www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czy nowe klany maja szanse sie wybic na polskiej scenie CS'a
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sitar
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Sty 2010
Klan: Brak

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 8:51 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Najlepsze klany są wtedy kiedy są dobrzy graczy i chęci. Dzisiaj powstaje wiele klanów ale bez graczy...
_________________
www.cs-center.tk - nowe forum o Counter Strike .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 8:51 pm    Temat postu:

Powrót do góry
banned12
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2009
Klan: ogladam

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20xbl i juz sie wybiles H@H@H@H@H

Teraz cała nadzieja w GAD :d

CS jeszcze będzie długo grany, bo wątpię że powstanie druga taka gra, która zyska taka ogromna popularność . Nie ma się czym przejmować i nie należy myśleć że nie warto teraz zaczynać , jak ktoś ma odpowiednie warunki do grania, nich gra. Żadnego talentu do gry nie potrzeba, bo nie ma czegoś takiego, tylko ciężka praca daje efekty. A jeśli osiągnie się wystarczający poziom to na pewno taki gracz zostanie zauważony. A powstający projekt GAD na pewno wspomoże indywidualnych graczy czy klany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Talentu jako takiego to nie ma. Mozesz duzo cwiczyc i z odpowiednim podejsciem osiagniesz wysoki poziom (wysoki czyli topowy). Jesli masz druzyne takich topowych ludzi to bedziesz zajmowac wysokie miejsca na turniejach. Ale nie bedziesz wygrywac. Do tego potrzeba troche wiecej, cos co mozna okreslic jako predyspozycje.

Jedni maja lepsza koordynacje ciala i beda miec lepszego aima. Inni maja lepszy przeglad sytuacji. Kolejni beda miec lepszy refleks. To sa rzeczy ktorych nie wytrenujesz. Albo to masz albo tego nie masz. Jesli w twoim teamie zabraknie takich wybitnyh jednostek a beda tylko solidni rzemieslnicy to sukcesow nie osiagniesz.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

epiphone napisał:
Talentu jako takiego to nie ma. Mozesz duzo cwiczyc i z odpowiednim podejsciem osiagniesz wysoki poziom (wysoki czyli topowy). Jesli masz druzyne takich topowych ludzi to bedziesz zajmowac wysokie miejsca na turniejach. Ale nie bedziesz wygrywac. Do tego potrzeba troche wiecej, cos co mozna okreslic jako predyspozycje.

Jedni maja lepsza koordynacje ciala i beda miec lepszego aima. Inni maja lepszy przeglad sytuacji. Kolejni beda miec lepszy refleks. To sa rzeczy ktorych nie wytrenujesz. Albo to masz albo tego nie masz. Jesli w twoim teamie zabraknie takich wybitnyh jednostek a beda tylko solidni rzemieslnicy to sukcesow nie osiagniesz.
ciekawa teoria
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uNbOrN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2006
Klan: czy Zlotopolscy?

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
epiphone napisał:
Talentu jako takiego to nie ma. Mozesz duzo cwiczyc i z odpowiednim podejsciem osiagniesz wysoki poziom (wysoki czyli topowy). Jesli masz druzyne takich topowych ludzi to bedziesz zajmowac wysokie miejsca na turniejach. Ale nie bedziesz wygrywac. Do tego potrzeba troche wiecej, cos co mozna okreslic jako predyspozycje.

Jedni maja lepsza koordynacje ciala i beda miec lepszego aima. Inni maja lepszy przeglad sytuacji. Kolejni beda miec lepszy refleks. To sa rzeczy ktorych nie wytrenujesz. Albo to masz albo tego nie masz. Jesli w twoim teamie zabraknie takich wybitnyh jednostek a beda tylko solidni rzemieslnicy to sukcesow nie osiagniesz.
ciekawa teoria


Nie wiem skad to wygrzebales no ale niech ci bedzie.Moje zdanie na ten temat jest takie,ze jezeli chcesz cos osiagnac to musisz spelniac standardy takie jak bd.lacze,fps,mycha i sluchaki a reszta nalezy do ciebie i twoich umiejetnosci,bo wiadomo ze jak ich nie masz to ci nawet najlepszy sprzet nie pomoze,a jezeli je masz a brak sprzetu to wiadomo ze nie pokazesz na co cie stac,tak jak w moim przypadku.Wiec uwazam ze nowe klany maja szanse sie wybic jezeli wloza w to duzo pracy i motywacji przedewszystkim bo samo nie przyjdzie.
_________________
NeRoX napisał:
Dziekowa :D teraz smiga 100-140 :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 3:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braku umiejetnosci sprzetem nie zastapisz ale bredzisz jesli myslisz, ze jak zmienisz sprzet na lepszy to bedziesz lepiej strzelal. lacze i fpsy maja jakies tam znaczenie ale to w momecie jak przestawiasz sie z lepszego na gorszy w 2 strone to nie dziala. myszka, podkladka i sluchawki nie maja w zasadzie zadnego bo to jest kwestia przyzywczajenia. No chyba, ze grasz na sprzecie za 15 zl.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shuddeMell
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Lut 2010

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ja mam 27 lat i właśnie zaczynam grać w cs 1.6. Tzn. jakieś6-7 lat temu grałem offline (kafejka internetowa, nocki) przez jakiś rok, ale i tak jestem początkujący. Grałem przez ładnych parę lat w vq3 i teraz w ql, ale scena Quake`a w porównaniu do cs jest mała i za dużo na niej prawdziwych wyjadaczy. 1 cw na tydzień, przy dużej ilości czasu poświęcanej na organizowanie wszystkiego (spary, treningi, czekanie na spóżnialskich itp), jest dla mnie nie wystarczające.

Mam pytanie. Mianowicie obrałem sobie pewną drogę wchodzenia w świat cs 1.6 i chciałbym wiedzieć co lepsi i dłużej siedzący w tym ludzie o tym sądzą.

A więc:
1. Kupienie steama
2. Tworzenie porządnego cfg (chyba wszystko, skrypty, bindy itp., znalazłem na tym forum, bez zakładania 15 tematów, bo wszystko już tu jest, trzeba tylko poszukać)
3. Trening na botach (ZBoty, sam rozwiązałem problem z nimi polegają na ciągłym tworzeniu waypointów)
4. Oglądanie dem i vodów, wiadomo, od lepszych można się sporo nauczyć.

A następny mój krok, dopiero gdy te boty będę miażdżył, to serwery FFA.
Grając w Quake`a byłem cl swojego klanu i tworzyłem też taktyki.
Pozdrawiam
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej boty bo i tak sie niczego tam nie nauczysz, jezeli chcesz sie nauczyc strzelac to graj na mapach aim_ czy innych takich.


btw.
Cytat:


a jezeli je masz a brak sprzetu to wiadomo ze nie pokazesz na co cie stac,tak jak w moim przypadku



Mistrz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shuddeMell
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Lut 2010

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że na botach mało się nauczę, ale przy okazji chcę dokładnie poznać najważniejsze mapy: dust2, inferno, nuke, train, tuscan, cbble, cp_mill.
W cs najbardziej interesuje mnie gra TP, bo do tego ta gra jest stworzona ffa lub aim mapy to tylko do indywidualnego treningu i zabawy.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
m71
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Wrz 2006

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to lepiej zamiast na botach cwiczyc pocwiczyc na nonstimowym ffa, poziom podobno a nie trzeba sie bawic w wgrywanie botow itp :p
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shuddeMell
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Lut 2010

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m71: nie chcę już dotykać nosteam.

Zanim kupiłem steam myślałem: jestem lamą, ściągnę nosteam i tam pogram. Ale po ściągnięciu i pograniu trochę zrezygnowałem. Debilna muzyczka w menu, zamulająca gra, sypiący się z niewiadomych mi powodów cfg i pełno dzieci z haxami na serwach (nie płaczę o wh/aimbota, ale kilku typów spectowałem i obrót o 90 stopni z celnym strzałem (szybkość obrotu niezauważalna dla ludzkiego oka:)) to norma.

A z botami (działanie) nie mam problemów, a potem zagram na steamowych serwerach. Mogę z lepszymi dostawać wpi3rdol, jeśli wiem że są naprawdę lepsi, a nie zhaxowani.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zagraj niemieckiego laddera 1on1 esl i masz wiecej odpaleńców niż na ns
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shuddeMell
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Lut 2010

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak dużo cziterów w cs jest???
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shuddeMell: Zacznij wlasnie od grania na botach wbrew temu co inni mowia. Pomalutku sobie dostosuj sensivity pod swoje preferencje. Ogarnij jako tako precyzje. Jak bedziesz juz tlukl boty to mozesz pograc na serwerach DM. Aimy ci odradzam z tego wzgledu, ze musisz czekac az wszyscy sie wybija a na DM od razu sie odradzasz.

Jesli zaczniesz od razu grac z wysokiego pulapu to bedzie to dla ciebie strata czasu. Na DM uczysz sie szybkich reakcji i aima, na aim mapkach aima. Ale nic sie nie nauczysz jak bedziesz ginal za kazdym razem jako pierwszy. Na poczatku musisz ogarnac celownik. W miedzy czasie mozesz poznawac mapki na publikach FFA/TP. Nie tyle w tym wzgledzie zeby wiedziec, gdzie biec. Ale zeby wiedziec gdzie kampia ludzie, gdzie sa dobre miejsca. Jak juz bedziesz miala jako taka wiedze to mozesz zaczac grac mixy. Bedziesz juz rozumial dlaczego ktos zrobil tak a nie inaczej. To samo jesli chodzi o ogladanie demek. Musisz troche pograc zeby zrozumiec decyzje graczy. Inaczej to bedzie tak jak ogladanie pierwszy raz w zyciu meczu pilki noznej. Kopia bo kopia ale o co biega to nie wiem :D

Z aimem jest podobnie jak z gra na gitarze. Zaczynasz wolno a potem coraz szybciej i szybciej az dochodzisz do niemal perfekcji. Jesli dany kawalek zaczniesz grac szybko, bedziesz robic mase bledow. Tak samo z gra. Jak bedziesz szarpal celownikiem to w wiekszosci przypadkow bedzie kaplica. Co z tego ze moze 10 razy z rzedu wywalisz ludziom hsa. Tutaj chodzi o to, zeby takie serie byly powtarzalne. Wiec malymi krokami do celu.
Poza tym wazne sa inne rzeczy. Dobra myszka bez akceleracji wstecznej i gra na typow ktorzy nie klatkuja. Bo jedno i drugie potrafi makabrycznie rozstroic celnosc.

uNbOrN napisał:

Moje zdanie na ten temat jest takie,ze jezeli chcesz cos osiagnac to musisz spelniac standardy takie jak bd.lacze,fps,mycha i sluchaki a reszta nalezy do ciebie i twoich umiejetnosci,bo wiadomo ze jak ich nie masz to ci nawet najlepszy sprzet nie pomoze,a jezeli je masz a brak sprzetu to wiadomo ze nie pokazesz na co cie stac,tak jak w moim przypadku.


Sprzet nie zastapi ci skilla. To jest bardziej kwestia wlasnego komfortu gry. Jedyne co sie liczy tak na prawde to dobry net. Ja gralem na sluchawkach za pare zlotych, myszcze za 15 zl i podkladce pewnie tez za 5 zl. Aktualnie mam dobra myszke IE 1.1, podkladke aqua3 i sluchawki senki hd 555. I nie gram ani odrobiny lepiej/gorzej. Gram dokladnie tak samo. Jesli net pozwoli to bardzo dobrze jak na publik, jesli nie, to jak ostatni lamus. Sprzet ktory posiadam daje mi tyle, ze dzieki myszcze moge grac bardziej dynamicznie (co preferuje) bo nie ma akceleracji wstecznej. Dzieki podkladce moge sobie ustawic nizszy sensisvity a dzieki sluchawkom dzwieki mi sie tak nie zlewaja i sa przyjemniejsze dla ucha.
Myslisz, ze gdyby jakis topowy gracz dostal sprzet z najnizszej polki to byloby widac roznice w jego grze? Szczerze watpie. O ile bylby on sprawny to nadal by grali na swoim wysokim poziomie.

Znowu to porownam do gry na gitarze na przykladzie Joe Satrianiego. Jesli ktos nie wie kim on jest, to od razu mowie ze jeden z czolowej 3 lub nawet 2 najwybitniejszych gitarzystow wszech czasow. Raz w pewnym programie dali mu gitare i piec, zeby cos zagral. Nie pamietam jaka to byla firma ale moge to pokazac cenowo. Mistrz gra na gitarach za okolo 8-10 tys zl a dostal patyk za moze 1,500 zl. Piec tez nie lepszy. I co? Nie bylo znaczenia w jego rekach ta gitara spiewala. Brzmienie brzmieniem wiadomo ze ustepowalo tym najlepszym gitarom ale nie jedne muzyk brzmi gorzej na gitarze za kilka tysiecy niz Satriani na tamtym patyku.

Tak wiec sprzet = wlasna wygoda.

Jedynie co moze przeszkadzac to kulawy net. Bo on wypatrza wyniki gry jak wiatr podczas skokow narciarskich.

Nawet bede sie klocil z tymi, ktorzy zaslaniaja sie mala iloscia FPSow.
Dawniej gralo sie na 30-40 fpsach i bylo dobrze. Ci co mieli ich 60 byli wniebowzieci. A dzisiaj jak slysze ze ktos cos mowi, ze zle gra bo mu fpsy spadaja do 70 na aztecu to z reka na sercu zal mi takiego czlowieka :-)

Wymowki na wlasnego no-skilla sie zawsze znajda. Niektorzy placza ze maja za mala podkladke bo im myszka spada :d Wczesniej gralem na 180x220, teraz mam 350x450. Tam mi myszka nie spadala, na wiekszej czasami mi spada. Ale to nie wina podkladki tylko mojego braku wyczucia. To samo ze sluchawkami - ponoc im drozsze tym dalej slychac jak ktos idzie. Robilem test z kumplem, ktory ma sluchawki steelseries v2 (nie pamietam dokladnie nazwy ale te niby topowe). Ja na swoich standardowych od discmana slyszalem na taka sama odleglosc jak on. Jedyna roznica to to, ze na lepszych sluchawkach, jestes w stanie lepiej okreslic czyjas lokalizacje. Ale zeby to wykorzystac, to musisz UMIEC grac. A jak umiesz grac to na kazdym sprzecie bedizesz wymiatal.

Na koniec przyklad z Neo. Daaawno daaaaawno temu, juz nie pamietam dokladnie jak to wygladalo, ale neo znalazl sie w jakiejs cafeee u kogos tam znanego. Dali mu kompa zeby zagral. Neo siadl, zoownowal serwer. Na koncu powiedzial, ze myszka cos dizwnie chodzila. Jak sie okazalo bylo ustawione reverse sensivity (tak to sie nazywa?). Chodzi o to ze ruszajac myszka w prawo, celownik idzie w lewo.

Tak wiec jak ktos mysli cos na powaznie o swojej przyszlosci w csie. To bedzie sie dobrze rozwijal, do momentu, kiedy zacznie zwalac swoje lamerstwo na sprzet.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kruszonnn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poczatkejk najlepsze boty wrzucasz 16 botow do jednego teamu ustawiacza by biegali tylko z kosami na poziomie expert i trenujesz aima
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury