www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS:S Guest Pass - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oran
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 7:10 pm    Temat postu: CS:S Guest Pass - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy istnieje Guest Pass do CS:S? Pytałem kilka osób posiadających CS:S, jednak wszystkie nie pamiętają, czy dali już go komuś, czy go nie było. Jeżeli ktoś ma taki Guest Pass i jest mu zbędny, to chętnie go przygarnę :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 7:10 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ktosiu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos takiego instnieje, ale juz go nie posiadam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oran
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to przynajmniej mamy jakiś progress. Jeżeli ktokolwiek ma Guest Pass, to bardzo proszę... nie, nie proszę - błagam! O wysłanie go mnie. W zamian w sumie nic nie mogę zaoferować. No, mogę ewentualnie wysłać wam zaproszenie na lockerz.com albo zostać waszym przyjacielem na Naszej-Klasie... Jeżeli ktoś mieszka na terenie Sosnowca to mogę mu w zamian umyć samochód/wyprowadzić psa/zrobić zakupy.

To mówiłem ja, Oran. Koniec komunikatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, dobra zachata :D

Z tymi guestami jest taki problem, ze ostatni raz (o ile sie nie myle) byly przyznane posiadaczom css ze 2 lata temu. Zakladajac wiec, ze nawet nie byly ograniczone czasowo, to i tak szansa, ze ktos bedzie jeszcze mial jest minimalna.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oran
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęta profesjonalna bym powiedział. 2 lata temu? Googlałem troche i znalazłem na kilku forach tematy z sierpnia/lipca o tym, jak ktoś wspaniałomyślnie i bezinteresownie chciał oddać Guest Pass do CS:S.

To komu mam to auto wypucować i nawoskować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drajvver
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Lis 2008

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A GuestPass'y nie są czasem na 3dni?
Tak jak to jest w przypadku TF2?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ktosiu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 1. chcialbym sprostowac bo ja dysponowalem takim jakies 1,5 roku temu, a nie 2
po 2. taki pass dziala tylko 3 dni od przyjecia wiec i tak bys dlugo sobie nie pogral ;)
po 3. zdaje mi sie ze mialem tylko 1-2 miesiace czasu na wreczenie go komus inaczej przepadal (ale tego akuratnie nei jestem pewien)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oran
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lut 2007

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wiem, że guest pass jest jedynie na 3 dni, ale szczerze mówiąc I tak nie będę grał w CS:S. Po co mi w takim razie Guest Pass? Ano jestem wielkim fanem Garry's Moda, który wykorzystuje też CS:S. Wiele modyfikacji wymaga posiadanie CS:S, za którego nie mam zamiaru płacić. Po skończonym czasie Guest Pass wszystkie pliki zostają na dysku i mogę ich używać w Garrys Modzie. Nie będę ściągał pirackich wersji CS:S, to nie w moim stylu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury