www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PORADNIK] Skradzione/Wyłączone konto Steam.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:29 pm    Temat postu: [PORADNIK] Skradzione/Wyłączone konto Steam. Odpowiedz z cytatem

Pewnie niejeden z was się niemile zaskoczył logując się do Steam. Powitał was komunikat: "To konto zostało wyłączone, odwiedź support.steampowered.com, aby uzyskać więcej informacji". No cóż, mnie też to niemile zaskoczyło. Na stronie Valve możemy przeczytać, ze odblokowanie konta jest niemożliwe, a jednak ;). Poniżej macie opisaną drogę do odzyskania konta.

1. Zakładasz konto w support.steampowered.com/ (klik), koniecznie podaj email, na ktore było zarejestrowane konto.
2. Klikasz zakładkę New Ticket (klik)
3. Wypełniasz pola:
User details
- language: english
- your email adress: ten na którym było zarejestrowane konto
Question Properties
-subject : Disabled steam account
- category: account questions
-po wybraniu kategorii, pod nią pojawia się jeszcze jedno okienko i w nim wybierasz: Disabled Steam account
Additional Information
- steam account name: login od konta
- cdkey: cdkey jakiejkolwiek gry co jest na koncie
Your Question
W tym polu piszemy wszystko co mamy do powiedzenia, czyli ewentualna data kradzieży itp. Można posłużyć się moim tekstem
delano napisał:
Helllo. Why did you disabled my steam acc ? I have 3 accounts, and im using all. My brother also have account. We are using one computer. I have cdkeys, and boxes from all games. If you want i can send you it. You disabled my account with cs 1.6 and cs:source. Games are expensive, so you cant turn off my acc. In Poland to buy CS:S you have to work 16hours. Think about it. Reply please.

Ok, coś tam im napisałes. Teraz zeskanuj tą karteczke z cdkeyem która była dołączona do pudełka (jak masz ich więcej to skanuj all). Kliknij Add Atachment, znajdz plik ze skanem cdkeya, dodajesz. Jak wspomniałem możesz dodać więcej skanów. Jeżeli je masz to dodaj, zwiększysz szansę na powodzenie. Kliknij Submit. Teraz cierpliwie czekaj na odpowiedź.

Nawet jeżeli odpiszą, ze ci nie odblokują - nie odpuszczaj. Zażądaj zwrotu pieniędzy etc. Oczywiście, do supportu piszemy w języku angielskim. Pamiętaj, że jeżeli rzeczywiście dzieliłeś z kimś to konto, próbowałeś odgadnąc cdkeya to nawet nie trudź się i nie pisz.
Moją konwersacje z supportem valve, możecie przeczytać pod tym adresem: tym oraz tym
-----------------------------------------------------------------------------------
Niestety. Po świecie chodzą pajace, szumowiny, kretyni którzy kradną. Kradną też konta Steam. Jeśli padniecie ofiarą nie panikujcie. Róbcie tak jak opisałem poniżej.

1. Zakładasz konto w support.steampowered.com/ (klik), koniecznie podaj email, na ktore było zarejestrowane konto.
2. Klikasz zakładkę New Ticket (klik)
3. Wypełniasz pola:
User details
- language: english
- your email adress: ten na którym było zarejestrowane konto
Question Properties
-subject : Hacked steam account
- category: account questions
-po wybraniu kategorii, pod nią pojawia się jeszcze jedno okienko i w nim wybierasz: Hijacked Steam account
Additional Information
- steam account name: login od konta
- cdkey: cdkey jakiejkolwiek gry co jest na koncie
Your Question
W tym polu opisujemy w jaki sposób straciłes/as konto. Można posłużyć się moim tekstem

delano napisał:
Hello. I think someone stolen my Steam account. I had a virus in computer, and now i cant log in to my steam account. I ask You for help. I have scans of cdkeys, attached into message. Thank You.


Ok, coś tam im napisałes. Teraz zeskanuj tą karteczke z cdkeyem która była dołączona do pudełka (jak masz ich więcej to skanuj all). Kliknij Add Atachment, znajdz plik ze skanem cdkeya, dodajesz. Jak wspomniałem możesz dodać więcej skanów. Jeżeli je masz to dodaj, zwiększysz szansę na powodzenie. Kliknij Submit. Teraz cierpliwie czekaj na odpowiedź. Dostaniesz numer referencyjny który bedziesz musiał/ała widocznie napisać (długopis, mazak) na karteczne od keya. Zrobisz to, klikniesz ponownie Add attachments, sprawa powinna być załatwiona. Opis obrazkowy pod tym adresem.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu


Ostatnio zmieniony przez delano. dnia Sob Gru 26, 2009 7:39 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gj, myślę, że przy odrobinie ogarnięcia języka angielskiego i uporu tak jak w Twoim przypadku, każde konto niesłusznie zablokowane można odzyskać :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
widzet
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Sty 2008

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GJJJ ZIOOOOOOOMMMMM !!!
przyda mi sie na przyszlosc ;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[dziubek]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2007
Klan: ni ma

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie zrobiłem wszystko tak jak napisałem i niestety mi nie odpisują juz ponad 3 tygodnie bedzie ;x mam to zrobic jeszcze raz?
_________________
Cytat:
Niewalcie do swoich!!! nieumiecie grac czy co ???!!!

Serwer STER Dm Wszyscy Na Wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pizag
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2006

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GJ Delano! Imo kleju dajcie!
Jak wiadomo do valve trzeba mieć cierpliwość, więc wszystkim korzystającym z wyżej przedstawionego poradnika życzę cierpliwości ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[dziubek] napisał:
ja właśnie zrobiłem wszystko tak jak napisałem i niestety mi nie odpisują juz ponad 3 tygodnie bedzie ;x mam to zrobic jeszcze raz?

Nie potrafię zagwarantować, ze to konto będzie odblokowane. Po prostu opisałem swoją drogę do odblokowania konta. Pewnie, że możesz napisać jeszcze raz. Przecież i tak nie masz nic do stracenia.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
AndyMind
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Maj 2009
Klan: FYM.cs

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu zostało ono w ogóle Tobie zablokowane? Sry za offtop, ale ja osobiście z tym się jeszcze nie spotkałem :)
_________________
+b / new acc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
fabregas04
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Mar 2009

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli dostałem konto steam ( od kolegi ) bez cdkeya ani pudełka ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nic nie zdziałasz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
fabregas04
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Mar 2009

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli mam po koncie?
A tak w ogole to z jakiegom powodu wylaczaja konta steam? 0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh zrobiłem dokładnie tak jak opisałeś. Znalazłem w biurku pudełko od anathology, zeskanowałem i wysłałem im z wiadomością o co chodzi, wczoraj odpisali mi, że mam ręcznie napisać na tej karcie ticket number podany przez nich, zeskanować i im odesłać. Wszystko w ciągu 2-3 dni, pewnie mi opiszą teraz jakoś za dnia. Ale pytanie, czy oddadzą mi stare konto czy po stwierdzeniu, że wszystko się zgadza z cd keyem wygenerują mi na nim nowe konto/ lub pozwolą jeszcze raz na nim się zarejestrować?

Pozdrawiam
Udanego sylwestra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trancemaniac
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2007

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to samo konto powinno byc.
_________________
za duza sygantura - regulamin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, tego się obawiam, że może być ban na steam bo nie wiadomo kto na nim grał, kupiłem je w 2007 i pograłem z 2-3 miesiące, zaczęła się szkoła i nie grałem w cs'a aż do września tego roku

kurde, trochę szkoda będzie, tyle pisania a oddadzą mi zbanowane konto, ale cóż mam już nowe lecz nie zaszkodzi mieć drugie ; )


###################################

no i niestety oddali mi zbanowane konto.. masakra jakaś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ShaQaleQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Mar 2007

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ukradli mi konto steam, postopiłem tak jak delano napisał w pierwszym poście.
Ale mam pytanie, czy długo muszę czekać na odpowiedź admina?
_________________
szakalek.!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy wiesz ;)

np ja ogólnie wymieniłem z supportem 8 wiadomości (4 oni i 4 ja) na każdą z nich odpowiadali mi po 2dniach w godzinach wieczornych (22-23 naszego czasu bo u nich wtedy było południe)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury