www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
COD1.1->CSS?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaziurt
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Paź 2009

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 1:25 pm    Temat postu: COD1.1->CSS? Odpowiedz z cytatem

Wiec jak narazie gram w COD1.1 jest to zarąbista gra, ale ci co sa w temacie wiedza ze jest tam sporo haxow przed ktorymi nie sposob sie opedzic... Mam tu swoj klan itp, ale mysle nad przejsciem na inna gre, rowzniez cos w tym stylu. Choc glownym celem jest to ze jak juz przesiade sie na cos innego to nie ma byc tam haxow badz sa one w tej grze tempione na kazdym kroku, czyli cheatowanie jest bardzo trudne, a najlepiej wrecz niemozliwe. Wymagania nie graja roli, a jedynym ograniczeniem jest łacze internetowe ograniczone lokalna lnia do okolo 512Kb badz minimalnie wiecej. Czyli czy w CSS spotyka sie czesto cheaterow? I jakie łacze jest wymagane do swobodnej gry?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 1:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
iPezet
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 09 Lut 2011

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 10:18 am    Temat postu: Siema Odpowiedz z cytatem

Counter Strike Source nie ma dużych wymagań, ja gram na sprzęcie:
GPU: Nividia GeForce 5200FX 128Mb
CPU: AMD Sempron 2400+ 1x 1.66Ghz
RAM: 768MB

Oczywiście grafika na najniższych ustawieniach :)

FPS= średnio 40


W CSS nie ma prawie wogóle cziterów chyba że grasz na nonsteamowych serwerach ale ja myślę, że kupisz steama :)

Łącze 512kb/s powinno wystarczyć ale musi być to stałe łącze innaczej z gry nici!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
godzilla
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2007

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie mam wifi, wprawdzie jakiś czas temu pingi skakały jak szalone ale kupiłem sobie AP i mam 60 ping maksimum.
_________________
Forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury