www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ekipa do gry [nie klan]
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WarLord of Blood
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Gru 2009

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 5:13 pm    Temat postu: Ekipa do gry [nie klan] Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, pewnie to co napiszę poniżej wzbudzi oburzenie wszystkich pro graczy, klanowców itp i zostanę uznany za nooba lame i co jeszcze najgorsze ale i tak to napiszę ;)

O co chodzi ? ano o grę w CSS dla czystej zabawy oraz o grę dającą frajdę a nie frustracje. Grając na serwerach FFA spotkać można na jakies 20 osób dwie osoby co chcą sobie pograć i 18 osób co czituja, wyzywają się od noobów i bekają do mikrofonu.

Dodatkowo serwery te maja masę denerwujących dodatków, które moim zdaniem tylko rozpraszają. Masę niestandardowych map kiepskiej jakości itp.

Co więcej zauważyłem, że serwer CSS Nazwa serwera: Counter-Strike #4@Shooters.pl IP: 195.42.112.111:27018 świeci pustkami, nigdy nie spotkałem tam żadnego gracza.

I tutaj pojawia się moja inicjatywa zebrania max 16 graczy z tego forum (więcej to już zazwyczaj ostry tłok) takich graczy co ma po prostu ochotę pograć w CSS dwa trzy razy w tygodniu wieczorami, bez zbędnego ciśnienia czitów itp.

Jak by to miało działać ? Tutaj mam pytanie do adminów forum jak i serwera (nie wiem czy to te same osoby) Czy da się zrobić tak by na wyżej wymieniony serwer mogły wejść osoby o określonym nicku i jedynie po podaniu hasła ? Dzięki temu, że nick na forum i w grze byłby taki sam, łatwo by było określić kto czituje itp. gracze nie byli by anonimowi, poza tym już samo to, że taki gracz zgłosi się w temacie oznacza, że chce pograć dla przyjemności.

Nie wiem czy był już taki pomysł na forum ale skoro serwer i tak stoi pusty to może go warto tak wykorzystać ? Ewentualnie może jakiś forumowicz ma możliwość postawienia dla takiej grupy serwera lub jakiś klan w godzinach nieużywania by nam go użyczył.

Wiem, że ludzie w sieciach osiedlowych robią sobie takie party ale nie każdy ma do takiej sieci dostęp.

Pozdrawiam i czekam na opinie i zgłoszenia :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 5:13 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 5:48 pm    Temat postu: Re: Ekipa do gry [nie klan] Odpowiedz z cytatem

WarLord of Blood napisał:
Grając na serwerach FFA spotkać można na jakies 20 osób dwie osoby co chcą sobie pograć i 18 osób co czituja, wyzywają się od noobów i bekają do mikrofonu.


Po tym zdaniu już definitywnie widać poziom Twojej gry i wiek. Wnioskując z Twoich słów gra Counter Strike Source nie jest dla Ciebie, bowiem jest to gra przeznaczona dla ludzi powyżej 16 lat. A skoro wg Ciebie na serwerach ffa większość ludzi czituje, to wniosek jest prosty - nie dosyć, że nie potrafisz grać to jeszcze nie potrafisz przegrywać (nie wspominając o tym że masz góra 13-14 lat).

A co do Twojego pomysłu - jest to chyba najśmieszniejsza rzecz, jaką ostatnio na tym forum przeczytałem. "Gracze o określonych nickach" :lol: . Ciekawe kto by grał na tym Twoim serwerze, skoro by na niego mogło wejśc tylko 16 określonych osób, chyba same boty i Ty :) . No chyba że byście się umawiali na dokładną godzinę (swego rodzaju kącik adoracyjno-masturbacyjny). Po za tym, po co bawić się w nicki jeśli lepszą formą sprawdzenia tożsamości gracza jest steam id? Nick może ustawić sobie każdy - steam id nie. Oólnie to nei wiem czy jest w ogóle taka możliwość, aby zezwolić na granie na serwerze tylko danym graczom. Zresztą hasło powinno załatwić sprawę, no chyba, że gracze zaczną je rozdawać dalej.

Chciałbym jeszcze to wszystko podsumować, ale nie chce zanadto Cię obrazić, i Twoich umiejętności, jeśli chodzi o granie w Source.

Tak więc,

pozdrawiam, DziQ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WarLord of Blood
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Gru 2009

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po tym zdaniu już definitywnie widać poziom Twojej gry i wiek.


Zbyt szybko oceniasz ludzi, co do poziomu gry nigdzie nie napisałem, że zemnie ultra wymiatacz. Co do wieku hmm wydaje mi się, że jednak jestem starszy od Ciebie i przedewszystkim mam szacunek do innych a nie zgrywam koaza-wszystko-wiedzącego moderatora. Nie jest to jednak przedmiotem dyskusji.

Cytat:
nie dosyć, że nie potrafisz grać to jeszcze nie potrafisz przegrywać (nie wspominając o tym że masz góra 13-14 lat)


Nie chodzi mi o to, że przegrywam ale jak ktoś trafia mnie z awp przez ścianę prosto w głowę, lub każdy frag danego gracza jest od headshota to chyba jednak coś jest nie tak prawda ? nie wiem może miałem pecha co do serwerów

Cytat:
swego rodzaju kącik adoracyjno-masturbacyjny


O tak to zdanie świadczy o tym jak jesteś dorosły, wybacz mi jeśli się mylę ale np. klany też chyba umawiają się na treningi o konkretnej godzinie o i z kolegami na piwo czy z dziewczyną też umawiasz się na konkretną godzinę a nie w stylu *zobaczymy się miedzy 11 a 17*


Cytat:
Chciałbym jeszcze to wszystko podsumować, ale nie chce zanadto Cię obrazić, i Twoich umiejętności, jeśli chodzi o granie w Source


Chodziło mi właśnie by grać z ludźmi co mają trochę inne podejście do gry niż Ty i nie spinają się z byle powodu rozgłaszając innym jak bardzo słabo graja w "source". Ja po prostu chce pograć dla czystej przyjemności a nie po to by przez taką oto gadkę wydłużać sobie pewne częsci ciała. To jak oceniasz moje umiejętności średnio mnie interesuje szczerze powiedziawszy.

Hmm nie pozdrawiam i czekam na posty ludzi co mają do powiedzenia coś poza samodowartościowującą krytyką :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze o wieku to nie mowi, ale o podejsciu duzo. 18 z 20 to cziterzy - serio zmien gre, bo muszisz miec obsesje, lub grasz na NS, gdzie dzieci neo wciaz czituja. 8)

Bez urazy, albo przesadziles, albo.... albo masz obsesje i wszedzie widzisz cziterow :P
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WarLord of Blood
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Gru 2009

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
18 z 20 to cziterzy - serio zmien gre, bo muszisz miec obsesje, lub grasz na NS, gdzie dzieci neo wciaz czituja


No dobra może przesadziłem to fakt przyznaje :) ale sami przyznacie, że wystarczy taki jeden lub 2 na serwerze i już ucieka cała przyjemność zabawy bo zginąć w uczciwej walce to luz ale dostać heada przez 3 ściany to człowieka krew zalewa ;)

Ale ok koniec off topu. Co pan panie adminie o tym sądzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WarLord of Blood napisał:
Chodziło mi właśnie by grać z ludźmi co mają trochę inne podejście do gry niż Ty i nie spinają się z byle powodu rozgłaszając innym jak bardzo słabo graja w "source". Ja po prostu chce pograć dla czystej przyjemności a nie po to by przez taką oto gadkę wydłużać sobie pewne częsci ciała. To jak oceniasz moje umiejętności średnio mnie interesuje szczerze powiedziawszy.


Nie trafiłeś, w Cs'a nie gram już od dość dawna :) . A co do cziterów, każdy, kto chociaż trochę umie grać w ta grę potrafi odróżnić czitera od zwykłego gracza, który ma po prostu skilla. Tylko kompletny gamoń mógłby pomylić aim bota z skillem.

Tyle ode mnie.

PS.

Chyba też byłem cziterem skoro średnio 18 na 20 osób na serwerze ffa czituje :( . Albo po prostu wiele się od 'moich czasów' zmieniło, w co wątpię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imo wystarczy juz tych docinek.

Co do naszego serwera CSS, to skoro swieci pustakmi, to dodanie hasla i innych utrudnien raczej jest zlym pomoyslem. Nie chca grac ludzie na otwartym to co dopiero na pozamykanym.
Niestety kojarzymy sie z CS 1.6 i stad serwer CSS jest niepopularny. Nie ma tez zadnej ekipy ktora by sie nie m zajela.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WarLord of Blood
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Gru 2009

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie ma tez zadnej ekipy ktora by sie nie m zajela.


A na czym miało by polegać "zajmowanie się"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skonfigurowanie serwera, zainstalowanie modów, adminowanie, znalezienie innych ludzi, którzy by na serwer zaglądali, adminowali itd :) . Tak jak Jolekk napisał, założenie hasła nie ma większego sensu (btw. nie wiedziałem, że c-s.pl ma serwer CSS)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę po Adminować bo w Source gram tylko sobie tylko na FFA dla fanu :D więc mógłbym codziennie zaglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narazie to nie ma czego admminować, w sumie, też mógłbym się tym zająć, anyway najpierw należało by zwołać ludzi co by chcieli grać na tym serwerze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WarLord of Blood
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Gru 2009

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już jedną osobę w sumie fakt wystarczyło by zrobić ogłoszenie na forum i tyle. Ja chętnie pomogę mogę to zareklamować u mnie na forum. Co do adminowania to się nie znam ale hmm po co instalować masę modów jedyny fajny jaki spotkałem to ten mod pozwalający obstawiać i to tyle.

Wydaje mi się, że skoro mod nie widział o tym serwerze to może inni też nie wiedzą ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raklama byla na forum, jest i osobny dzial, byly i newsy na stronie. CSS nie dziala na czytelnikow, trudno zmieni sie na 1.6...
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WarLord of Blood napisał:
Co do adminowania to się nie znam ale hmm po co instalować masę modów jedyny fajny jaki spotkałem to ten mod pozwalający obstawiać i to tyle.

Wydaje mi się, że skoro mod nie widział o tym serwerze to może inni też nie wiedzą ...


Nie maiłem na myśli jakiś zbędnych 'ulepszeń'. Bardziej chodziło mi o mani admin plugin, którego z tego co zauważyłem nie ma (no chyba, że jest source mod, ale nigdy nie miałem admina na serwerze z source mod więc nei wiem jak to działa) i ew. ranking. No ale skoro Jolekk chce zmienić serwer na 1.6 to gdybanie nie ma sensu.

Co do reklam, w Source pamiętam jak rozkręcali moi kumple serwer to nie działają reklamy na www itd. Na początek była potrzebna mocna ekipa, która często tam grała, a potem serwer zaczęli odwiedzać systematycznie nowi gracze, którzy z biegiem czasy stali się stałymi graczami. Nie wiem jak to działa w 1.6 ale w Source niestety tak jest. Fakt, faktem, że gracze Source nie stanowią na tym forum zbyt licznej ekipy, więc nawet reklamy jak widać nie wiele dały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brAun
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2007

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gracze z source są(m.in. ja) no ale chyba 95% woli grac mixy itp. Ja np od dlugiego czasu nie gram juz na publikach
_________________
rn --------> popek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury