www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Użytkownicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak tylko jakbyś chciał je rozreklamować? A tak jeśli chodzi moje zdanie to w dziale problemy non stop widzę nowe posty :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 1:17 am    Temat postu:

Powrót do góry
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A serwery , lany ? :P Ciagle nowosci ;p troche stoi grafika + mapy no ale nie mozna mieć wszystkiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
^Artur
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś turnieje jeszcze organizować itp :) ruszyło by :)
_________________
CS:GO 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tym cs.pl się od dawna nie zajmuje i nie wiem czy to by miało sens jak dzisiaj jest pełno lig oraz jakiś turnieji online chyba, że LAN ale wątpię żeby ktoś się zgodził : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
^Artur
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba że tak :)
_________________
CS:GO 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nuber
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006
Klan: Krowy

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróbel dużo turnieji (tak się pisze ? raczej na pewno błąd zrobiłem ale firefox nie chce pomóc) ?
Pokaż mi jakieś turnieje 2on2 / 3on3 które doszły do końca (cs to nie tylko 5on5 a i tak sporo z tych 5on5 kończy się po fazie grupowej) ;)

CS.pl nie musiałoby zajmować się tym tylko wystarczyłby patronat ale to już takie gdybanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nuber napisał:
Wróbel dużo turnieji (tak się pisze ? raczej na pewno błąd zrobiłem ale firefox nie chce pomóc) ?
Pokaż mi jakieś turnieje 2on2 / 3on3 które doszły do końca (cs to nie tylko 5on5 a i tak sporo z tych 5on5 kończy się po fazie grupowej) ;)

CS.pl nie musiałoby zajmować się tym tylko wystarczyłby patronat ale to już takie gdybanie
co masz na myśli mówiąc patronat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nuber
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006
Klan: Krowy

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ktoś robi turniej na oddzielnej stronie a cs robi newsy o turnieju,zapewnia nagrody (choćby dla 1 miejsca miesiąc serwera@shooters) czy coś takiego :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skąd my mielibyśmy wziąć nagrody albo serwer od shooters?

Ostatnio zmieniony przez sharkk dnia Czw Gru 31, 2009 4:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nuber napisał:
No ktoś robi turniej na oddzielnej stronie a cs robi newsy o turnieju,zapewnia nagrody (choćby dla 1 miejsca miesiąc serwera@shooters) czy coś takiego :P
hmm no co do niektórych większych PL lanów typu TTP był coverage robiony a co do sponsoringu to ja się nie wypowiadam :D bo nie wiem czym cs.pl dysponuje. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do coverage to może jest coś co Was zainteresuje
http://www.board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=82888

Jesteśmy w stanie poprowadzić relację z każdego turnieju, możemy dojechać na miejsce o ile będzie to w okolicy Warszawy (bo właśnie w Warszawie i okolicach mieszka większość redakcji, jeszcze jest Poznań) lub poprowadzić relację online (w tym przypadku przepływ informacji musiałby być co najmniej niezły).

No i nie oszukujmy się, ale CS.PL raczej nie wpakuje się w robienie relacji z imprezy, której organizatorzy są kompletnie nieznani albo organizują taki turniej pierwszy raz. Tak było w przypadku chyba EGU (któryś z nas był na miejscu, miał robić relację ale po kilku godzinach bez żadnego info wyszedł z powodu ogólnie panującej nudy i niewiedzy organizatorów).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nuber
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006
Klan: Krowy

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sharkk napisał:
skąd my mielibyśmy wziąść nagrody albo serwer od shooters?

Składka moderatorów...

A tak na serio chciałem tylko napisać o tym że w Polsce nie ma dużo turniejów online które dochodzą do końca (2on2 dawno się nie zdarzyło,3on3 chyba od ster'owego turnieju nie było nic a 5on5 to jak pisałem wyżej - często kończą się po fazie grupowej) a żeby dotyczyło temu dopisałem o jakimś patronacie co dostarczyło chyba zbędnej dyskusji ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turnieje online nie mają racji bytu z uwagi na fakt, że prawie każdy używa tam wspomagaczy. Nie zastanawialiście się dlaczego grając np w ESL EU przeciwnicy tak was karają i dlaczego takie akcję nigdy nie zdarzają się na lanach? Tak więc turnieje online moim zdaniem nic nie wnoszą sensownego chociaż kiedyś miałem wizję takiego turnieju na CS.PL 8)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
co do sponsoringu to ja się nie wypowiadam :D bo nie wiem czym cs.pl dysponuje. :D


nie do ogarniecia.

fajnie by bylo no ale cspl to nie serwis siedzacy na kupce hajsu :>
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
velkow
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2007
Klan: CS.PL

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do spadku liczby osób piszących, to tak, że jak ktoś tam wspomniał, cs ma już 10 latek, a co za tym idzie ludzie się zestarzeli i ten czas wolą spędzić (albo muszą) w pracy, z rodziną itp. :-) Niektórzy po prostu nie mają dostępu do internetu w nowych miejscach zamieszkania. Myślę, że za jakiś czas znów powrócą do pisania na forum, lecz najpierw muszą uporządkować swoje życie, że tak napiszę :P
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury