www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
NeoTokyo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adrian88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 4:09 pm    Temat postu: NeoTokyo Odpowiedz z cytatem

http://www.cdaction.com.pl/news-7067/neotokyo---mod-do-half-life-2-z-powalajacym-trailerem.html co myslicie?

ja jestem bardzo ciekawy, moze byc cos wartego uwagi :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 4:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, na filmiku prezentuje się dość ciekawie. Jednak wątpię, aby gra wyglądała tak samo dobrze w rzeczywistości jak na tym filmiku. Pamiętajmy, że jest to silnik Source, który do najnowszych już nie należy. Co będzie? Zobaczymy :) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Errorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lis 2007

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trailery zawsze sie mocno roznia od prawdziwej gry :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie mówię, że to na pewno tak wspaniale wyglądać nie będzie. No a sukces modu zależy jeszcze od reklam. Jeśli autorzy nie będą potrafili go wypromować, to choćby był lepszy od Counter Strike'a, to nic z tego nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze o pomoc, mam problem przy odpaleniu tej gry, sciagnalem, rozpakowalem do folderu steamapps/SourceMods

Source SDK Base uaktualnil sie (100% READY)

przy wlaczaniu gry wyskakuje komunikat "Could not load library client" i na tym sie konczy.

oczywiscie half- life 2 oryginal.

usuwalem ClientRegistry.blob ale nic nie pomoglo

help
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trawiator
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Sie 2004

PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adrian88 napisał:
prosze o pomoc, mam problem przy odpaleniu tej gry, sciagnalem, rozpakowalem do folderu steamapps/SourceMods

Source SDK Base uaktualnil sie (100% READY)

przy wlaczaniu gry wyskakuje komunikat "Could not load library client" i na tym sie konczy.

oczywiscie half- life 2 oryginal.

usuwalem ClientRegistry.blob ale nic nie pomoglo

help

Nie ma dostępnego jeszcze klienta, to co ściągnąłeś, to jest serwer...
_________________
Myśl rodzi herezję.
Herezja wymaga odkupienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adrian88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha, ale jestem przemadry :lol:

dzieki za info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trawiator
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Sie 2004

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mod już wyszedł, teraz możesz go ściągnąć.
_________________
Myśl rodzi herezję.
Herezja wymaga odkupienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Errorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lis 2007

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowalem to, ale jak to wlaczyc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potrafi ktos rozwiazac ten problem:
od jakiegos czasu mam problemy z grafika w grach, tzn. obraz znieksztalca sie, powstaja jakies dziwne pasy w grafice, gry zacinaja sie, pojawiaja sie jakies roznokolorowe obiekty (paski, linie) - tak samo jest w tej grze...

w skrocie konfig kompa:
athlon 4200+, geforce 7900 gtx, 2 giga ramu

sadze, ze cos z karta graficzna, nowe stery zainstalowalem, ale to nic nie dalo, temperatura karty w normie... teraz powracajac do 'nowszych' gier- ktore kiedys smigaly normalnie- calkowicie nie da sie w nie pograc, bo jak wspomnialem grafika sie wali :x

ma ktos jakis pomysl? czy to zalezy od configa (choc silnik source stary, wiec nie powinno byc problemow z dzialaniem gry) czy karta moze sie rypie ?


Ostatnio zmieniony przez adrian88 dnia Wto Lip 07, 2009 11:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś kiedyś tu miał podobny problem. Napisał, że otworzył komputer, wyjął grafikę , wyczyścił i znowu działa normalnie. Jeśli nie pomoże to najlepiej oddać kartę na gwarancję, o ile jeszcze na niej jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj posprzatalem kompa, wyciagnalem karte, wydmuchalem kurz i wsadzilem z powrotem... niby cos pomoglo tzn. efekty widac - gra chodzi plynniej, pojawia sie mniej artefaktow, ale i tak gra zacina sie i nadal wyskakuja te dziwne znieksztalcenia. Z tego co zauwazylem, to wiele osob ma taki sam problem z grafika w grach, pewnie to wina geforce, bo ludzie posiadajacy radeony nie narzekaja... nie wiem w koncu co jest powodem, niestety dawno juz po gwarancji wiec lipa.

tak czy siak dzieki Dziq za porade.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian88
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2007

PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sry za post pod postem.

Wczoraj jeszcze raz wyczyscilem porzadnie kompa, rozkrecilem calkowicie graficzna i posmarowalem pasta. Gry chodza teraz dosc plynnie, tzn. nie ma juz artefaktow, ale od czasu do czasu musze pogodzic sie z przycinka, poczekam az grafika 'przyzwyczai' sie do nowo nalozonej pasty. Teraz wiem, ze powodem bylo przegrzewanie sie grafiki (stara pasta + kurz). Z tego co czytam na forach, wiele osob ma takiego rodzaju problemy z grafika w grach, wiec chyba rozwiazaniem jest po prostu dokladne oczyszczenie z kurzu (ja mialem tego swinstwa mnostwo, wyjmowalem cale kleby kurzu :D ), ale nie tylko karty graficznej a wszystkich innych podzespolow i nalozenie na procesory pasty termoprzewodzacej. Pierwszy raz nakladalem, ale chyba wszystko jest ok :)

Co do NeoTokyo:
Gra jest zajebista ! Przede wszystkim nie jest tak monotonna jak CS. Mapy sa calkiem obszerne. Gra ma szybkie tempo, ale niekoniecznie nalezy sie spieszyc, bo bardzo latwo zginac. Neotokyo przypomina mi troche Americas Army, nastawiona jest na taktyke. Mozna rozgladac sie na boki stojac przy scianie, namierzyc i strzelic :) Nie ma calownika, gdy nie uzyjesz zooma, zdobywasz stopnie, a z kazdym stopniem masz do wyboru lepsze bronie. Koniecznie trzeba zagrac.

Szkoda, ze nie ma polskiej witryny, bo do konca jeszcze tej gry nie rozumiem. Przydaloby sie jakies forum. Jak dla mnie najlepszy mod do HL2. Na drugim miejscu Insurgency :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury