www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
czułość myszy pro graczy w css

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wektor500
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2008

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 10:44 pm    Temat postu: czułość myszy pro graczy w css Odpowiedz z cytatem

Na jakiej czułości uczyć się grać w css małej czy dużej ??
Ja teraz gram na 7.0 w windzie mam ustawioną czułość myszy na połowie i do tego mam mysz Razer DeathAdder 1800 dpi. Jeśli wykonam obrót o 360 stopni to nie muszę odrywać myszki od podkładki
Gdy oglądam filmiki z ESL to prawie wszyscy gracze mają ustawioną czułość na małą smilies/scratchhead.gif Czy na takiej czułości myszy osiągnę coś w CSS ?? Może zacząć grać na małej czułości ?
Najlepiej niech się wypowiedzą ci co już coś osiągli w CSS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 10:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Mcks
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2007

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

graj na takiej na jakiej ci wygodnie

albo poczekaj na s!are, on duzo osiagnal
_________________
Jesteś osobą oglądającą ten podpis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie widziałem śmieszniejszego tematu. Ponadto jak możesz grać w Css, skoro go nawet jeszcze nie kupiłeś. Odpowiedź jest jedna - masz non steam'a. 'Najlepiej niech się wypowiedzą ci co już coś osiągli w CSS'. :lol: A powiedz mi, co w Css można osiągnąć? Co w esporcie można osiągnąć? Można jedynie mieć jakieś kółko adoracyjne, podnietę i brak kolegów w tzw. realu. Takie jest moje zdanie na temat esportu.

Na jakiej czułości? Myślisz, że jak będziesz grał na takiej czułości jak np. Neo to będziesz taki pro jak On? Weź mnie człowieku nie rozśmieszaj, nie wiem czy ten temat to jakaś prowokacja? Graj jak Ci się podoba...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DziQ WiecznY Łowca napisał:
A powiedz mi, co w Css można osiągnąć? Co w esporcie można osiągnąć? Można jedynie mieć jakieś kółko adoracyjne, podnietę i brak kolegów w tzw. realu. Takie jest moje zdanie na temat esportu.


Dobrze to określiłeś. :lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 6:19 pm    Temat postu: Re: czułość myszy pro graczy w css Odpowiedz z cytatem

wektor500 napisał:
Na jakiej czułości uczyć się grać w css małej czy dużej ??


Widze juz Ci tu troche bzdurek napisali. Ok więc bez zbędnego tłumaczenia, bo mi się nie chce. W Windows MouseSensitivity 10 (czyli defacto 1.0 tylko tak sobie to M$ w zapisie rejestru wymyślił), MouseSpeed 0, w grze sensitivity 1.0 i teraz ustawiasz tak DPI myszy aby ręka położona na stole (łokieć podparciem) przesunięta po łuku o mniej więcej 45 stopni powodowała obrót postaci o 360 stopni. Przy 1280x1024 (tak zależne jest to od rozdzielczości ekranu) jest to około 2000 DPI. Napomknę tylko, że powyższe ustawienia mają związek z zaokrąglaniem pewnych wartości i wynikających z tego błędów celowania jeśli nie wynoszą one 1 i budową naszej ręki a dokładnie grupą mieśni posiadającą "pamięć" (celowo w cudzysłowiu). Jak dla mnie EOT, bardziej tłumaczyć mi się nie chce.
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury