www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czechy Legalizacja - Dobry Pomysł?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
$df
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Klan: Nie gram już.

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:27 pm    Temat postu: Czechy Legalizacja - Dobry Pomysł? Odpowiedz z cytatem

Witam
Legalizacja w Czechach
Ja osobiście się trochę ciesze bo do czech tylko 50 km, a te 15g 8) ...ehh. Jedynie martwi mnie ta hera, koka i metaamfa. Pewnie się tego dziadostwa naniesie przez granice teraz.
Mam nadzieję, że jak tam się to przyjmie to może po jakimś czasie w Polsce też będzie legal dla soft dragów (chociaż wierzyć mi się nie chce)
A co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:27 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sadze, ze jeszcze dluga droga przed nami.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hejzel
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2008

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas? no way : ) tyle, ze turystyka pojdzie u niech w goore... ahh ta Praga *_*
_________________
Dołączył: 31 Maj 2006
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętne mi to, dopóki moi bliżsi znajomi, rodzina miała by przez to cpac.
Sam jestem przeciw narkotykom, ale jak już ktoś musi brac bo jest debilem to niech sobie bierze, byle by nie niszczył zdrowej tkanki.
Może z tym 15 gieta tam jest i dobrze, ale nie chciałbym, żeby w Polsce było takie coś, bo jak wiadomo u nas dac palec urwą całą rękę i nagazowani ludzie będą nas atakowac tasakami...

Trawa dla mnie sama w sobie tez jest idiotyzmem, ale cóż czasami odreagowac niektórym trzeba, zwłaszcza, że nie potrafią sobie poradzic alkoholem.

Wiadomo, że świadomi ludzie cpają w 90% przypadków z wyboru więc dla takich ludzi w wielkim cudzysłowiu "szacunek" póki są świadomi swoich czynów i nie szkodzą innym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
HAz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2006

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czechy sa daleko do przodu, wystarczy dowiedziec sie ile procent spoleczenstwa to wierzący.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech zrobią ze swojego kraju to co zrobili Holendrzy mam nadzieje, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś miał palić to i tak palił i tak :)
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
the Game.
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 2:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:o
Moim zdaniem totalna przesada, na pewno bym nie chciał by weszło takie coś do Polski!
Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków i legalizacji ale bez przesady... Tylko zielone, nic poza tym i nie do 15g bo to już dilerka ;> do 5g i styka.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2006

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
Niech zrobią ze swojego kraju to co zrobili Holendrzy mam nadzieje, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.


Zastanów się dzieciaku co piszesz. Monarchiczny ustrój w holandii jest bardzo dobry do tego ich stan dróg, chodników, budynków itd. jest wyśmienity, wyrozumiali ludzie do tego ta legalizacja dzieki ktorej holandia staje sie bardziej panstwem turystycznym.. mozesz jasniej wyjasnic swoja wypowiedz bo jej bardzo nie rozumiem ?

Żeby nie było off-topu, to legalizacja jest bardzo dobrym pomysłem w państwach słabo zarabiających :) lub bazujących na samym alkoholu, który jest bardzo nie zdrowy, często prowadzi do smutku, wypadków, awantur, agresji i jest łatwo dostępny dla osób niepełnoletnich a co najgorsze dla dzieci >10 roku życia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eskari
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Wrz 2009

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w takiej Polsce nie chciałbym mieszkać
aż strach pomyśleć co by się na drogach działo, po 'miękkich' narkotykach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jesusweet
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lis 2009

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legalize it ! Time to recongize it !

Zielone musi byc legalne, nie ma bata we wsi.

Będę częściej odwiedzał Pragę tym bardziej że mam tam ziomków. Kocham to miasto. Whoop whoop !

Cytat:
ja w takiej Polsce nie chciałbym mieszkać
aż strach pomyśleć co by się na drogach działo, po 'miękkich' narkotykach


Albo żyje w innej planecie albo wydaje mi się że większość wypadków jest spowodowanych przez alkohol a nie przez miękkie narkotyki. Malo kto jeździ uyebany.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fck napisał:
WrObEl1.6 napisał:
Niech zrobią ze swojego kraju to co zrobili Holendrzy mam nadzieje, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.


Zastanów się dzieciaku co piszesz. (...)


kultura, albo do widzenia, taki masz tu wybor.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenekk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2007
Klan: TVP1 17:30 poniedziałek-piątek

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, wolałbym żeby Polska została taka jaka jest. Co jak co, ale bezpieczeństwo jest raczej większe, a gdy do alkoholu doszłyby inne uzywki, raczej byłoby nie za ciekawie. Mimo wszystko, jeśli ktoś chce zapalić/wziąć w takiej sytuacji jak teraz, nie ma większych przeszkód.

A narazie nie oczekiwałbym w polsce żadnych postępów w sprawie legalizacji, wręcz przeciwnie : http://www.gadu-gadu.pl/5420269504860278697/uwaga-paliles-skreta-nie-siadaj-za-kolko-przez-kilka-miesiecy1
_________________
Wysyłam zaproszenia na lockerz.com! informacje na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
^Artur
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc tak legalizacja ? po co :) jest tak łatwo załatwić sobie w naszym kraju narkotyki miękkie i nie tylko :P , a co do tego artykułu no to znów wymyślają głupoty zamiast łapać przestępców którzy zabijają i chodzą na wolności
_________________
CS:GO 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fck napisał:


Żeby nie było off-topu, to legalizacja jest bardzo dobrym pomysłem w państwach słabo zarabiających :) lub bazujących na samym alkoholu, który jest bardzo nie zdrowy, często prowadzi do smutku, wypadków, awantur, agresji i jest łatwo dostępny dla osób niepełnoletnich a co najgorsze dla dzieci >10 roku życia.


Masz rację, chcesz zarobic, truj swoje społeczeństwo. Już masz papierosy, które szkodzą, bo dosypują ścierwa do tytoniu, zapewne z dragami było by to samo gdyby zostały zalegalizowane i dopuszczone do obrotu.

Swoją drogą, jak człowiek nie umie pic i robi wypadki, to tak samo będzie z narkotykami, nie wiem gdzie Ty żyjesz, że u ciebie >10 latki nie mają dostępu do narkotyków, bo w mieście to nie problem, jak mi się wydaję.
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury