www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[CS 1.6] zBot Problem z "micem"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kedor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lis 2008

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 12:49 am    Temat postu: [CS 1.6] zBot Problem z "micem" Odpowiedz z cytatem

Witam. Otóż zainstalowałem zBoty na dedyku (nie mam na razie żadnego amxx ani nic podobnego :P) i wraz z botami wrzucałem pliki wav które powinny być odtwarzane podczas gry jako mówione przez mica. Ikonka się wyświetla podczas gry lecz nie ma dźwięku.

Dodam jeszcze że większość plików wav jest dobra, lecz części nie mogę odtworzyć nawet w winampie. Czy jest to znany problem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 12:49 am    Temat postu:

Powrót do góry
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moment... skąd wiesz, że część jest dobra?? bo możesz je otworzyć? skąd masz te wavy? najlepiej wstaw tu przykładowy, podejrzewam że może został źle zapisany/ złe formatowanie etc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kedor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lis 2008

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy się, stwierdzam że część jest dobra tylko na podstawie że da się odsłuchać w winampie.
Wavy te mam z paczki dostarczonej razem z botami
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=77979
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściągnij zboty z poradnika z tego działu i wrzuć, powinno być all dobrze.

Jeżeli problem będzie występował nadal, jeżeli masz możliwość sprawdź, czy to przypadkiem nie problem z twoim csem, a nie plikami i serverem

Pzdr
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kedor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lis 2008

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściągnąłem boty z tego tematu. Już poprzednio je miałem, i kiedy miałem same boty (bez amxx) nie było dźwięku, i teraz kiedy mam działającego amxx i boty także nie mam tych "odzywek" botów.

KhazarOne napisał:
Jeżeli problem będzie występował nadal, jeżeli masz możliwość sprawdź, czy to przypadkiem nie problem z twoim csem, a nie plikami i serverem


Hmm, nie wiem co mogło by powodować, że tego nie słyszę, jeżeli mają na to wpływ jakiekolwiek komendy czy opcje które wpływają także na komunikacje z graczami przez mica, to dodam że na multiplayer spokojnie mogę rozmawiać i wszystkich słyszę. Jeśli to mogłoby być coś innego to proszę o sugestie :P

PS.Jedyny błąd podczas startu servera związany z tymi dzwiękami to:

Cytat:

Warning: Couldn't get duration of phrase 'sound\radio\bot\cooked\well_cover_you_you_defuse.wav'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury