www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Opinie o polskich firmach hostujacych serwery gier
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

energyshot18 napisał:
PS odnośnie Unixa: ;] I jednak widzę, że miałem racje odnośnie tej firmy, że posiada jedne z lepszych osiągów:)


Moze lepiej tak nie chwalmy tej firmy publicznie, bo sie zaraz wszyscy zleca i spadnie jakosc uslug ;)
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 10:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
energyshot18
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2008
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaSS napisz do mnie na PW, i powiedz czego dokladnieoczekujesz to ci powiem czy Unix spelni twoje wymogi:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauważcie że wszystkie serwery macie na wirtualnych maszynach, w dodatku macie narzucone wszystkie rzeczy przez firmę hostującą.

W gradobiciu można ustawic sobie fpsy jak się chce i pingboosty,

w gamefactory mamy pingboost 2 i mozna ustawic lajtem 1000 fps + swój własny port gry , czyli gra lepiej odbiera.

W reszcie firm serwery są mocno skrojone, mimo że pingi są niskie i 0 lossa, ale to przez to że nie są podkręcane i w dodatku źle się strzela, jeszcze gamepad.pl jest dobry , ale nie ma obsługi linijki startowej komendy uruchamiającej aplikację.

Jak serwer przerabia 1000,10000 ramek na sekunde, to przy lossie 1,2,3 nie robi różnicy, jest tak jak przy 0, jest to wręcz wskazane na dobrych internetowych serwerach.

Niemieckie hostingi > cała europa > Polska.

Na takim Shootersie, Gamesnecie itp nie można grac EPSa dla przykładu, bo tam jest wymagane 10000 fps na maszynie, dlatego w niemczech firmy hostujące mają po 6 rodzajów serwerów
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gniewajcie się, ale dla mnie gamesnet bije reszte. Tzn jedyny lepszy serwer na jakim grałem, którym moglem zarządzać, był gh.de
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[dziubek]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2007
Klan: ni ma

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak zachwalacie ten unixtorm, moze byłby ktos tak miły i podesłał mi ip chciałbym zobaczyc jak tam sie strzela, jeszcze nie mialem okazji tam zagrac :)

ja osobiscie polecam Gamesnet no i Shooters. Grałem rowniez niedawno na jakims nołnejmi GRAMNET.PL i powiem wam ze było niezle, mialem tam ping <15 moze serwerownia jest gdzies obok mojej chaty?:D
_________________
Cytat:
Niewalcie do swoich!!! nieumiecie grac czy co ???!!!

Serwer STER Dm Wszyscy Na Wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drajvver
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2008

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GramNET.pl <- 22zł / 11 slotow miech = 1000FPS dobry sprzęt i niskie pingi (~20 u mnie). Dopóki będzie taka jakość jaka jest to można tam kupować bez gadania ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dW!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Lip 2008

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hostage.pl mimo ze nie znane jest całkiem niezle!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noŁnejm
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2008

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie wypowiem o gnecie WARSZAWSKIM ! Dla mnie gnet jest przereklamowany teraz i to dosc mocno. Strasznie skacze mi ping i choke. Kiedys chcialo sie grac tylko na tych serwach ale od kiedy wyrobili sobie jakas tam renome ich jakosc spadla i to znaczaco. Pewnie dlatego bo pomysleli ze ludzie i tak beda u nich zamawiac serwy. Tyle ode mnie ; ))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CSI_LV
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Toba gamesnet to chyba najgorsze teraz serwery..... dla mnie shooters najlepszy.
_________________
zbanowany za napisy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauważcie, że wszystkie "nowe" hostingi na początku są ok jeśli tylko mają dobre łącza, bo wiadomo, że na maszynach stoi mało serwerów i problemów z obciążeniami nie ma, ale oczywiście do czasu. Zależy to także od polityki firmy, np kiedyś nie było nic lepszego od gamesnetu, teraz tylko jadą na marce. Firmy dzielą się na dwie klasy, te które chcą zarobić jak najwięcej bez większych inwestycji i firmy, które inwestują w siebie aby utrzymywać początkową jakość usług. Niestety jak na razie na rynku widać tylko te pierwsze.
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciachu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie wygląda to tak GNET WAWA = 2x większy ping niż na unixstormie. Miałem 11 slotowego unixa na miesiąc by zobaczyć jak sie gra, kumple na neo nic nie narzekali, ja na radiówce ping 12-15. Nie tnie, nie muli. 3 zł za slot. Imo za tą cene lepiej nie będzie. Za żadne skarby nie dotkne gnet wawa. Unixstorm.pl wszysko w porządku. Czepiają sie niektórzy panela, ale zaglądałem tam raz by ustawić rcona :) I tyle. Polecam unixa, potem gamepada(najlepszy chyba obecnie w polsce, tylko 6 zł za slot :/ ofc wawa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pSsi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2008

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio white rabbit trochę zwolniło, chyba ostatni raz u nich przedłużyłem serwer, ja jak kiedyś miałem gnet wawa byłem zadowolony:) ale, za miesiąc chyba zaryzykuje z gpad wawa, albo kupie dedyka :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drajvver
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2008

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up
Dedyka trzeba umieć skonfigurować żeby grać :). Ja ze swojej strony polecam:
-budżetowo
* UnixStorm
* GamesFactory
-Jak masz kase
* GamePad W-wa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MIKAS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Mar 2006

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pukawka i gejmpadzik skonczyli z serwerami non-steam i chyba zakupili nowe maszyny. Teraz sa pingi jak marzenie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to trzeba mieć szczęście aby ci nie postawili serwer na za bardzo przeciążonej maszynie. Aktualnie mam serwer shooters'a który delikatnie mówiąc jest beznadziejny. Niby wszystko ok pingi 15-20 choki najwyżej 1-2. A gra się beznadziejnie, tak jak by coś ścinało i serją to kompletnie nic nie wchodzi. Z kolei moi znajomi też mają shootersa i jest to chyba najlepszy serw na jakim grałem. Na plus dla shootersa jest to że ma bardzo dobrą obsługę klienta i dobry panel zarządzania serwerem. Wcześniej miałem serwery z pifpaf oraz whitterabit zarówno pierwszy jak i drugi prezentował wysoki poziom. Co do gamesneta to jest sytuacja podobna jak w przypadku shooters'a wszystko zależy jakie się ma szczęście.
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 3 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury