www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LC wczoraj i dzis (hehehe)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 10:59 am    Temat postu: LC wczoraj i dzis (hehehe) Odpowiedz z cytatem

dobra, temat HLC. co prawda jeszcze sie nie odbyl ten lan ale o wczesniejszych edycjach mozna pogadac.

waszym zdaniem, plusy / minusy + uzasadnienie

mozna nawiazac do LC 2k9
czego sie spodziewacie, czym sie "martwicie" etc :)
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 10:59 am    Temat postu:

Powrót do góry
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej to chyba z dojazdem ;]

Z katowic do Lodzi jest prawie o 100km blizej niz do Warszawy, a jedzie sie 2x dluzej (ponad 5 godzin, pksem okolo 2 godziny, ale jedzie 2 razy dziennie...). Bede musial wyruszyc juz w piatek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i dobrze, w piatek graja dziewczyny :)))
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bulletprooF~ napisał:
Najgorzej to chyba z dojazdem ;]

Z katowic do Lodzi jest prawie o 100km blizej niz do Warszawy, a jedzie sie 2x dluzej (ponad 5 godzin, pksem okolo 2 godziny, ale jedzie 2 razy dziennie...). Bede musial wyruszyc juz w piatek...
Chyba żarty sobie robisz że połączenie Katowice - Łódź jest takie nieodpowiednie. Owszem, są takie pociągi które jadą 5h (bo nie ma bezpośredniego połączenia), ale są również takie co bez problemu w 3.5h bądź mniej zdążą.

http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=7&ident=86.02706129.1254334778&REQ0HafasScrollDir=1

btw. w którym miejscu zamierzasz wysiąść? ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to znajdz mi 3-godzinne polaczenie w sobote, takie, zebym zdazyl na rejestracje graczy o godzinie 9 (o 10 pierwszy mecz) :) Owszem, jest pociag o ~6:30, ale w Lodzi bylbym dopiero o 9:50 (+ dojscie, rejestracja, podpiecie sprzetu itd...).

Ze stacji Lodz Kaliska jest najblizej z tego co pamietam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ze stacji Lodz Kaliska jest najblizej z tego co pamietam.
No, dobrze myślisz :) poza tym z Kaliskiego jest autobus "50" który Cię podwiezie bardzo bliziutko (kwestia przejścia na drugą stronę ulicy i obejście dokoła budynku).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze pare osob z wwa bylo na LC, wypowiedzcie sie prosze.

seba, Ty z tego co wiem tez sie wybrales, plusy i minusy Twoim zdaniem - abrdzo prosze
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
plejaz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Mar 2008

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ogólnie było naprawdę nieźle to wszystko zorganizowane.
Dla osób odwiedzających targi strefa fun-zone była naprawdę niezła. Dużo konsol, dużo komputerów gdzie można było wygrać ciekawe nagrody. Stoisko QPADA, gdzie wszyscy mogli zmierzyć się w turniejach 1on1 na mapach aim, i wygrać podkładki, zaczynając od tych z limitowanej edycji PT, po najnowsze podkładki sygnowane nickiem Heaton'a. Według mnie jedynym mankamentem całej imprezy był lekkie niedociągnięcia w meczach turniejowych, ale na ten temat nie warto się rozpisywać bo internet huczy o stronności sędziów polskich na korzyć zagranicznych drużyn. Podsumowując cała imprezę było naprawdę super (nie to co WCG), a to że było kilka błędów to wszystkiego niestety nie da się przewidzieć i wpadki na pewno będą się zdarzać niejednokrotnie. Pozdrawiam ; ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spiacy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Lip 2009

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie byl to dla mnie najlepszy turniej od 2/3 lat na jakim bylem. Drobne problemy techniczne nie byly specjalna przeszkoda. Jako, ze bylem z prasy mialem troche wszystko ulatwione. Po kolei (bo mnie tymka prosila;p)

Pan-Euro - super inicjatywa i bardzo sie ciesze, ze w koncu Polska mogla pokazac sie za granica z b.dobrej strony. Jak gadalem z dziewczynami przeszkadzal im troche halas (chodzilo z grubsza o prowadzacych, ktorzy ciagle mieli ta mala scene itd.) oraz problemy techniczne (ale tego nie dalo sie uniknac;p). Rozegraly fajne mecze (final oraz mecz o 3cie miejsca - najciekawsze spotkania jakie widzialem od jakiegos czasu na Polskim LAN-ie). Wrazenia o samych dzeiwczynach? Nie mialem okazji poznac wszystkich lepiej. Generalnie Szwedki uznane zostaly za takie divy, ktore maja caly czas nos w gorze, a przyjkechaly tutaj z laski i maja wszystko w dupie (to nie byla tylko moja opinia ale sporej ilosci osob, ktore mialy okazje lepiej je poznac). Panny z mousesports i Alternate jak najbardziej na plus. Strasznie pozytywnie nastawione i mozna bylo sie z nimi dogadac w kazdej kwestii. Oprocz tego PET to obecnie najlepszy turniej dla pan w europie (chodzi o hajs), wiec czekam na kolejny :)

Cyberarena - Typowe LC ktore znamy juz od wielu lat. Turnieje + fun zone. Mysle, ze to wyszlo, jak zawsze czyli b.dobrze. Szczerze mowiac, nie intersuje sie cod,aa czy nawet meski CS (bo vitriolic i tak wszystko zamiata - mecz finalowy byl potwornie nudny). Chwile posiedzialem z chlopakami z w3, popatrzylem jak graja - nikt jakos specjalnie nie narzekal. Zagralem sobie nawet z Blue w fun zone w3 turniej ;p

Ogolnie - poznalem sporo nowych osob i uwazam, ze byl to najlepszy turniej w Polsce ostatnich lat. Wszystko mozna bylo zalatwic, ludzie pomagali. Oczywiscie byly drobne problemy, ale nie bylo to przeszkoda, zeby zakonczyc z sukcesem kolejna edycje.

Wszyscy narzekaja na Lodz, ze dojazd itd. itp.. Dla mnie bylo super, mialem w miare ok hotel no i ludzi z UCP na swoim pietrze (pozdro boy;p). Jako, ze jestem z Warszawy wielkiej roznicy dla mnie nie ma czy jest to w stolicy, czy 140km od niej.

CyberArena 36i6 oraz Pan-European Tournament bylo jednym z najciekawszych wydarzen ostatnich lat i ja nie boje sie tego powiedizec, ale dla mnie byl to chyba najlepszy turniej, na jakim do tej pory bylem. Zdania rzecz jasna sa rozne, ale w koncu pytacie sie o wlasne odczucia ^^

Misio, mymym.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pejdz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 09 Lut 2009

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, to może teraz coś ode mnie. Są plusy tego turnieju, ale są także i minusy, które zaraz postaram się przedstawić. Z góry uprzedzam, że to co napiszę, jest to mój punkt widzenia, więc prośze tutaj bez flejmu.

Jedziem po kolei, więc Pan European Tournament, Piątek. Przyszło mało osób, ale wiadomo - praca, szkoła, itp, itd. Rozumiem, więc nie będę się tego czepiał.
Pink Zinic - z tego co słyszałem były pewne problemy, ponieważ troszkę wybrzydzały, no ale to już nie moja sprawa tylko organizatorów.
Jeśli chodzi o rozmieszczenie dziewczyn, trochę mi się to nie podobało, że Pink Zinic i mousesports cały czas siedziały na scenie. Okej, ciągła zmiana miejsc jest niewygodna, ale szaraczek, który nie wiedział o co biega, mógł podejść i myśleć, że one cały czas grają ze sobą, no bo w końcu siedzą na głównej scenie.
Nie będę zagłębiał się tutaj w wyniki dziewczyn z Polski oraz kłótnię, jak zostały "źle potraktowane" przez adminów, bo szkoda czasu. Może innym razem.

Okej, dalej - Sobota. Tego dnia przyszło już więcej osób, widać było, że ludzie mieli więcej wolnego czasu oraz bardziej byli zainteresowani rozgrywkami ligi PRO. W funzon'ie też nie było pustek - wręcz przeciwinie.

Niedziela - czyli finały i mecz o 3 miejsce. Ludzi było tyle co w piątek, może trochę więcej. W sumie się nie dziwię - ktoś przychodzi na 2 mecze, za które musi płacić, do tego zostaje wyproszony ok. godziny 15:00.

A teraz tak ogólnie.
Miejsce - Łódź. Ogólnie w tym mieście jest dużo mniejsze branie na esport niż w innych miastach, np. w Warszawie. Tak na dobrą sprawę, to hala znajdowała się "po środku niczego".

Do tego dochodzi pierwsza edycja w tym miejscu. Każdy był przyzwyczajony do Wawy, a tu nagle wielki turniej 150km dalej. Niby wszystko pięknie było rozreklamowane w mediach, ale chyba nie dało to spodziewanego efektu.

Wejściówki. Piątek za darmo, jakby trzebabyło płacić, to pewnie nikt by nie przyszedł. Ogólnie płatne wejście odstraszało ludzi, nie każdy jest tak "zapalonym fanem", żeby za to płacić, bywa.

Problemy - było ich sporo. Internet - chyba każdy, kto pojawił się tam w roli redaktora, narzekał na wciąż niedziałający i co chwilę padający internet Wi-Fi, do którego hasło wisiało sobie na ścianie jakby nigdy nic.
"Press Room", jeżeli tak go można nazwać, chyba nie spełnił do końca swojej roli. Każdy, kto kupiłby sobie bilecik na turniej, mógłby tam usiąść i spokojnie korzystać z "jego uroków", jeżeli takowe były. Z tego co widziałem mało kto tego pilnował, dopiero w niedzielę pojawił się "Pan ochroniarz".

Dostęp do strefy graczy miały nieliczne osoby, także dołączając to do tego, co napisałem wcześniej, akredytacja była rzeczą zbędną :)

Komputery - z tego co kojarzę, w tamtym roku były one trochę lepsze, no ale nie ma co narzekać, w końcu gry działały, fpsy były. Oglądając jeden z meczów delty, zauważyłem, że nie obeszło się bez nerwów. rom kilka razy resetował komputer, bo miał problemy z ventrilo, które "nagle" przestało odpowiadać. ths z kolei (nie wiem czy inni też), mieli problemy ze steamem, który tracił połączenie. Nie wiem czy delciaki mieli więcej problemów oraz jak wyglądała sytuacja u reszty zespołów, ale to co przed chwilą opisałem, napewno nie jest "zbyt komfortowe", dla kogokolwiek.

Na plus zasługuje wnętrze hali (dwa piętra) oraz rozmieszczenie poszczególnych stref. Fun zone z nagrodami, konkursy, mini turnieje, coś czego potrzebuje zwykły gracz, który z pewnością pragnie czegoś więcej niż oglądania meczu na sucho. Każdy mógł stać metr za zawodnikami, co również zasługuje na pochwałę, ale to już chyba standard na finałach HLC/LC.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma lanu idealnego, na każdym prędzej czy później muszą pojawić się jakieś problemy. Większe czy mniejsze; dla gracza, redaktora, czy fana - ale zawsze będą. Tak na dobrą sprawę nie ma co narzekać, ponieważ na palcach jednej ręki można policzyć tegoroczne LANY, które się odbyły (w sensie offline), a dodatkowo w LC nagrody były naprawdę wysokie.

To chyba wszystko ode mnie, przepraszam Was za wszelkie błędy, ale pracuję na przeglądarce, która nie wyłapuje literówek.

Jak coś mi się jeszcze przypomni to edytuję posta.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
inverso
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2008

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do komputerów, to na jednym demku luqa z nuke wyraźnie się na nie skarżył, że na 800 ma 30 fps, na 640 odrobine lepiej, więc chyba różowo nie było ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moze i ja dorzuce co nieco ;)

Turniej pro: Dojechalem z teamem na godzine 10:20. Klawy tylko na USB - organizatorom nawet zabraklo przejsciowek, ich klawy - beznadziejne, klawisze jakies kosmiczne, typu 'shift' wielkosci normalnych przyciskow. Na kompach poinstalowane wszelakie mozliwe sterowniki. Po 'zalatwieniu' klawiatur, szybkie podpiecie i... "Jestescie gotowi?"... hmm... "Przeciez dopiero co sie podpialem, nawet jeszcze nie wszedlem do gry?"... "No to macie 5 minut i musimy zaczynac" (warto wspomniec o tym, ze 2 druzyny z naszej grupy rozgrzewaly sie juz od 9, zamiast zagrac miedzy soba czekali na nas, lol !). Okej, nic nie ustawione, rozgrzewka praktycznie zadna, mecz w dupe do 2 :D Monitory - jakas porazka, nie umywaly sie do tych z poprzednich lat. Dzwiekowki - jesli nie miales zewnetrznej to nic praktycznie nie bylo slychac, rownie dobrze moglem grac z zalaczonym mp3 ;)

To tyle od strony stricte technicznej.

Funzone itd.: Jakos niezbyt przypadl mi do gustu. Wszystko upchane w jednym miejscu albo takie sprawialo wrazenie. Scena, na ktorej odbywaly sie konkursy - malowidoczna i malutka ;) Zapisy do turniejow - przez okolo 20 minut szukalem goscia od DM'a, po czym poinformowal mnie, iz musze zaczekac conajmniej 30 minut na swoja kolej, bo "cos tam musi zrobic" w koncu zrezygnowalem.
Stanowiska konsolowe - calkiem spoko. Szkoda, ze czasami ludzie po 2 godziny stali przy jednej grze... Do tego grajace hostessy, ktore chyba powinny zajac sie czyms innym, zamiast sobie giercowac? ;)
Ogolnie, chyba najwiekszym plusem tej imprezy byly piekne panie przechadzajace sie tu i tam :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwlaszcza te?

http://www.counter-strike.pl/images/news/2009-10/27_lc75.jpg :D
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez ;) Chociaz bylo pare fajniejszych, w "normalnych" ubraniach :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo ta czarna fajna jest ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury