www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zażalenie!!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KLOCEK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2004
Klan: xXx

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 8:59 pm    Temat postu: Zażalenie!!!! Odpowiedz z cytatem

Dużo opanowania wymaga odemnie ten text, by napisać go poprawnie politycznym językiem po tym jak zostałem dodany na czarną listę cziterów przez osoby powiedzmy, że miernie obeznane z tą grą. Pod tym linkiem: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=259 jest film z moimi "podejrzanymi" akcjami. (Swoją drogą na bana powinno się mieć niezbite dowody a nie podejrzenia czy źle myślę?) Na samym filmie chyba widać wyraźnie, że żadnych czitów, hacków i innych esp (Bóg jeden wie, co to jest?) nie używałem. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to chciałbym zwrócić uwagę na kilka rzeczy.
Najistotniejsza jest to, że na serwerze był, admin! (widach pod sam koniec dema, przed tym jak ginę z awm) Ciekawe, ze on nie zareagował? Bo mnie znał. Widział, na co mnie stać i jechanie lamek w poniedziałek, po 10, gdy gra sama bachornia z podstawówki nie wydawała mu się niczym niezwykłym? (spekuluje teraz fakt.) Swoja drogą jak na posiadane wh dużo się rozglądałem po kątach i skrzynkach, za którymi nikogo nie było? (po co skoro widziałem przez ściany, że tam nikogo nie ma? ktoś mi powie?).
Do gracza, który umieścił mnie na forum pretensji nie mam, bo on ma małą manię prześladowczą i śmiem twierdzić, że skilla też niezbyt wysokich lotów. Mówię to na postawie swojego przypadku jak i tego: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=1076 - gdzie gracz został uznany za czystego...
Żywię natomiast duże emocje do moderatora, który mnie dodał do listy cziterów i domagam się jego usunięcia z forum za zbyt niskie kwalifikacje. Jako dowód:
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=1077
http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=1164
2 zbanowanych graczy, a ja tam żadnych czitów nie widzę. Jedna fartowna akcja to za mało. Gram od wersji cs 1.2 i wiem, ze czitera się poznaje gdy notorycznie robi coś dziwnego, np. za często patrzy w scianę, a nie przed siebie i dziwne hedy leca we wrogów, o których nie miał prawa widzieć, ze tam są. (chyba, że ich słyszał. strzelanie po ścianach to podstawa.)
O przypadkach, gdy kolo na respie serią z awm rozbija cały team wroga hedami chyba nie muszę mówić, bo takie czity są oczywiste i bezdyskusyjne
P.S. Proszę docenić, fakt, że nikogo nie wybluzgałem za to jak mnie potraktowano.
P.S.II Jak zostanę usunięty z listy to czy to się automatycznie przełoży na servery ? Czy będę musiał emailować do każdego admina z osobna by mnie odbanował?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 8:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz takie sa czasy, ze brak bluzgow trzeba specjalnie doceniac?

Na czitach sie nie znam, wiec sie nie wypowiem co do tematu, natomiast modki dzialu niech sie przyjrza demku (wiecej niz 1 ryan) i bedzie wszystko jasne....
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
breszka
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Sie 2002

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2005 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzę to i dam znać.
_________________
breszka/KeyMaker GG:2537058
Baza WONID/SteamID: http://steamid.canet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pavlov
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Cze 2004
Klan: zdecydowanie halinka

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam to demko na dysku jescze :O :) a wiec tak . NIE WIDZE nic nadzwyczajnego w tych akcjach :O a wogole co ten fomfny mowi ze no recoil widzi ???
_________________
ide z borda nikt mnie nie lubi :( pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
^rexmix^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Paź 2003

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wogole fomfny niech idzie pasc owce...dodaje czystych ludzi ; o i potem sa problemy ; /
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
vib
VIP
VIP


Dołączył: 21 Sty 2002

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest tak: mysle, ze znajdzie sie troche wiecej boardow niz ten, i tam iine osoby oceniaja dema (czy tez wypasaja owce) - wiec w czym problem ? Zawsze moza gdzies tam wysylac i oceniac dema - oczywiscie dopuki znow nie spodoba sie komus jakas ocena, no ale wtedy mozna sie przeniesc na nastepny jakis board

Pzdr.
vib
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qspy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2002
Klan: zbyteczny

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech wiecej osob obejrzy [; i sie wykarze obiektywizmem.. i bedzie po sprawie
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FOMFNY
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 05 Lis 2004

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pavlov napisał:
NIE WIDZE nic nadzwyczajnego w tych akcjach :O

Ja też. Demo czyste.

Pavlov napisał:
a wogole co ten fomfny mowi ze no recoil widzi ???

Ja coś mówie? szer.ryan to chyba nie Ja ;)

^rexmix^ napisał:

wogole fomfny niech idzie pasc owce...dodaje czystych ludzi ; o i potem sa problemy ; /

Nie lubie owiec, czystych nie dodaje.

I tak zawsze jest na mnie =o
_________________
www.eSpmania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
V A N D A L
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Lis 2004
Klan: nie e

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie mi przyszla jedna rzecz na mysl....kto wam (moderatorom itp) dal prawo dodawania na jakies listy, banowania na wszystkich serwerach ludzi, ktorzy placa za to zeby grac? Jak chca to niech sobie czituja, to przeciez glupia gra :P


pozdro ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni tylko dodaja na czarna liste, a to czy admin zbanuje czy nie to juz jest oddzielna sprawa. Admin(i) tez placa za wynajem serwera wiec zeby mieli jakas krozysc, ktos tam musi grac, a jesli jest na serwerze pelno cziterow to chyba nikt tam nie przychodzi...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
breszka
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Sie 2002

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=259
_________________
breszka/KeyMaker GG:2537058
Baza WONID/SteamID: http://steamid.canet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FOMFNY
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 05 Lis 2004

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

V A N D A L napisał:
wlasnie mi przyszla jedna rzecz na mysl....kto wam (moderatorom itp) dal prawo dodawania na jakies listy, banowania na wszystkich serwerach ludzi, ktorzy placa za to zeby grac? Jak chca to niech sobie czituja, to przeciez glupia gra :P


ir0n ale nikt nikogo nie zmusza do instalowania BL na serwie.
_________________
www.eSpmania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
V A N D A L
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Lis 2004
Klan: nie e

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no luz ;) ja nie mam pretensji o to tylko takie cos mi do glowy przyszlo :P

pozdro fumfel ;D
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HotPeppers`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FOMFNY napisał:
V A N D A L napisał:
wlasnie mi przyszla jedna rzecz na mysl....kto wam (moderatorom itp) dal prawo dodawania na jakies listy, banowania na wszystkich serwerach ludzi, ktorzy placa za to zeby grac? Jak chca to niech sobie czituja, to przeciez glupia gra :P


ir0n ale nikt nikogo nie zmusza do instalowania BL na serwie.


no tak, ale mi sie wydaje ze to nielegalne, nie smiejcie sie, ale cos w tym chyba jest, podkreslam chyba, bo blokujecie ludziom konta na polskie servery, a to raczej moze robic tylko valve, albo ludzie autoryzowani przez nich, no ale ja tylko mowie :} , tak wiem ze admin moze nie instalowac, ale na bank sa czysci ludzie na bl i wtedy to juz jest nielegalne


JESZCZE RAZ PODKRESLAM CHYBA! jak sie myle to powiedzcie jak to jest
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vib
VIP
VIP


Dołączył: 21 Sty 2002

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie, "chyba" - co ja robie ze swoimi serwerami nic do tego valve (jesli nie lamie licencji oprogramowania) - wiec skonczmy ten temat - jest to (czyli BL) nasza wlasne incjatywa - nikt nikogo nie zmusza, zeby w niej uczestniczyl, czy sie z nia zgadzal

Pzdr.
vib
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury