www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
PGA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kosior
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2006

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 6:20 pm    Temat postu: PGA Odpowiedz z cytatem

Witam, wie ktoś może jaki jest dokładnie harmonogram na tegorocznym PGA?? jeśli chodzi o same turnieje... Bo ten na stronie PGA mało co mówi, wiem, że w sobotę (jutro) jest CS, a poza tym?? W niedziele także nie wiadomo co dokładnie będzie i czy warto kupić bilet na 2 dni, bo jeżeli w niedziele ma być marny pokaz jakiejś gry to trochę nudne... W tym roku PGA chyba zrobi krok w tył jeśli chodzi o sam e-sport (turnieje) na dobrym poziomie. Z tego co widać to w tym pseudo harmonogramie są same prezentacje jakiś gierek. Nawet turnieju Starcrafta chyba nie ma. Zna ktoś dokładną listę gier turniejowych?? Żeby było popatrzeć na grę na poziomie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 6:20 pm    Temat postu:

Powrót do góry
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 2-3 godziny bedzie coverage na CS.PL :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kosior
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2006

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem z tego i muszę powiedzieć, że jeden wielki ch...j, miejsca w pomieszczeniu gdzie grali było bardzo mało, zobaczyć ich monitor mogli tylko ludzie z 2 pierwszych rzędów. A w tak zwanym chilout roomie gdzie wyświetlane były mecze przez hltv, nie było można dobrze usłyszeć komentarza bo jakiś dj'ek wszystko zagłuszał. Ogólnie ten turniej w CS i tak był najlepszym co zobaczyłem na tym PGA. Postawiono na pokazy i na jakieś bzdury niż na prawdziwe turnieje na poszczególnych platformach. Miejmy nadzieję, że za rok coś zmienia na korzyść e-sportu.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esport jest na drugim miejscu, numerem jeden na takich imprezach są sponsorzy którzy dają pieniądze na to wszystko. Jeden z graczy który podsumował nie dawno zakończone finały LC również narzekał, że sam esport był na 2 miejscu. Owszem szkoda, że my kibice na tym cierpimy, ale esport tylko zyskuje, bo gdyby nie ten hajs to by gówno było. A tak to mamy potężne targi w postaci PGA czy świetne finały Ligi Cybersport.

Ja osobiście jestem zawiedziony, że finały Allegry były tylko w sobotę, a chociaż tych meczów finałowych nie zrobili w niedziele ; < Chciałem jechać do Poznania, żeby obejrzeć mecze na Allegrze, ale w sobotę szedłem na 18stke, a w niedziele już żadnych meczy nie było, abym chętnie wsiadł w pociąg w niedziele wczesnym rankiem i pojechał coś obejrzeć.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury