www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jaki hosting polecacie (cena-jakosc)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emiczek16
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Sty 2009

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 2:18 pm    Temat postu: Jaki hosting polecacie (cena-jakosc) Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie co polecacie :] chodzi mi bardziej o niska cene a dobrą jakosc ;] wiem ze taki tematow bylo kilka ale juz sa przestarzle i mysle ze warto to odswiezyc, chocby dla tych co maja z tym problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 2:18 pm    Temat postu:

Powrót do góry
TastyB
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 04 Paź 2007

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz jeszcze o hosting czego dot. temat ;]


...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
.mis
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Maj 2008

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z polskich to jedynie gamesnet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gamesnet ? Nie polecam... Swego czasu miałem serwer gamesneta i powiem tylko tyle że jest to przereklamowane dziadostwo. Nie trzyma TR, częste lagi. Za niską cenę polecam Whoterabbit. Miałem chyba z pół roku i na prawdę nie ma na co narzekać. Za 50 zł dostajemy na prawdę dobry serwer. W Polsce cudów nie dostaniesz więc wg mnie jest to najlepszy wybór. Oczywiście od czasu kiedy posiadałem te serwery mogło się coś zmienić, chodź wątpię bo to jakoś bardzo dawno temu nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury