www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
dodanie serwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
animekzx
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Gru 2008

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 8:19 pm    Temat postu: dodanie serwa Odpowiedz z cytatem

cze grałem w cs 1.6 i teraz kupiłem source i mam pytanie co do dodania serwa do listy ulubionych coś nie mogę dodać, i jak się otwiera console i ile da się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 8:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
tutson
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Sty 2009
Klan: esgaming.pl

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmień serwerbrovser.vdf na "tylko do odczytu", a co do konsoli musisz wpisać bind to cfg bind "`" "+toggleconsole", powiedzmy będzie to k.cfg, ale nie bedziesz go mogl wczytac, tylko wpisz w userconfig.cfg w nowej linijce exec k.cfg :)
_________________
gruby22 napisał:
jak mam 5h v2 i ze tak powiem slysze az za duzo.. slysze przeciwnika tam gdzie go nie ma. .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do konsoli to ten temat był poruszany już nie jednokrotnie. Lenistwo nie zna granic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury