www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Propozycja odnosnie nowego Topica

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ks.bidul
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:40 pm    Temat postu: Propozycja odnosnie nowego Topica Odpowiedz z cytatem

Chcialbym zaproponowac dodanie do Forum tematu na ktorym gracze którzy nie mieszkaja w Polsce i ktorzy maja serwer CS/CS:S moga zamieszczac ogloszenia oraz reklamy owych serwerów.

Serwery takie mogly by byc na hostingach zagranicznych a zeby bylo sprawiedliwie autorzy postow musieli by podac (oprocz pozostalych normalnych statystyk) - na przyklad srednie Pingi z UK i z Polski do serwera.

Dalo by to forum (i szanse) dla nas wszystkich, którzy nie mieszkaja w kraju a dalej chca aktywnie "rozrabiac" na POLSKIEJ scenie CS'a.


W przypadku kiedy sa nas tutaj (Wyspy) cale legiony - wydaje mi sie ze propozycja ma i sens i szanse przetrwania. :}


- Moze mala ankietka dla uzytkownikow forum ? :P - chyba nie zaszkodzi, ale nie mam pojecia jak podejmowane sa tutaj decyzje.


Non mollare mai! :>



Pozdro...
_________________
episkopat.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:40 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic do dodania, wszystko juz napiasalem, czemu wiec wciaz ponawiasz temat?
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ks.bidul
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat jest inny. Skoro nie mozna napisac o serwie zagranicznym w temacie "Polskie serwery" - mozna by stworzyc topic dla takich jak ja.

I jak to wczesniej dobrze ujales - przede mna i po mnie bedzie jeszcze wielu.


Administrator jest troszke uparty. Bez urazy - po prostu fakt stwierdzam.


ZERO marginesu na rozpatrzenie czyjegos pogladu.


Jedyne o co prosze to male miejsce na waszym forum dla tych co nie chcieli zostac w kraju. To ze wyjechalismy i znalezlismy serwery na ktorych PL i UK ma zdrowy ping nie znaczy ze musimy byc zapomnieni. Dla nas jest nieco trudniej znalezdz dobry serw, wiec po prostu myslalem ze ktos na tym forum doceni to chodz troche i postara sie zrozumiec.


Ale wyglada na to ze ktos ma odpowiedz za nim pytanie zostanie wypowiedziane.


Jezeli ktos ma niewygodne pytanie, usuwacie posta, nie chcecie nawet wysluchac, a jak sie dalej bedzie naprzykrzal - bo wprowadza nowa mysl - to banujecie ? Czytalem inne posty i w skrucie to wlasnie c-s.pl


Sory panowie/panie - wiem kiedy mówie do sciany, a monologi juz dawno przestaly mnie bawic. Zmieniam piaskownice.


Pozdrawiam.


...Aha - ostatnie. Powinniscie usunac "Propozycje" z opisu tego tematu. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze kiedykolwiek / ktokolwiek moglby was do czegos przekonac albo namowic. To slowo pasuje do waszego forum jak piesc do nosa.


Z powazaniem.
Bidul
_________________
episkopat.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak dali się przekonać ja wysunąłem pomysł aby zrobić temat o HLC i co jest! więc raczej da się coś ugadać tylko pomysły muszą mieć sens może i siedzą was tam legiony (w UK) ale nie wszyscy grają w CS tak poza tym to wasz wybór, że wyjechaliście!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ks.bidul
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nasz wybor ale milo by bylo jak Ci, ktorzy zostali pomogli by tym którzy wyjechali i ktorzy dalej so chetnido grania :)

chyba nikomu to nie zawadzi.

A pomysl przeciez jest o konkretny temat a nie wyssany z tylka.

Chyba powinniscie byz zadowoleni ze nawet za granica ludzie dalej chca uzywac waszego forum. Wiec moze nie odstraszajcie tylko pomozcie nieco.

Hmm ?
_________________
episkopat.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tu panują od lat nie zmienione reguły! Więc za wiele się nie zmieni tak sądzę zobacz może na jakimś forum poświęconym tylko CS:S
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzial "Propozycje" jest po to, zeby proponowac, a ze niektore z nich nie maja szans, bo jak setny raz powtarzam dawno zostaly przedyskutowane i przesadzone to inna sprawa. Widze, ze nie mozesz sie z tym pogodzic, ze akurat w tej sprawie jestem nieugiety, wiec piszesz takie rzeczy niczym niepoparte.

Wystarczy tematu zagranicznych serwerow. Nie zakladaj kolejnych podobnych tematow, to nic nie zmieni.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury