www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Polska a Bootcamp ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rodzynekk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2005
Klan: [skurvel]

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 8:20 am    Temat postu: Polska a Bootcamp ? Odpowiedz z cytatem

Naszła mnie ostatnio taka myśl..

Czy w Polsce istnieje jakaś cafe gdzie dałoby się zorganizować bootcamp dla 2-4 drużyn ? Wiem, że w Gorzowie kiedyś była taka cafe, ale niestety mimo dobrego sprzętu to zwalało się łącze ;)

A może po prostu, się to nie opłaca (nie samo prowadzenie cafe, a taki bootcamp od strony drużyny)

Ktoś zna jakąkolwiek cafe mniej więcej w centrum Polski (Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Warszawa itd.) i ma do niej jakiś numer telefonu. Nie koniecznie wzorujcie się na dużej ilości PC. Jak by tylko 1 team 5 osobowy wszedł to też poproszę jakieś namiary ;)

bless.
_________________
analizator1g
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 8:20 am    Temat postu:

Powrót do góry
sadzikowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2008
Klan: haxxxx

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polskich kafejkach nie wyrabia łącze a w więkoszości pc nie dają gwarantowanych 100fps bynajmniej w 4 smokach tak jak masz to pewnie w domu, gdyby polskie kafejki wyrabiały wicked nie wybierało by się do Inferno :D
_________________
Ze szwabami lajtowo powinno być, to taki prosty język.długen, dachen, kraten itp, powinni skumać. by lazar:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynekk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2005
Klan: [skurvel]

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wicked wybiera się do Inferno bo tam trenuje większość topowych teamów to raz. Dwa mają tam 100x lepsze łącze niż w Polsce. Sądze, że co do PC to nie może być tak tragicznie :(
_________________
analizator1g
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiadomo, ze trenujac tam gdzie trenuje 100 topowych teamu dostajesz +53 do aima, to jeszcze wrecz oczywiste, co nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że FX trenowały w zeszłym roku gdzieś na Śląsku, bodajże w Bytomiu. W Polsce mało dobrych cafe jest ;X Poprostu nie opłaca się prowadzić. Bo ilu z Was w ciągu ostatniego roku odwiedzilo kafejke?
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Moris
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2006
Klan: miejsce na twoja reklame

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kafejka to kiedys byl dosyc oplacalny biznes kiedy to malo osob posiadalo internet w domu. A teraz to nie jest tak ze otwiera sie coraz wiecej, tylko coraz wiecej kafejek jest zamykanych z powodu braku klientow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozliwe, ze byl to it komfort
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynekk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2005
Klan: [skurvel]

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam napisał:
a wiadomo, ze trenujac tam gdzie trenuje 100 topowych teamu dostajesz +53 do aima, to jeszcze wrecz oczywiste, co nie?


Błagam Cię, nie mędrkuj bo Ci nie wychodzi :o

Z tego co wiem w tym roku przed GameFestival jakaś dywizja CSS zbierała się w Warszawie na bootcampie. Kojarzy ktoś z Was jaka to była, bo nazwy nie pamiętam ?
_________________
analizator1g
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w warszawie nie ma, chyba ze cafe simple, ale nei sadze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz napisał:
Wiem, że FX trenowały w zeszłym roku gdzieś na Śląsku, bodajże w Bytomiu. W Polsce mało dobrych cafe jest ;X Poprostu nie opłaca się prowadzić. Bo ilu z Was w ciągu ostatniego roku odwiedzilo kafejke?
ja grałem w caffe w latach 2002/2003/2004 i gdyby nie zamknęli all kafejek z CS w moim mieście to pewnie bym tam grał od czasu do czasu! Za to teraz z kumplami z "timu" szukamy sami jakiejś caffe żeby wynająć i pograć no na takim mini bootcampie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
Listonosz napisał:
Wiem, że FX trenowały w zeszłym roku gdzieś na Śląsku, bodajże w Bytomiu. W Polsce mało dobrych cafe jest ;X Poprostu nie opłaca się prowadzić. Bo ilu z Was w ciągu ostatniego roku odwiedzilo kafejke?
ja grałem w caffe w latach 2002/2003/2004 i gdyby nie zamknęli all kafejek z CS w moim mieście to pewnie bym tam grał od czasu do czasu! Za to teraz z kumplami z "timu" szukamy sami jakiejś caffe żeby wynająć i pograć no na takim mini bootcampie ;)


a Ty nie z Gliwic jestes?
Nie wiem jak tam w innych miastach, ale z tego co widzialem to w Gliwicach jest troche kafejek. Ale juz w nich raczej w kanterka sie nie gra, teraz jego miejsce zajela tibia ;) Dzieci, razem sobie z wlascicielem graja nocami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam napisał:
WrObEl1.6 napisał:
Listonosz napisał:
Wiem, że FX trenowały w zeszłym roku gdzieś na Śląsku, bodajże w Bytomiu. W Polsce mało dobrych cafe jest ;X Poprostu nie opłaca się prowadzić. Bo ilu z Was w ciągu ostatniego roku odwiedzilo kafejke?
ja grałem w caffe w latach 2002/2003/2004 i gdyby nie zamknęli all kafejek z CS w moim mieście to pewnie bym tam grał od czasu do czasu! Za to teraz z kumplami z "timu" szukamy sami jakiejś caffe żeby wynająć i pograć no na takim mini bootcampie ;)


a Ty nie z Gliwic jestes?
Nie wiem jak tam w innych miastach, ale z tego co widzialem to w Gliwicach jest troche kafejek. Ale juz w nich raczej w kanterka sie nie gra, teraz jego miejsce zajela tibia ;) Dzieci, razem sobie z wlascicielem graja nocami.
Nie nie ja z WLKP jestem ;) ale mam rodzinę w Gliwicach na łabędach :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaCho
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2007
Klan: na TVP1 o godz.17:30

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mozliwe, ze byl to it komfort

racja, tam trenowali. Teraz to tam jest 7 kompów na 3 jest CS i niby-100fps aka 1 smoke 20fps :( a kiedyś było 10 kompów i wszedzie stówa :D
W gliwicach jest dosyć fajna kafejka - 10 kompów - na większości 80-100fps.
Kafejki to już nieopłacalny biznes bo po co to komu skoro co drugi polak ma w domu kompa i neta ;D
_________________
SavagE 18:45:16
jestes moim fanem #1i nie pamietasz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
firemanek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Lip 2009

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://cafe.steampowered.com/directory.php?country=PL

Szukajcie sobie ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RuS^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2004

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komp to nie problem, duzo osob juz ma lapka, idziesz do cafei z lapkiem podpinasz sie pod monitor i hulaj dusza, tylko dobre lacze potrzebne ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury