www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
FRB =-ReLoAdEd-= PL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 2:37 pm    Temat postu: ban Odpowiedz z cytatem

Jesli Hero dostal bana , i jesli ja go dalem to zapewne nie za Haxy , gdyz aby dac bana za WH czy jakis inne badziewie musialbym miec demo , odemnie bany sa tylko za nie stosowanie sie do poleceni admina dot. zmiany nikow , zabijania swoich , za wyzywanie graczy (uzywanie wulgarnych napisow na czacie ) . co do Hellutka to z tego co wiem od 2 tygodni nie gra na FRB , gdyz praca mu na to nie pozwala , wiec raczej nie wieze aby to mialo cos z tym wspolnego ,ale nie ma zadnego problemu w przejzeniu logow serva , jesli mi podasz kiedy dostal bana , abym mogl je przejzec chodzi o dzien
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 2:37 pm    Temat postu:

Powrót do góry
EPOX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2004

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borek41 napisał:
Epox to po jakiego ciagle wlazisz na serv FRB , jak Ci on nie pasuje . Bo z tego co widze to Ci co tu nazekaja i oczerniaja serv FRB wiecznie na nim siedza takze zastanowcie sie co piszecie , bo do tej pory bylem tolerancyjny do waszych postow , ale ta sytuacja sie zmieni |:<

Borek - malo kiedy gram w condition zero takze jak mam/mialem wchodzic caly czas ? Szkola itp. jest wazniejsze dla mnie ~ niemam zamiaru juz do was wchodzic .
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
wolf1165
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2005

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do zamkniecia FRB to ja sie ciesze bo to smieszyn serw jest lagi jak hu**** a jak by chcieli to by z tym zrobili dlatego wszyscy nazekaja a co do adminow to racja z ta ich glupota ale nato da sie jeszcze przymknac oko ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszczie co chcecie mi to juz zwisa totalnie 8) , serv i tak jest zawsze Full i dlatego nie interesuje mnie juz to serv bedzie stal , bo i tak nie ma serverow Czero w pl a te co sa to przewaznie swieca pustkami opruch autocomu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mechanik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może właśnie to tych panów boli :x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wolf1165
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2005

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no ja nic takiego do tego serwa niemam fajny jest ale czasem idze sie pozadnie zdenerwowac tak na max ale pozatym cool 8) ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz15
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Paź 2005

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 3:45 pm    Temat postu: Wszystko OK ale nie do koncs Odpowiedz z cytatem

Siema!Do serva FRB nie mam Nic bo mozna i pograc i sie dobrze bawic!Ale mam zastrzezenia do (niektorych) ADMINOW!! Poniewaz nie wiem dlaczego jak ktos dobrze GRA to dostaje BANA |:< tego tylko niemoge , niepotrafie zrozumiec?? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Lip 2005
Klan: Real.Sql

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos ostatnio ludzie z TPsa maja pingi po 150 na FRB za co dostaja odrazu kick...
_________________
Condition Zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 11:38 pm    Temat postu: Nowy adres Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z tym ze kochana TPSA uraczyla uzytkownikow neostrady , a konkretnie DSL wysokimi pingami na servery Foralla . zdecydowalismy sie na postawienie nowego servera na nowym IP 85.93.27.131:27021 , narazie w fazie testow , ale jesli wszystko bedzie dobrze server bedzie w dalszym ciagu przez nas utrzymywany . I tak jak pisze w zasadch FRB , serv ma wspierac nowych graczy przede wszystkim tych ktorzy zaczynaja swoja przygode z Czero , a doswiadczonych graczy prosimy o wyrozumialosc oraz o w miare przyzwoite zachowanie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
filQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Lip 2005
Klan: Real.Sql

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool :-).
_________________
Condition Zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
suruwa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2005
Klan: mamo, mamo kręcę sie jak karuzela

PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Foralla |:< ja na tych servach mam 2000 pingu :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Lip 2005
Klan: Real.Sql

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 2:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo forall to shit... glowny admin podaje swoj e-mail z tlen.pl :] nie mam pytan... skoro maja takie super serwery to czemu admin nie ma tam nawet e-maila w domenie...
_________________
Condition Zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 10:38 am    Temat postu: serv Odpowiedz z cytatem

Jesli cos nie bedzie obecnie dzialalo lub beda wystepowac jakies problemy z serverem ( pingi sa przyzwoite ) nie miejcie do nas pretensji gdyz prubujemy to ustawic jak najszybciej , narazie gramy na dust2 , ale jak tylko serv bedzie juz dzialal bez problemow zostana dolozone nastepne mapy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Marfik
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Sty 2005
Klan: PL Family

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna zmina. Nowy adres -=FRB=- 85.10.218.73:27015. Podobno ktoś pogroził paluszkiem tepsie. Wzieli się do roboty i po miesięczniej przerwie usunęli awarię. Poza tym FORALL przestawił nas na lepszą maszynę i ma być lepiej. I rzeczywiście narazie pingi mam w granicach 45-55 i 100 fps, także całkiem nieźle. Mam nadzieję że to już koniec zmian i awarii. Do zobaczenia na serwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury