www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
siodemka.org.pl:27025 Siodemka [ TP ] @ ProGamers.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oicw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Gru 2009

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodząc tutaj, i pisząc tego posta,z góry zakładałem,że będę na przegranej pozycji.I nie myliłem się.Bo raczej trudno,aby ktoś uwierzył na słowo jakiemuś szarakowi.
Jednak przynajmniej spróbowałem zwrócić uwagę.Mam nadzieję,że ktoś z "góry" poobserwuje owego ToSę.
Listonosz&saibat,szkoda,że Was tam wówczas nie było,bo wierzcie -przyznalibyście mi 100% racji.
Wyglądało to tak,że na mapie zostałem tylko ja(na dodatek dość mocno pokiereszowany),oraz jeden rywal z tt.Więc wiadomym jest,że nie będę szarżował na rywala.Po prostu czekałem,aż skończy się czas(a pozostało go już niewiele dla tt),aby mój team wygrał.Niestety "admin" ToSa chyba zapomniał,że to jest TP(albo też nie wie,jak należy grać na TP), i zwyczajnie mnie zabił...
Co tam,że wygrywając,mielibyśmy w końcu pieniądze dla teamu.Admin miał taki kaprys i już.
Kiedy chwilę później napisałem,co sądzę o jego zachowaniu(nie używając wulgaryzmów),zostałem zwyczajnie wyrzucony z serwera.
To jest zwykły zamordyzm.Dzieciak dostał trochę władzy,i myśli,że wszystko mu wolno.
Admin powinien być przede wszystkim sprawiedliwy,oraz rozsądny.A tych cech temu osobnikowi najwyraźniej brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 8:49 am    Temat postu:

Powrót do góry
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oicw napisał:
Nie wiem skąd te zachwyty nad tym serwerem.
Ponieważ kiedyś ten server był klimatyczny nie wiem jak jest teraz bo na 7mce grałem ostatni raz może 2lata temu gdzie wtedy byl to fajny serverek mówię był dlatego, że dawno tam grałem i nie wiem jak jest teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin nie siedzi na spect, zeby non stop obserwowac graczy. Czasami sie myli. Ale skoro wywalil cie z serwera, za zwrocenie uwagi na jego blad, to swiadczy ze marny z niego admin.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Minion
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Mar 2006
Klan: minion.pl

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to sie moglo stac ze zostales tak potraktowany, ale takie sprawy zalatwia sie na forum.siodemka.org.pl
nazywajac admina dzieciakiem ktory dostal admina grubo sie mylisz, z kadry adminow jestem najmlodszy, a 20 lat to chyba juz nie dziecko?
na7 nie dostaje sie admina po znajmosci ani za sms'a u nas naprawde jest ostra selekcja nawet na slota, o adminie juz nie mowiac;p

Nie wiem czy wiecie ale na siodemce teraz organizujemy turnieje 1on1 4fun,
teraz akurat jest piata edycja wiecej informacji u nas na forum jak i na sfc.minion.pl

Duzo na siodemce sie dzieje i zadko kiedy serwer jest pusty ;) A admini nie pastwia sie nad graczami tak jak to wyzej ktos opisywal, zawsze mozna sie zglosic z problemem do H@ ktory trzyma porzadek i zawsze wyjasnia sprawe do konca ;)

Zapraszam do nas ;]
_________________

www.minion.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oicw
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Gru 2009

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam do dziś nie wiem jak coś takiego mogło się stać na dobrym serwerze.
Sprawę wolałem nagłośnić tutaj,dlatego,że to miejsce jest bardziej obiektywne i neutralne,od forów serwerowych,gdzie to admini ,jako "śmietanka towarzyska" ,i osoby,które znają się -będą broniły się wzajemnie.
Rzeczywiście,jeżeli Twój kolega jest starszy od Ciebie,to trudno mówić tutaj o dziecku.Przynajmniej w postaci fizycznej.
Niestety..bywa i tak,że starsze osoby poprzez swoje infantylne zachowanie,niewiele różną się 14,15 latków.
Mam nadzieję,że Twój kolega,admin ToSa ,na co dzień zachowuje się inaczej,niż wówczas.
Ale dobra,myślę,że więcej nie ma sensu narzekać.Było,minęło.
A serwer Siodemka jest godnym polecenia miejscem.Swego czasu pogrywałem na nim.Chociaż po powyższym incydencie przestałem tam zaglądać,to być może znowu kiedyś wpadnę tam postrzelać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
csbeta kolekcjoner
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2009

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer z najgorszym anty raszem chyba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wieczny_STUDENT
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2005
Klan: www.siodemka.org.pl

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer został ponownie przeinstalowany i skonfigurowany. Pojawiły się również nowe pluginy, takie jak np. plugin do votowania next map.
Zapraszam wszystkich do testowania serwera oraz na forum Siódemki www.forum.siodemka.org.pl gdzie można wyrazić swoją opinie o nowych ustawieniach serwera.
_________________
Adresy serwerów:
CS 1.6 [ TP ]: IP: siodemka.org.pl:27025
CS:GO [ TP ]: IP: siodemka.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crusader
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Kwi 2003
Klan: Stare Dobre Chłopaki - Prosto z Nashvile ^^

PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyzwoity poziom, gry jak i samego serwera...
_________________
<3 it

Siedzę w Anglii, jak 1/4 `nieudaczników` :f
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wieczny_STUDENT
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2005
Klan: www.siodemka.org.pl

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na serwerze Siódemki kolejne zmiany:

- zostały usunięte wszystkie bany czasowe i permanentne z serwera. Zostały jedynie permy z BlackList.pl. Chcemy dać szansę na poprawę wszystkim tym, którzy do tej pory mieli u nas bany za; złe zachowanie, bluźnienie, brak kultury, obrazy admina itp itd. Zapraszamy ponownie na serwer, życzymy udanej gry i zabawy. Radzę też, zapoznać się z zasadami panującymi na serwerze.
- plugin od przeklinania już nie banuje od razu tylko maskuje pierwsze przekleństwo i gracz otrzymuje gaga na 120sec, gracz zostaje usunięty z serwera dopiero po kolejnym przekleństwie
- zostały poprawione drobne błędy związane z pluginem od zmiany mapy
- inne drobne zmiany; czasu rundy, ilość wygranych rund, poprawione ustawienia serwera pod kątem lossów, choke i pingu itp itd.

Zapraszam Wszystkich do gry!!!
_________________
Adresy serwerów:
CS 1.6 [ TP ]: IP: siodemka.org.pl:27025
CS:GO [ TP ]: IP: siodemka.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- zostały usunięte wszystkie bany czasowe i permanentne z serwera. Zostały jedynie permy z BlackList.pl. Chcemy dać szansę na poprawę wszystkim tym, którzy do tej pory mieli u nas bany za; złe zachowanie, bluźnienie, brak kultury, obrazy admina itp itd. Zapraszamy ponownie na serwer, życzymy udanej gry i zabawy. Radzę też, zapoznać się z zasadami panującymi na serwerze.
- plugin od przeklinania już nie banuje od razu tylko maskuje pierwsze przekleństwo i gracz otrzymuje gaga na 120sec, gracz zostaje usunięty z serwera dopiero po kolejnym przekleństwie
Niezbyt udany pomysł na podniesienie frekwencji na serwerze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy niz robienie NS. Poza tym to normalna sprawa jak dla mnie, ze czasem daje sie szanse poprawy.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Minion
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Mar 2006
Klan: minion.pl

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde to na siodemce jesli bana dostalo sie za jakis maly grzeszek to zawsze gracze mogli okazac skruche i przy obietnicy poprawy, dostawali drugą ostatnią szansę ;] Także korzystać grzesznicy i zapraszamy do nas ;]
_________________

www.minion.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rzeznik
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Sty 2005

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widzę że mimo takich akcji, serwer dalej stoi pusty. Szkoda.
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie akcje ze sciaganiem banow to totalna glupota. Jakie drugie szanse? To zawsze dziala jako zacheta do czitowania.
Juz nie wspomne, ze jest to okazanie braku szacunku dla adminow, ktorzy tych cziterow banowali i czesto marnowali czas, ogladajac jakies demka.

BTW: czy mi sie wydaje, czy coraz wiecej dobrych serwerow stoi pustych?
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

epiphone napisał:
Takie akcje ze sciaganiem banow to totalna glupota. Jakie drugie szanse? To zawsze dziala jako zacheta do czitowania.
Juz nie wspomne, ze jest to okazanie braku szacunku dla adminow, ktorzy tych cziterow banowali i czesto marnowali czas, ogladajac jakies demka.

BTW: czy mi sie wydaje, czy coraz wiecej dobrych serwerow stoi pustych?


temat "czemu gracie na nonsteamach?" - steamowcy zamiast grać na serwerach steam, stanowią połowę nonsteamów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury