www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Fnatic drużyną roku 2009?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

energyshot18 napisał:
Wybacz;] Ale dlaczego zdrajca? Czy np. ex-mym nie jest zdrajcą? Skoro grają w zagranicznych teamach? Myślę, że tak, Więc nie tylko ja jestem zdrajcą:) ;] A kibicuje tym którzy mają coś w sobie;] a nie tylko "Ogien Ku****"


nasi mają to coś w sobie bo są polakami :] a fnatic to chyba australijska albo holenderska organizacja z tego co wiem?
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 1:23 pm    Temat postu:

Powrót do góry
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sadzikowy napisał:
energyshot18 napisał:
Wybacz;] Ale dlaczego zdrajca? Czy np. ex-mym nie jest zdrajcą? Skoro grają w zagranicznych teamach? Myślę, że tak, Więc nie tylko ja jestem zdrajcą:) ;] A kibicuje tym którzy mają coś w sobie;] a nie tylko "Ogien Ku****"


nasi mają to coś w sobie bo są polakami :] a fnatic to chyba australijska albo holenderska organizacja z tego co wiem?


fnatic jest organizacja Australijska pewnie ludzi mniej znających scenę, że tak powiem od podstaw to zaskoczę i pocynie, że np SK jest NIEMIECKIE nie wszystkie teamy są z tych krajów co ich organizacje! :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misterek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lut 2009
Klan: Factory of Dream

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie jesteśmy na półmetku sezonu, a fnatic ma wielką przewagę nad resztą drużyn. WICKED dzisiaj gra o 19 finał DTS-Cup 2009, który jak sądzę wygrają i to ich zmotywuje do odnoszenia kolejnych zwycięstw, sukcesów. Nasi rodacy mają teraz załamanie nerwowe po dużych zamieszaniach związanych z organizacjami, ale powracają do formy.:)
_________________
Factory of Dream
http://www.fod-zone.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
kaha
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2008

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do formy? Dzisiaj to oni kompletnie nic nie strzelają i sam nie wiem jak doszli do finału.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The Pain
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lut 2006

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będą cały rok dominować. Jakoś pewnie niebawem ktoś przerwie ich passę ;)
_________________
SKO
VYR
NIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misterek napisał:
Jeszcze nie jesteśmy na półmetku sezonu, a fnatic ma wielką przewagę nad resztą drużyn. WICKED dzisiaj gra o 19 finał DTS-Cup 2009, który jak sądzę wygrają i to ich zmotywuje do odnoszenia kolejnych zwycięstw, sukcesów. Nasi rodacy mają teraz załamanie nerwowe po dużych zamieszaniach związanych z organizacjami, ale powracają do formy.:)
a skąd wiesz rozmawiałeś z nimi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zimkowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2007

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy na scenie panowała dominacja SK GAMING jedynie tam cs był na światowym poziomie i nikt mu nie dorównał do pięt na międzynarodowej scenie, ponieważ pompowali w niego ogromne pieniądze. Dopiero póżniej inwestorzy zorientowali się, że e-sport to całkiem dobry dochód i reklama. Więc mit o tym, że sk było najlepsze na świecie i panowała wielka dominacja nie wychodziło ze skilla tylko z doświadczenia, które posiadali od innych poprzez inwestycje w nich. Potem poziom innych na zachodzie wszedł w górę i sk padło. Teraz na top5 są zawsze te same drużyny więc nie jesteśmy pewni co będzie za 2 i kto wygra. Wszystko zależy od rozpracowania drużyny a podwzględem skilla Polska ekipa jest jedna z najsilniejszych co nie raz udawadniali. Więc czy fnatic będzie drużyna roku zadecydują najważniejsze turnieje wcg jak i eswc.

Widzę, że kazdy z was się podnieca z tego turnieju na Ukrainie. Ja powiem tylko tyle ze top 2 wicked wiedziałem. Był tam jeden zespół, który móglbyc dla nich oporowy i nic więcej. Chce zobaczyć wicked na najwyższym stopniu podium kiedy będzie im walczyć z mibrem fnaticiem mtw sk itd a nie z ukrainskimi clanami i jednym srednim szweckim ; o

Pozdr ;*
_________________
Listonosz napisał:
gdybym nie był tak głupi, bądź był nieco zdolniejszy, ambitniejszy lub mniej leniwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
massss
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2008

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rvd napisał:
niech jeszcze tylko allen przejdzie do fnaticu za carna i fnatic nie do rozj3b4nia bedzie : )
ludzie aimy.


sora ale carn to caly mozg fnaticu czyli taktyk prowadzacy itp. bez niego nie osiagneli by tego co osiagneli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rvd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2006
Klan: nie oglądam.

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sora wiem o tym : )
tyle ze sila fnaticu opiera sie raczej na celowaniu po glowie niz na taktykach :d
przynajmniej tak mi sie wydaje a takim ludziom jak f0rest, gtr czy allen nie zdarzaja sie prawie "slabe dni"
_________________
_benioo napisał:
przecież to offtopic czyli każdy może być debilem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
michal123xm
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Sty 2009

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rvd napisał:
sora wiem o tym : )
tyle ze sila fnaticu opiera sie raczej na celowaniu po glowie niz na taktykach :d
przynajmniej tak mi sie wydaje a takim ludziom jak f0rest, gtr czy allen nie zdarzaja sie prawie "slabe dni"


no fakt gtr, gux i forest są świetnego shoterami i rzadko mają słabe dni, ale rzucanie dobrych granatów i szybkie wbicie na bs też jest niezmiernie ważne, więc carn na pewno ma olbrzymią zasługe w zwycięstwach fnatic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rvd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2006
Klan: nie oglądam.

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ofkors, nie mowie ze to sie nie liczy.
o ile dobrze pamietam to sam cArn kiedys mowil, ze taktyki ustawienie i zgranie to 60 % sukcesu.
ale mimo wszytko i tak uwazam ze sila fnaticu to jednak ludzie pokroju f0resta. im nie trzeba tlumaczyc jak rzucic fb czy uniknac go.. on to poprostu wie : d
moze faktycznie troche przesadzilem z tym carnem za allena, ale napewno dżimi jest duzo bardziej skilowy niz cArn : d
_________________
_benioo napisał:
przecież to offtopic czyli każdy może być debilem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
XsiTe
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fnatic to nie wiem już jaka organizacja xD ale all co tam grają to szwedzi .
_________________
AMD ATHLON x64 2x 2.70GHz,GeForce 9800GT 1024/256,GOODRAM 4GB,LG FLATRON 22",SEAGATE 500 GB
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delano. napisał:
energyshot18 napisał:
Ja osobiście byłem za Fnatic od zawsze

zdrajca


Ja też zawsze ich lubiłem :P nawet podkładkę ich miałem
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XsiTe napisał:
fnatic to nie wiem już jaka organizacja xD ale all co tam grają to szwedzi .


holendrzy w css i polak gra w starcrafta albo w3 jakoś tak :P
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jokk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Maj 2009

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fnatic to aktualnie najlepsza druzyna na swiecie. Posiadaja 2najlepszych graczy wg mnie , Gr i forest :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury