www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Panowie moderatorzy są idiotami

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mASTEr`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2005

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 10:10 pm    Temat postu: Panowie moderatorzy są idiotami Odpowiedz z cytatem

Napisałem 2 tematy z prośbą o przykładowe logi z jakiegoś serwera, ponieważ są mi niezbędne do projektu na zaliczenie. Tematy zostały oczywiście usunięte. Rozumiem, że mogłem napisać w złym dziale (Problemy z CS), ale to chyba nie jest wielki problem z przeniesieniem tematu i poinformowanie mnie za pośrednictwem prywatnych wiadomości. Gdzie mam prosić o logi jak nie na oficjalnym forum polskiego CS'a? Puknijcie się w głowę modkowie jesteście bezużyteczni.
_________________
Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 10:10 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy idiata jest ten, co czysci forum z nieregulaminowych tematow, czy ten co go nie przeczytl (lub nie zrozumial) i wbrew niemu ciagle zaklada temat?

Pytanie oczywiscie retoryczne. Masz w dupie regulamin i jeszcze masz czelnosc miec pretensje?
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
4nick
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2006

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK, ja wszystko rozumiem, ale tak szczerze - czy naprawdę ciężko jest Wam napisać tu w jaki sposób ktoś złamał regulamin. W ten sposób w jaki tu czasami odpowiadacie jest niepoważny, ciągle tylko tu czytam odpowiedzi w stylu "przeczytaj regulamin" lub też "złamałes regulamin". Naprawdę nie boli wskazanie gdzie się ten regulamin złamało, a wskazanie błędu użytkownika napewno pomoże w przyszłości uniknąć wielu innych podobnych sytuacji, z pytaniami "Dlaczego ..."

Nie mówiąc już o zwykłej przyzwoitości poinformowania kogoś poprzez PW a jego niestosownym zachowaniu w postaci złamania jakiegoś pkt. regulaminu.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vib
VIP
VIP


Dołączył: 21 Sty 2002

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta prosba o logi to chyba byla pisana "na chybil trafil" i umieszczona przez autora, tam gdzie mu sie akurat kliknelo - ja ją znalazlem wczoraj np. w dziale o serwerach CS.PL :P

mysle, ze Panowie "idioci moderatorzy" za te smiecienie, to nie priv info powinni wyslac, a dac bana za robienie syfu

Pzdr.
vib
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jaki sens ma wskazywanie gdzie ktoś popełnił błąd jak np. błąd w założeniu tematu w złym dziale wynika z nieznajomości regulaminu to niby do każdego mamy pisać pw z zasadą jaką złamał? to może do każdego nowego użytkownika będziemy pisać cały regulamin?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to jest regulamin żeby go przeczytać i się do niego stosować. Palcem pokazywać nie będziemy, co robicie nie tak.

Pewnie wyleciał już za sam nagłówek a raczej jego brak. Chyba nie trudno się domyślić, że jakiś nagłówek powinien mieć skoro wszystkie inne tematy mają, a tym bardziej jak raz został wyrzucony.

Pewnie ja wyrzuciłem ten temat, z setkami innych. Nie zamierzam nawet ich czytać jeżeli nie mają nagłówka, bo to pierwsza poważna oznaka, że regulamin działu macie w nosie. No to my mamy w nosie wasze problemy, skoro dla was pierwszym podstawowym problemem jest przeczytanie kilku linijek z PIERWSZEGO od góry tematu.

Może i mnie poniosło, ale nienawidzę, gdy ktoś kogoś określa idiotą sam nim będąc.
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stork
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to jest za problem zedytować post użytkownika, napisać w nim gdzie popełnił błąd, wskazać prawidłowy temat i zamknąć temat na parę godzin żeby twórca topicu mógł go przeczytać a później ten temat usunąć?
To samo z tematami które są zamykane bo jacyś idioci piszą tam nieregulaminowe posty. Oczywiście łatwiej jest zamknąć temat niż usunąć posty i wkleić parę banów ale chyba po to jesteście moderatorami żeby dbać o to forum i pomagać użytkownikom?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4nick napisał:
JoleKK, ja wszystko rozumiem, ale tak szczerze - czy naprawdę ciężko jest Wam napisać tu w jaki sposób ktoś złamał regulamin. W ten sposób w jaki tu czasami odpowiadacie jest niepoważny, ciągle tylko tu czytam odpowiedzi w stylu "przeczytaj regulamin" lub też "złamałes regulamin".

Jeżeli przeczytalibyście regulamin to nie było by takich problemów.
Naszym zadaniem (pisze tu o modach) jest czyszczenie zbędnych (czytaj nieregulaminowych) tematów.
4nick napisał:

Naprawdę nie boli wskazanie gdzie się ten regulamin złamało, a wskazanie błędu użytkownika napewno pomoże w przyszłości uniknąć wielu innych podobnych sytuacji, z pytaniami "Dlaczego ...

Jakbyś przeczytał ten regulamin to też by takich pytań nie było.
Za dużo tekstu i ze zwykłego lenistwa nie chce się go ludziom czytać.
Potem są właśnie tego typu tematy, że ktoś ma problem, a w tym regulaminie jest wszystko wyraźnie opisane...
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kto pisze o edycji postów, zamykaniu topików i sprzątaniu po kilku godzinach nie zdaje sobie sprawy z jednej rzeczy, a mianowicie skali "zjawiska".

Nie jesteśmy botami, żeby być w stanie każdemu z osobna wyliczać błędy, wypisywać PW z naganami itd. Od tego jest regulamin: jeden dla wszystkich i jak dla mnie koniec tematu.
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie patrzac na to ile ludzi sie tutaj wypowiada / pisze to "my" modkowie :P ciągle bysmy tylko siedzieli i wkazywali błędy :] Jest regulamin trzeba sie z nim zapoznac i nie bedzie problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra styka, juz z 10 razy wyluskaliscie swoje racje.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury