www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
FRB =-ReLoAdEd-= PL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek61
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2005

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 9:54 pm    Temat postu: borek Odpowiedz z cytatem

Nawet jak ich by wymienił to sądzisz że którys sie do tego z adminów
by przyznał bo ja wątpie w to . Troche kontroli inkognito i sam zobaczysz
jak jest.pozd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 9:54 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Ha0seK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2004
Klan: Frozen gaming

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 7:41 pm    Temat postu: d Odpowiedz z cytatem

Myślame ze ten serwer jest good bo kiedys tam gralem i 0 zarzutów.
Dawno nie graęłm w czero wiec polazlem odwiedziec se serwery, 1 dzien normlanie gralem, drugi dzien :)
wchodze .. gram no i do konca rundy 0:40s
zotałem sam na 7 :|, to poleciaelm ( jako ct ) na galerie srodkiem..
ale admin jest chyba glupi ; o i dostałem bana !
hahaha jak myśle
-albo za rasz - a zalonse bylem sam i chyba czas juz przekroczyl :]
-albo mu sie nie chcialo czekac ?
-albo widział ze mam szanse zabic paru , bo tam :P 3 zabielm

Odrazu mówie to nie był zadnem ban uprzedzony :/
Nikt mi nic nie mówił
nie zlamałęm regulaminu ;]
nic nie pisalem nie strzelem sie nic :> wlalze mna serwer przebiegelm przez b zabielm 1 , i na galerie po chwili :/

Ale standrad to moja wina ;o bo zyje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re'pro'duction
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Sie 2004
Klan: United Teams

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dzisiaj uważałem zarzuty stawiane temu serwerowi za wyssane z palca bajki. Nie wierzyłem, że coś tak dziecinnego jak banowanie graczy wyróżniających się lepszymi umiejętnościami może mieć miejsce na jakimkolwiek serwerze. Opiszę jak wyglądała cała sytuacja. Najpierw kilka słów wstępu.

Nie ukrywam, że przez starszą część braci CZ jestem rozpoznawalny. Większość czasu przesiaduję na Autocomie w towarzystwie niestety niewielu już starych mordek. Jak jednak wiadomo ostatnio Autocom miał pewne kłopoty i przez pewien okres czasu nie mógł się podnieść na nogi. Wszedłem wtedy na to forum i dodałem adresy wymienionych tu serwerów do ulubionych. Na FRB miałem najmniejsze pingi przy mniejszej ilości graczy (do 12) i dlatego tutaj zaglądałem najczęściej. Z początku zniechęcały mnie wyprowadzające z równowagi dźwięki, ale jestem dość tolerancyjny więc się nie przejmowałem. Grało się przyjemnie mimo mało kulturalnych rozmów przez mikrofony co bardziej krewkich użytkowników serwera. Z tym też większego problemu nie miałem, bo wystarczy w opcjach wyłączyć rozmowy i już po kłopocie.

Do wstępu dodam także, że regulamin przeczytałem, tak jak na każdym serwerze na jaki wchodzę, i przestrzegałem również jak zawsze. O ogólnej mojej postawie może poświadczyć wiele osób, ale nie na forum, bo wolny czas spędzamy na graniu, a nie tutaj. Wystarczy spytać byłych członków klanu uT| lub adminów na Autocomie tudzież starszych członków ch.sq .

Przejdźmy do dzisiejszego zdarzenia. Jak codzień wchodzę na FRB, bo Autocom był pełny. Zagraliśmy całe de_prodigy_cz po czym admin zmienił mapę na de_dust_cz. Gramy, gramy w drużynach po 4 osoby. W pewnym momencie zostałem sam, a terrorystów było jeszcze trzech. Wygraliśmy rundę i jedziemy następną. Znów zostałem sam, ale tym razem przeciwko mnie było już tylko dwóch terro. Od pierwszego zostało mi ledwo 20 hp i zginąłem chwilkę po tym. Zaraz po kupnie broni i w pełni przygotowany do następnej rundy było mi dane oglądać tabliczkę "Kicked and banned". Jakiś żart pomyślałem, ale próba ponownego wejścia zaowocowała pojawieniem się całkiem podobnej tabliczki.

Po tym fakcie wszedłem na forum, bo pamiętałem o skargach, z których śmiałem się jeszcze wczoraj. Wniosek jeden. Zostałem zbanowany za zabicie 3 z 4 ludzi z drużyny, na dodatek będąc samemu zostawionym przy życiu. Nie używałem chatu, mikrofonu, nie złamałem ani jednego punktu z regulaminu.

FRB zostało niezwłocznie usunięte z ulubionych i już tam nie wrócę. Radzę wszystkim omijać dużym łukiem ten serwer. Spokojnie poczekam na moment, gdy skończy się samowola i porządny gracz też będzie mógł spokojnie zagrać. Tymczasem świętujmy, że Autocom wstał, bo tam ludzie (a admini szczególnie) potrafią trzymać poziom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marfik
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Sty 2005
Klan: PL Family

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to powiedział pewien mądry człowiek: "Psy szczekają a karawana idzie dalej". Ludzie niezadowoleni to na szczęście tylko ułamek procenta z ludzi którzy odwiedzają ten serwer i się dobrze bawią. Polacy mają taką naturę że nawet jak coś dostają za darmo to i tak im nie pasuje. Wchodzi koleś na serwer pierwszy raz i zaczyna jęczeć adminom: po co ta krew, dlaczego nie ma awp, nie ta mapa co być powinna i tego typu głupotki. Krew będzie, muzyczka będzie, awp nie będzie bo taki jest klimat tego serwera. Zresztą jak ktoś ma jakieś sensowne propozycje co do zmian to można się wypowiedzieć u nas na forum. Co do adminów: admin to człowiek, nie maszyna - może się pomylić.I tutaj chciałbym pozdrowić wszystkich którzy obiecali że mnie zniszczą :D Szkoda tylko że na forum wypowiadają się tylko ludzie skrzywdzeni przez los. Może dlatego że reszta gra na FRB :P
Pozdro dla wszystkich uciśnionych. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
re'pro'duction
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Sie 2004
Klan: United Teams

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ludzie niezadowoleni to na szczęście tylko ułamek procenta z ludzi którzy odwiedzają ten serwer i się dobrze bawią. Polacy mają taką naturę że nawet jak coś dostają za darmo to i tak im nie pasuje.

Masz racje! Nie pasuje mi, że jak to ująłeś za darmo dostałem bana. Bez powodu najmniejszego, bez jakiegokolwiek otrzeżenia, bez złamania zasad regulaminu, i tak dalej (patrz post wyżej). Twój post jeszcze bardziej upewnił mnie w tym przekonaniu. Nie ma sensu wchodzić na serwer, na którym ludzie zauważający co się dzieje są ignorowani i nikomu nie zależy na poprawie zaistniałej sytuacji.

Czytając dalej twój i poprzednie posty z tego tematu wątpię w notoryczne pomyłki adminów. To czy ktoś ci coś obiecywał, czy nie mi osobiście wisi i dynda, chciałem tylko zwrócić uwagę, że problem niesprawiedliwości i nadużywania funkcji przez adminów na FRB istnieje i należałoby coś z tym zrobić.

Cytat:
Wchodzi koleś na serwer pierwszy raz i zaczyna jęczeć adminom: po co ta krew, dlaczego nie ma awp, nie ta mapa co być powinna i tego typu głupotki.

Polecam wnikliwszej uwadze mój poprzedni post. Tak jak pisałem grałem tam codziennie i było przyjemnie. Jak mógłbym narzekać w takiej sytuacji? Admini zrażają swoim zachowaniem kolejnych graczy. Jak taki proceder się skończy, to wracam i gram znowu.

Pozdro dla wszystkich, którym chociaż trochę zależy na poprawie sytuacji na FRB (jeśli tacy istnieją).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Grab
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Sty 2005
Klan: chemical.squad

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly procent heh ale ten maly procent rosnie, rosnie i rosnie. Moze ci ludzie co tu pisza maja racje co do tych banow (nie mowie ze wszyscy) ale np porduktywnego znam juz ponad rok do premiery cz gralismy i koles ani nie bluzga, ani nie czituje ani nikogo nie obraza. Moze sa jakies zasady ze np w jednej rundzie nie mozna zabic wiecej niz 2 osoby i moze za to bana zalapal <ahahaha> No i wtedy zlamal regulamin :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re'pro'duction
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Sie 2004
Klan: United Teams

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grab napisał:
Maly procent heh ale ten maly procent rosnie, rosnie i rosnie. Moze ci ludzie co tu pisza maja racje co do tych banow (nie mowie ze wszyscy) ale np porduktywnego znam juz ponad rok do premiery cz gralismy i koles ani nie bluzga, ani nie czituje ani nikogo nie obraza. Moze sa jakies zasady ze np w jednej rundzie nie mozna zabic wiecej niz 2 osoby i moze za to bana zalapal <ahahaha> No i wtedy zlamal regulamin :P

Dzięki Grab! Wiedziałem, że na stare mordki mogę liczyć :) . W regulaminie takiego punktu nie ma. Na FRB wisi standardowy regulamin i dobrze, że jest z powodzeniem wcielany w życie.

Mam jeszcze pytanie do adminów FRB. Czy jest możliwe, że bany na tym serwerze mogą dawać nie tylko admini, ale może jakiś programik, czy automatyczny skrypt? Bo wtedy byłby to błąd skryptu i admini w moich oczach zostaliby chociaż częściowo oczyszczeni. Spróbuję jeszcze wbić na FRB, może coś mnie zdoła przekonać, że się mylę co do was. Przynajmniej taką mam nadzieję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AntySniper PL
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Wrz 2005

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przyznam do tego, że za pierwszym razem jako CT raszowałem na FRB - nie przeczytałem regulaminu. Nagle admin zaczyna we mnie rzucać mięsem i mówi że jeszcze raz zaraszujesz to dostaniesz perma. No to spoko kampie sobie następną rundę na A na dust2 [jak ja nie cierpie kampić :P ] i nagle wciskam TAB - został tylko jeden terro. Wszyscy CT idą szukać zbłąkanej ofiary :) no to ja się chwilę waham, idę za nimi. W tym momencie admin mówi: "Mówiłem ci k...a żebyś nie raszował i dostajesz perma. Pożegnaj się z serwem!" No to ja cya i wychodzę.
Sprawdziłem jak sytuacja ze 2 tygodnie później, może miesiąc i mogę wejść na serw. Jednak MOGĘ ale już tego nigdy nie zrobię i mówię wszystkim graczom: Nie wchódźcie na ten powalony serwer... Lepszy jest autocom, ultraklan itd. A te głupie dźwięki tez rujnują atmosferę gry i tłumaczenie że jest to tylko zabawa jest śmieszne, bo lepsza zabawa jest jak się czasem dostanie lekkiego dreszczyku a trudno o to słysząc po chwili "Ruszać się szybciej szybciej gamonie!" czy inne odgłosy przypominające rżenie konia.
Ja wolę grać nawet na zagranicznym serwie [chociaż wkurza mnie ten francuski język przez mikrofon] na serwie dust2 only - 9k1, IP - 213.251.148.206:27040 - 20 slotów Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 2:04 pm    Temat postu: frb Odpowiedz z cytatem

Jakos widze ze wiecznie najwiecej uzalonych to z braku znajomosci regulaminu , ale po zatym mi to juz nie przeszkadza na servie i tak praktycznie jest zawsze full , takze płakac nie bedziemy ze poszles gdzie indziej grac , a po drugie to serverow Czero jest tak malo w polsce ze FRB i tak zawsze bedzie i mialo full playerow . Co do dzwiekow to nie przesadzaj bo sa tylko 3 i jeden na starcie i za zabicie nozem , i od czasu do czasu jak zabijesz wicej niz 2 osoby na raz to tyle co mialem do napsania odnosnie tego załosnego posta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
EPOX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2004

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niepolecam
pingi + ekypa adminowska nie na czasie ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Epox to po jakiego ciagle wlazisz na serv FRB , jak Ci on nie pasuje . Bo z tego co widze to Ci co tu nazekaja i oczerniaja serv FRB wiecznie na nim siedza takze zastanowcie sie co piszecie , bo do tej pory bylem tolerancyjny do waszych postow , ale ta sytuacja sie zmieni |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re'pro'duction
odnosnie programu to jest jeszce HLG , oraz pingkick za przekroczenie pingu 120 , i dosc czesto wywala on graczy podajac komunikat zamiast kick to ban , ale nic nie szkodzi na przeszkodzie gdyz mozna sie ponownie polaczyc , to blad skryptu
Drugi to burst fire z HLG jak jestem na servie to staram sie to wylaczyc , ale po rr serva to powrzywraca ustawienia standartowe i znowu daje bany na 24h , sprubuje to naprawic jak znajde chwile czasu ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
re'pro'duction
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Sie 2004
Klan: United Teams

PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borek41 napisał:
re'pro'duction
odnosnie programu to jest jeszce HLG , oraz pingkick za przekroczenie pingu 120 , i dosc czesto wywala on graczy podajac komunikat zamiast kick to ban , ale nic nie szkodzi na przeszkodzie gdyz mozna sie ponownie polaczyc , to blad skryptu
Drugi to burst fire z HLG jak jestem na servie to staram sie to wylaczyc , ale po rr serva to powrzywraca ustawienia standartowe i znowu daje bany na 24h , sprubuje to naprawic jak znajde chwile czasu ;)

Całkiem możliwe, że to przez to wyleciałem, bo ping to mam mniej więcej 60 u was. Ostatnio przez 3 tygodnie byłem więcej czasu na FRB niż na Autocomie i nic mi się nie przytrafiło, a sytuacja z adminami też się już chyba normuje. Zaczynam się przekonywać do tego serwera. Mogę jedynie powiedzieć "keep it up" i cieszyć się grą. Odgłosy nadal mi nie pasują, ale co mi tam. Zawsze dobrze jest mieć alternatywę jak inne serwery stoją pełne lub nie działają.
_________________
United Teams Website
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AntySniper PL
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Wrz 2005

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borek jak ty i tak masz głęboko w d***e to co my myślimy o twoim "wspaniałym" serwie to czego z nami ciągle dyskutujesz? Przecież i tak będzie pełny caaały czas no i zawsze będzie popularny, więc rób to co ja i nie wchódź w takim układzie do tego tematu bo marnujesz czas.
Ostatni mój post w tym temacie

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pheaton
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2005
Klan: ts

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borek wytlumacz mi jedno !! Dlaczego nasz zawdonik dostal BANA na FRB ?? Moze mi to powiesz , bo wiesz napewno bo sam mu dales TEGO BANA za to ze zabil 5 w Turze a Pan KAJKO (HELLUTEK) powiedzial iz HERO uzywa HAXOW (WH/esp & AIMBOT) z miejsca dostal BANA i mowisz ze nie ma adminow niesprawiedliwych , gdy prosilem o odbanowanie niestety zostal dodany do Czarnej LISTY Serwera FRB ZA MH ?? Moze masz demko jak gral albo cos w tym stylu ?? skoro zabil 5 w turze i dostal BANA to czemu jeszcze tego bana nie Dostal HELLUTEK , PINKI i inni ?? bo sa twoimi dobrymi znajomymi ?? a moze cos innego ?? wszystkich powinny obowiazywac te same zasady !! |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury