_zoR
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Lis 2001
Klan: +PLUS+ (honorowo ;))

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie instalowałem driverów do MX500, bo wtedy się kompletnie nie dało grać (jakaś dziwna akceleracja, a w dodatku nie dało się bindować klawiszy nr 4 i 5), ale spróbuję. Do grafy mam najnowsze WHQL - jakie inne polecasz? Dodam, że zawsze jechałem na Radeonach, więc nie wiem jakie są dobre drivery do GF ;).
_________________
Pomóż dzieciakom www.pajacyk.pl wystarczą dwa kliknięcia :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haX?!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Mar 2008

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś najlepszymi sterami były te z płytki. Teraz do GF zawsze najlepiej mieć w miarę najnowsze wersje sterowników szczególnie jeśli chodzi o Windows 7.
Mam wersję 191.07 i wszystko śmiga bezproblemowo. Średnio co miesiąc update'uje stery od grafiki :)
_________________
★★★★★
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agresywny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2006

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kac_zoR odnośnie dzwiękówki , to wypróbuj innych sterów TU masz zmodyfikowany sterownik , jest bardziej funkcjonalny i lepszy jakościowo (dla całej serii Audigy ,Audigy 2 ,Audigy 2 ZS , Audigy 4 ).
Powinno pomóc .
_________________
_______________________
>>>>>> MOC <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mati10
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Sie 2007

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poradził sobie ktoś z lagami Ventrilo 2.1.4 w Windows 7 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mati10 napisał:
Poradził sobie ktoś z lagami Ventrilo 2.1.4 w Windows 7 ?


Twoj problem musi byc jakis slawny bo nawet nie musisz go opisywac i wszyscy wiedza o co chodzi.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam czy korzystał ktoś na win7 z DC++ ? Bo kolega ma i sciaga pliki a nie widać ich na dysku :O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SzArLoT[A]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2007

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
mati10 napisał:
Poradził sobie ktoś z lagami Ventrilo 2.1.4 w Windows 7 ?


Twoj problem musi byc jakis slawny bo nawet nie musisz go opisywac i wszyscy wiedza o co chodzi.


ano jest, kazdy kto czynnie grywa i uzywa vt wie o co chodzi. Spojrz nawet tylko na pierwsza strone tego dzialu - jest kilka topicow mowiacych o tym problemie. W tym temacie na poprzednich stronach rowniez to poruszali.
_________________
rowniez jako MaTyLd[A]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, widac ja jestem dziecko szczescia, bo nie mam zadnego problemu.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzArLoT[A]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2007

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie, bo patrzac rowniez na inne fora prawie kazdy ma z tym problem, niezaleznie od wersji systemu i posiadanego sprzetu. Osobiscie problem ten rzadko mnie nekal w csie, gorzej z innymi grami(wc3,thps3,pes10,fm10,crysis)
_________________
rowniez jako MaTyLd[A]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury